FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«1232425262730»
Vlad Bogdan08.04.2010 20:12

Sunt foarte fericit ca a iesit united. Pur si simplu nu merita la ce joaca fara Rooney.

Barca castiga CL anul asta.

David08.04.2010 20:14

Eu zic ca finala va fi Chelsea-Real. :sleep: Pe asta am pariat.

 

LE.Ieri!

Vlad Bogdan08.04.2010 20:22

Nu tin cu Real :sleep: Dimpotriva, chiar nu imi plac.

*Alecs*08.04.2010 20:35

Tine cu chelski.

red&blue_boy08.04.2010 21:40
Bineinteles, echipele pornesc cu sanse egale 50%-50%

 

 

Nu prea e asa,Barcelona are cel putin 60% sanse.Oricum,daca e o echipa sa o scoata la ora actuala pe Barcelona,aceea poate fi Inter,cu teatrul lui Mourinho,mai o simulare,mai un fault...S-a vazut acest lucru si cu Chelsea...

David12.04.2010 07:28

Sa nu-i arda Eto'o.

red&blue_boy20.04.2010 10:01

Astazi se disputa mansa intai a primei semifinale : Inter - Barcelona !!! Iar maine e Bayern - Lyon !

Pe seara as merge pe un meci nul sau o victorie a Barcelonei...

Daniel-Ionut20.04.2010 10:20

Toti banii pe Internazionale!

MikStelista20.04.2010 10:23
Toti banii pe Internazionale!

 

 

Baga-i pe toti, iar pierzi :D

 

 

 

x2 :)

Daniel-Ionut20.04.2010 10:29

Sunt pur si simplu convins ca de data asta am dreptate.

Inter o sa castige.

Barcelona vine dupa un egal cu Espanyol, si dupa un drum foarte lung cu autocarul.

red&blue_boy20.04.2010 10:32

Castiga sau nu Inter pe seara,important e cine se califica...Si cred ca aceea va fi Barcelona...

RobYnho20.04.2010 11:12
x2 :)

 

Atat.

red&blue_boy20.04.2010 20:36

Inter-Barcelona 3-1 ! Goluri Sneijder,Maicon,Milito-Pedro . Se anunta un retur interesant.Iata ca Barcelona nu e chiar invincibila...Cred ca Mourinho si Inter au mari sanse sa se califice...

*Alecs*20.04.2010 20:44

Grande Inter! Grande Mourinho! Bravo ragazzi!

Alexandru H.20.04.2010 20:45
Inter-Barcelona 3-1 ! Goluri Sneijder,Maicon,Milito-Pedro . Se anunta un retur interesant.Iata ca Barcelona nu e chiar invincibila...Cred ca Mourinho si Inter au mari sanse sa se califice...

 

Sunt fan Barcelona insa deja nu mai suportam pupatul in cur pe care cules il aplicau zeului Pep. Ultimele doua meciuri sper ca au fost o revelatie si echipa se va trezi sa joace fotbal, macar in ceasul al 12-lea. Nu sunt insa sigur de reusita, 2 goluri diferenta inseamna ceva la nivelul asta.

Arian20.04.2010 20:49

Se pare ca avem si prima finalista...Inter.

 

Mourinho e GENIAL.

red&blue_boy20.04.2010 20:51
Nu sunt insa sigur de reusita, 2 goluri diferenta inseamna ceva la nivelul asta.

 

 

Da,asa e.Mai ales cand joci cu Mourinho,care,pe langa calitatile sale ca antrenor,se va folosi de toate trucurile pentru a obtine calificarea...I-a mai coborat in seara asta pe extraterestrii cu picioarele pe pamant...Messi,Xavi aproape inexistenti,excelent blocati tactic de italieni...

valentin2day20.04.2010 20:52

Tot ce pot sa spun este: Ha Haha Hahaha

Sper sa spun la fel si peste o sapt :hypocrite:

ady.fcsb20.04.2010 23:42

Din minutul 70 , macaronarii au facut ce face de obicei o echipa din cizma cand rezultatul e favorabil :-j . Daca se califica Inter , o sa fie cea mai urata finala din ultimii 10 ani .

Messi si Xavi inexistenti? prietene,te-ai uitat la alt meci. Inter-Barca a fost pe Tvr 1 . Xavi a asezat jocul si Barca daca nu ai vazut bine a cam calarito pe Inter ;) .

red&blue_boy21.04.2010 04:31

@ ady.fcsb : Prietene,mai usor cu ironiile,ca poate am vazut si eu meciul.Culmea,tot pe Tvr 1 ! Si am zis ca Xavi si Messi au fost aproape inexistenti.E parerea mea,nu trebuie sa fi de acord cu ea.Daca imi spui ca cei doi au facut un meci mare...Sau ca Barcelona a calarit-o pe Inter...Rezultatul nu prea arata asta...Poate ai vazut tu alt meci...

MoWeed21.04.2010 06:15

Eu cred ca Interul are foarte mari sanse sa se califice acum.

 

Barca nu a calarit-o pe Inter. Pur si simplu in a 2-a repriza Barca a avut mai mult mingia, dar nu a facut absolut nimic cu ea

RobYnho21.04.2010 08:07

Poate va fi altceva in retur. :yes:

MoWeed21.04.2010 08:09

Bine mah, iti dai seama ca si jucatorii de la Barca erau obositi. Dar le va fi foarte greu sa remonteze un handicap de 2 goluri, in conditiile in care Inter este o echipa buna si antrenorul lor e Mourinho.

RobYnho21.04.2010 08:13
Dar le va fi foarte greu sa remonteze un handicap de 2 goluri, in conditiile in care Inter este o echipa buna si antrenorul lor e Mourinho.

 

Sa nu uitam ca Inter'ul a facut cacatu' praf sezonul asta in Seria A, chiar daca sunt in carti pentru castigarea campionatului. Jocuri foarte slabe, inconstante.

Deci, nu cred ca se poate considera deja calificata.

MoWeed21.04.2010 08:18

Nu, dar nici Barca nu mai e favorita certa. Probabil va fi cel mai greu meci al lor din acest sezon; mai greu decat returul cu Arsenal sau decat El Clasico

 

«1232425262730»