FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«1141516171830»
Daniel-Ionut17.02.2010 10:04

Deci nu imi fac nici cea mai mica problema pentru retur... Real intoarce clar amaratul asta de 1-0 si se califica.

Daca nu o face, v-a fi tragedie!

red&blue_boy17.02.2010 10:29
Joaca prea bine Rooney asta.Oare nu foloseste sibutramina?

 

S-ar putea...Cica a fost recent in vizita la el maica-sa si i-a lasat strategic in ghete niste pastile de slabit! :D ....Sau Mutu sa fi fost ala??? ;)

Oricum,Rooney e in mare forma...Daca ar avea si un servant de clasa in spate,gen Xavi,ar fi si mai si !

vlad17.02.2010 11:42
Daca nu o face, v-a fi tragedie!

 

 

Deja este o tragedie. :sleep:

 

Nu e chiar asa mare tragedie dupa ce am vazut la stirile Antena 3 ca "Dosarul Voicu i-a o mare amploare".

Scuze ,Dani.

zloty17.02.2010 12:06
E tardiv.Nu o sa faca Pippo super meci , desi e posibil sa marcheze.

Joaca prea bine Rooney asta.Oare nu foloseste sibutramina?

Poate sa nu faca cine stie ce meci ,da sa marcheze din nimic 2,3 goluri.Pacat de Milan ca are un lot asa batran si subtire si un antrenor incapabil

red&blue_boy17.02.2010 12:52

S-a vazut aseara,daca mai era nevoie,ca si Leonardo e cam depasit de disputele importante...Trebuia la pauza sa-i schimbe pe Beckham si Huntelaar,sa-i fi introdus mai repede pe Inzaghi si Seedorf...Dar nu trebuie doar el blamat,au avut ocazii Milan,au ratat prea mult...

Maye17.02.2010 13:09
Poate sa nu faca cine stie ce meci ,da sa marcheze din nimic 2,3 goluri.Pacat de Milan ca are un lot asa batran si subtire si un antrenor incapabil

Ete nici chiar asa sa marcheze 2-3 goluri.Nu joaca , totusi cu Fulham sau Scunthorpe United.

_yang17.02.2010 13:27
Manchester se bate singura meciul asta.

Era 1-1 cand ai scris... :alcoholic:

 

pentru toti ceilalti... Meciul nu e incheiat. Milan a fost aseara peste Mancheter United si daca vor practica acelasi joc si in retur plus Pippo in fata in locul lui Huntelaar e posibil orice...

 

Ronnie17.02.2010 14:07

Nici Barcelona, nici Real Madrid, nici Chelsea si nici macar Inter nu pot bate pe Old Trafford la 2 goluri. Sa fim realisti! Da' apai Ac Milan...

zloty17.02.2010 15:15
Ete nici chiar asa sa marcheze 2-3 goluri.Nu joaca , totusi cu Fulham sau Scunthorpe United.

Frate cand e sa iasa parca tot universul tine cu Pippo raul , ramul , jampieri ,tusierul ,adversarul .Totusi e greu sa intoarca rezultatul pentru ca singurul atu al milanezilor e valoarea individuala ,jocul in echipa fiind 0.

 

Ronnie da parca pentru Liverpool nu a fost asa de greu sa dea un 4-1 pe Old Trafford nu? acum 1 sezon cand era si marele Ronaldo la ei. :hmmm:

Ronnie17.02.2010 15:27

Eu vorbesc de Liga Campionilor si in special de duelurilor echipelor englezesti cu restul lumii. E greu pentru o echipa din orice colt sa castige pe terenul unei echipe din Big 4. Si mai ales in fazele superioare.

Arian17.02.2010 15:38

Daca arbitrul il elimina in prima repriza pe Rio Ferdinand, la unu la zero pentru Milan, nu cred ca mai invingea Manchester United.

 

 

zloty17.02.2010 16:08
Daca arbitrul il elimina in prima repriza pe Rio Ferdinand, la unu la zero pentru Milan, nu cred ca mai invingea Manchester United.

Sincer unul dintre cei mai slabi arbitri vazuti vreodata.

Daniel-Ionut17.02.2010 16:40

Ce meci transmite TVR'ul in seara asta? :hmmm:

Bayern - Firenze nu?

Cu toate ca vroiam sa vad Arsenalul...

David17.02.2010 18:55

Cum sa nu difuzezi bai Barcelona?

Ronnie17.02.2010 19:06

Ce sa difuzeze la ei? Cum mananca la restaurant?!

David17.02.2010 19:21

Pai,cand joaca?

Maye17.02.2010 19:25
Pai,cand joaca?

Saptamana viitoare.

Arian17.02.2010 19:26
Pai,cand joaca?

 

Stuttgart - Barcelona se disputa marti, 23 februarie, ora 21:45.

 

LE: FC Porto - Arsenal 2 - 1 si Bayern Munchen - AC Fiorentina 2 - 1

red&blue_boy18.02.2010 11:56

Cam au stricat arbitrii meciurile de aseara...Offside la golul lui Bayern...Sunt curios daca are Fiorentina forta sa elimine pe un Bayern care parca joaca mai bine in deplasare...Arsenal cred ca o sa-i scoata pe Porto...

MoWeed18.02.2010 12:08
Cam au stricat arbitrii meciurile de aseara...Offside la golul lui Bayern...

Nici eliminarea aia nu mi s-a parut meritata

Maye18.02.2010 12:19

Jaf pe fata aseara!De mult nu am mai vazut un asemenea arbitraj.Asta l-a depasit chiar si pe ala din semifinala trecut de Liga , cand arbitru era ...Overbro asta.Cred ca trebuie sa se retraga.

red&blue_boy18.02.2010 12:33

Parca Ovrebo asta a arbitrat anul trecut Chelsea-Barcelona,cand era sa-l manance Ballack cu Drogba...

Maye18.02.2010 12:47
Parca Ovrebo asta a arbitrat anul trecut Chelsea-Barcelona,cand era sa-l manance Ballack cu Drogba...

El , el...arbitru bun.

Arian18.02.2010 17:57
Jaf pe fata aseara!De mult nu am mai vazut un asemenea arbitraj.Asta l-a depasit chiar si pe ala din semifinala trecut de Liga , cand arbitru era ...Overbro asta.Cred ca trebuie sa se retraga.

 

Mie mi-a placut cum a arbitrat Ovrebo. Singurul lucru care i se poate reprosa, e avantajul nelasat la golul lui Gomez. In schimb, tusierul a gresit grav neridicand fanionul la golul doi al bavarezilor.

RobYnho19.02.2010 16:06
Jaf pe fata aseara!De mult nu am mai vazut un asemenea arbitraj.Asta l-a depasit chiar si pe ala din semifinala trecut de Liga , cand arbitru era ...Overbro asta.Cred ca trebuie sa se retraga.

 

A mai pus o lopata cu meciul ala, ca sa devina mai "celebru".

«1141516171830»