FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«1212223242530»
MoWeed07.04.2010 08:37
atat va zic :

 

45657121_arshavin_afp300.jpg

As pune o poza cu Messi, dar mi-e lene sa o caut

 

Bine a zis cineva mai sus: Messi si restul!

Daniel-Ionut07.04.2010 08:46
Messi e cel mai bun jucator din lume. Nimeni nu poate contesta asta. Doar Daniel Ionut.

 

Vai de capu' meu... am zis mai sus Messi Dumnezeiesc si Barcelona a jucat FANTASTIC!

As da si 400 de milioane sa vina la Real.

 

pentru MO sa nu te mai chinui tu:

lionelmessip.jpg

Inca o data... GENIAL tipul.

Pacat ca se joaca finala pe Bernabeu, dar cred ca tot Barcelona va castiga Liga...

Alexandru H.07.04.2010 16:44
igjn9c.jpg
Maye07.04.2010 18:32

Rooney titular !!!

Ronnie07.04.2010 19:23

S-a terminat inca din minutul 3.

*Alecs*07.04.2010 19:35

United inscrie doar cand are chef si apasa putin pe acceleratie. Ar putea repeta scorul din meciul cu Roma.

red&blue_boy07.04.2010 19:35

Nani e meserie!!!

Maye07.04.2010 20:03

O sa fie al naibii de greu.

red&blue_boy07.04.2010 20:04

Prea i-au lasat pe Bayern sa iasa la joc,sa urce...

red&blue_boy07.04.2010 20:17

Ce gol Robben !!!

Maye07.04.2010 20:18
O sa fie al naibii de greu.

M-a mancat in cur sa cobesc.

Ronnie07.04.2010 20:19

Rafael poate sa isi faca bagajele!

MoWeed07.04.2010 20:21
S-a terminat inca din minutul 3.

:)))) Ai dreptate, s-a terminat, dar nu din minutul 3. Cu nemtii, nu poti sa zici niciodata ca esti deja calificat.

 

United inscrie doar cand are chef si apasa putin pe acceleratie. Ar putea repeta scorul din meciul cu Roma.

Sa vedem daca ai dreptate. Momentan nu se vede

Marius07.04.2010 20:28

sa ma pis pe iunaited :D

f234567k07.04.2010 20:36

Uber alles, Bayern Munchen!!

MoWeed07.04.2010 20:38
Retur lejereanu.

 

Alexandru H.07.04.2010 20:39

Inca o seara frumoasa... Multumesc Manchester! :)

Ronnie07.04.2010 20:39

Manchester 3-2 Rafael-Munchen

Maye07.04.2010 20:39

Bayern si Lyon calificate.

MoWeed07.04.2010 20:41

Rafael-Munchen =))))

 

 

Ba, dar voi nu ati recunoaste niciodata la infrangere ca Manchester au meritat-o. Mereu sunt arbitrii, un jucator, pizdele din tribuna etc. Lucestilor :))

Arian07.04.2010 20:42

Sferturi de finala - retur

 

Manchester United - Bayern Munchen 3 - 2

Bordeaux - Lyon 1 - 0

 

A doua semifinala

 

Bayern Munchen - Lyon

Ronnie07.04.2010 20:42

@MoWeed

 

Cat timp s-a jucat 11 la 11 nu s-a pus niciun moment problema echipei calificate.

Maye07.04.2010 20:45

Pai a fost lejereanu Caline.

La 3-0 cine se mai gandea?

Dupa aia au inceput gafele si s-au vazut la sfarsit.

pda07.04.2010 20:52

N-am mai vazut o echipa cu atat bulan ca Bayern. Incredibil, absolut incredibil! Sa-l ia dracu si pe grasu ala de Ovrebo!

red&blue_boy07.04.2010 20:52
Ba, dar voi nu ati recunoaste niciodata la infrangere ca Manchester au meritat-o. Mereu sunt arbitrii, un jucator, pizdele din tribuna etc. Lucestilor :))

 

Cam asa e...Cu Rafael sau nu,Bayern a meritat calificarea,au crezut tot timpul ca pot sa o obtina.Si in tur au luptat,au intors rezultatul,desi se parea ca United nu va avea probleme.Eu cred ca United in tur a pierdut calificarea,cand au dat gol repede,controlau meciul,dar apoi s-au retras,crezand ca e suficient golul lui Rooney...

«1212223242530»