Lyon si United au prima sansa la calificare...
Lyon si United au prima sansa la calificare...
Pariez pe o surpriza in Anglia
Sa fie 1-0 pentru Manchester pana in minutul 90 si apoi sa dea 2 goluri Bayern...
Retur lejereanu.
Niste panarame de echipe si Bayern (mai ales in pima repriza) si Manchester United (mai ales pentru atitudinea din repriza a doua; cred ca Ferguson a exagerat cu paharele la pauza).
Stati linistiti, tot Barcelona ia Champions League. Sa nu se bata singuri, ca penibili ca Bayern sau Man Utd nu-s in stare. In sezonul trecut doar Hiddink a reusit sa inchida jocul catalanilor si mi se pare ca acum antreneaza/manageriaza doar Rusia.
Ce frumos a fost meciul pe final
Am castigat si un pariu
Forza Bayern!
Bate Arsenal diseara baaaaaaaaaaaaaaaaa
asta era in atentia pariorilor amatori de aici ![]()
Marius vrea sa-i pun cianura in cafea
Sau laxative in bere!
am zis ca bate Arsenal, bate! Ia gata cu Barcelona, ce plm, doar nu-s extraterestri
Ba sunt, ba pasarico! In seara o sa-ti dea peste nas nenea Messi ![]()
ia gata bai pisdo. treci la cratita !!!
Tre sa bata, ma. Doar am pus la pariuri. ![]()
Rezumatele de aseara :
Bayern Munchen - Man United 2-1
http://www.UEFA.com/uefachampionsleague/ma...p;autoplay=true
Lyon - Bordeaux 3-1
http://www.UEFA.com/uefachampionsleague/ma...p;autoplay=true
Dar Barca joaca maine.Nu ma insel,nu?
Nu, maine joaca.
Arsenal - Barcelona , statistica la pauza.
Suturi : 2-15
Suturi pe poarta : 0-7
Posesie (%) : 31-69
![]()
E ceva normal pentru Barcelona, mai ales la capitolul posesie.
Arsenal - Barca 0-2
Meci perfect pentru Cules... Dominatie, goluri, spectacol ![]()
Daca Bayern elimina Man Utd, va fi the best CL final ever
Daca Bayern elimina Man Utd, va fi the best CL final ever
ALELUIA!
1-2 ![]()
Da Messi gol ![]()
Da Messi gol![]()
Nu da. A jucat azi foarte modest, a fost bine tinut...
Sferturi de finala - tur
Arsenal - Barcelona 2 - 2
Inter - CSKA Moscova 1 - 0
Meci eroic! This is England!
Nu a fost penalty la Fabregas.Parerea mea.
Castiga Barca in retur!
Meci destul de frumos,controlat in majoritate de Barcelona.Cam usor acordat penalty-ul la Fabregas,iar Puyol nu trebuia eliminat....Frumoasa si revenirea celor de la Arsenal,dar in retur nu prea au sanse.Va castiga Barcelona fara prea mari probleme.