FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«1192021222330»
red&blue_boy30.03.2010 20:41

Lyon si United au prima sansa la calificare...

Alexandru H.30.03.2010 21:15

Pariez pe o surpriza in Anglia :) Sa fie 1-0 pentru Manchester pana in minutul 90 si apoi sa dea 2 goluri Bayern...

Maye30.03.2010 21:40

Retur lejereanu.

sabin130730.03.2010 21:52

Niste panarame de echipe si Bayern (mai ales in pima repriza) si Manchester United (mai ales pentru atitudinea din repriza a doua; cred ca Ferguson a exagerat cu paharele la pauza).

Stati linistiti, tot Barcelona ia Champions League. Sa nu se bata singuri, ca penibili ca Bayern sau Man Utd nu-s in stare. In sezonul trecut doar Hiddink a reusit sa inchida jocul catalanilor si mi se pare ca acum antreneaza/manageriaza doar Rusia.

MikStelista31.03.2010 06:10

Ce frumos a fost meciul pe final :rolleyes: Am castigat si un pariu :D Forza Bayern!

Marius31.03.2010 06:41

Bate Arsenal diseara baaaaaaaaaaaaaaaaa

 

asta era in atentia pariorilor amatori de aici :D

MikStelista31.03.2010 06:46

Marius vrea sa-i pun cianura in cafea :D Sau laxative in bere!

Marius31.03.2010 06:48

am zis ca bate Arsenal, bate! Ia gata cu Barcelona, ce plm, doar nu-s extraterestri

MikStelista31.03.2010 06:50

Ba sunt, ba pasarico! In seara o sa-ti dea peste nas nenea Messi :wub:

Marius31.03.2010 06:56

ia gata bai pisdo. treci la cratita !!!

RobYnho31.03.2010 12:57

Tre sa bata, ma. Doar am pus la pariuri. :D

Maye31.03.2010 17:20

Rezumatele de aseara :

 

Bayern Munchen - Man United 2-1

 

http://www.UEFA.com/uefachampionsleague/ma...p;autoplay=true

Lyon - Bordeaux 3-1

 

http://www.UEFA.com/uefachampionsleague/ma...p;autoplay=true

David31.03.2010 18:28

Dar Barca joaca maine.Nu ma insel,nu?

Ronnie31.03.2010 18:29

Nu, maine joaca.

Maye31.03.2010 19:34

Arsenal - Barcelona , statistica la pauza.

 

Suturi : 2-15

Suturi pe poarta : 0-7

Posesie (%) : 31-69

 

:blink:

Arian31.03.2010 19:38

E ceva normal pentru Barcelona, mai ales la capitolul posesie.

Alexandru H.31.03.2010 20:04

Arsenal - Barca 0-2

 

Meci perfect pentru Cules... Dominatie, goluri, spectacol :worthy:

 

Daca Bayern elimina Man Utd, va fi the best CL final ever

MikStelista31.03.2010 20:08
Daca Bayern elimina Man Utd, va fi the best CL final ever

 

ALELUIA!

Alexandru H.31.03.2010 20:15

1-2 :cursing:

 

MikStelista31.03.2010 20:16

Da Messi gol :D

Alexandru H.31.03.2010 20:18
Da Messi gol :D

 

Nu da. A jucat azi foarte modest, a fost bine tinut...

Arian31.03.2010 20:36

Sferturi de finala - tur

 

Arsenal - Barcelona 2 - 2

Inter - CSKA Moscova 1 - 0

*Alecs*31.03.2010 20:43

Meci eroic! This is England!

Maye31.03.2010 20:56

Nu a fost penalty la Fabregas.Parerea mea.

 

Castiga Barca in retur!

red&blue_boy31.03.2010 21:04

Meci destul de frumos,controlat in majoritate de Barcelona.Cam usor acordat penalty-ul la Fabregas,iar Puyol nu trebuia eliminat....Frumoasa si revenirea celor de la Arsenal,dar in retur nu prea au sanse.Va castiga Barcelona fara prea mari probleme.

«1192021222330»