FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«1161718192030»
zloty10.03.2010 09:01

Cat tupeu pe Bayern , in meci decisiv sa arunci in lupta un jucator de 17 ani, la noi probabil ar fi fost tinut pe banca pana la 25 sa prinda "experienta".

RobYnho10.03.2010 09:58

Si nu a jucat deloc rau acel jucator. Cred ca va avea un viitor mare acel David Alaba.

David10.03.2010 18:44

Pe ce canal e Milan-Mancester?

Ronnie10.03.2010 18:47

Boom Sport.

au_rel10.03.2010 20:00
David10.03.2010 21:03

Ouch Milan!

Arian10.03.2010 21:36

Optimi de finala - retur

 

Manchester United - AC Milan 4 - 0

Real Madrid - Olympique Lyon 1 - 1 :w00t:

Alexandru H.10.03.2010 21:40

Real nu dezamageste nici de data asta :)

MoWeed11.03.2010 12:37

Astia cand o sa mai treaca de optimi o sa sarbatoreasca mai ceva ca la castigarea campionatului

Maye11.03.2010 12:53

Optimi de finala :

 

Arsenal Londora - FC Porto 5-0 , la general 6-2

 

Fiorentina - Bayern Munchen 3-2 , 4-4

 

Manchester United - AC Milan 4-0 , 7-2

 

http://www.UEFA.com/uefachampionsleague/ma...p;autoplay=true

 

Real Madrid - Olympique Lyon 1-1 , 1-2

 

http://www.UEFA.com/uefachampionsleague/ma...p;autoplay=true

 

 

 

*Asadar , Manchester United , Arsenal , Ol.Lyon si Bayern Munchen s-au calificat in sferturi.

Saptamana viitoare se vor juca urmatoarele partide :

 

**FC Barcelona - VfB Stuttgart (in tur 1-1)

Girondins de Bordeaux - Olympiacos Pireu (1-0)

Chelsea Londra - Internazionale Milano (1-2)

Sevilla - CSKA Moscova (1-1)

 

*** Vreau doar sa remarc faptul ca echipele britanice par de neoprit , efectiv surclasandu-si adversarii in intalnirile directe.Cat despre Real...Iti trebuie o echipa , nu o adunatura de nume.

 

_yang11.03.2010 14:10
Vreau doar sa remarc faptul ca echipele britanice par de neoprit , efectiv surclasandu-si adversarii in intalnirile directe.

 

Stai ca inca nu s-a calificat Chelsea, iar Liverpool joaca in Europa League.

Ronnie11.03.2010 14:20

In ce hal poate sa joace United. Fantastic!

Daniel-Ionut11.03.2010 14:27
Stai ca inca nu s-a calificat Chelsea, iar Liverpool joaca in Europa League.

 

Pai Chelsea nu trece de Internazionale, iar Liverpool se face ca joaca fotbal.

 

Iar acum, ca si anul trecut dupa eliminarea Realului din Liga, merg pe mana Interului, iar in a 2-a situatie pe mana Arsenalului :sleep:

RobYnho11.03.2010 15:02
merg pe mana Interului, iar in a 2-a situatie pe mana Arsenalului :sleep:

 

Ba, dar cate favorite mai ai ..

Daniel-Ionut11.03.2010 15:04
Ba, dar cate favorite mai ai ..

 

Eh :hypocrite: ... speram si eu la o finala perfecta: Real Madrid - Inter dar daca nu se poate... :sleep:

RobYnho11.03.2010 15:17

Pai ce dracu' ? Ne indoim dupa cum bate vantul.

Maye11.03.2010 16:44
Stai ca inca nu s-a calificat Chelsea, iar Liverpool joaca in Europa League.

Am vorbit strict de echipele care au ramas in Liga si care s-au si calificat.

Nu pot vorbi inca de Chelsea pentru ca nu a jucat si meciul retur.

Dar 5-0 cu campioana Portugaliei si 4-0 cu vice-campioana Italiei mie imi spune ceva.

David14.03.2010 14:16

Cele mai puternice echipe din Liga sunt finalistele de anul trecut.Cred ca vom revedea finala Man. United Barcelona,cu acelasi deznodamant ca anul trecut.Avand in vedere ca depinde si de el,mare prost a fost si Cristiano Ronaldo.A plecat de la a doua cea mai buna echipa din lume la niste amarati blegi de la Madrid.

RobYnho16.03.2010 11:26

Astazi

 

Chelsea - Inter

Sevilla - TSKA Moscova

red&blue_boy16.03.2010 12:33

Sa vedem cum va fi primit Mourinho pe Stamford Bridge...Si daca are Chelsea forta sa intoarca rezultatul...Sevilla nu cred sa aiba probleme cu Tska.

Ronnie16.03.2010 12:44

Am asa un sentiment ca se califica TSKA. Sevilla a inceput sa joace prost, cel putin in Primera. :)

 

De cealalta parte, nu cred ca Chelsea va avea emotii. E prea mare diferenta intre Premier League si Serie A.

Daniel-Ionut16.03.2010 15:54
Astazi

 

Chelsea - Inter

Sevilla - TSKA Moscova

 

Chelsea - Inter... :hmmm: nu va avea emotii Inter in acest meci, si se vor califica, cat despre Sevilla CSKA, sper sa castige Sevilla, dar vor avea un meci foarte greu.

MoWeed16.03.2010 15:55

Eu sper sa se califice Inter. Chelsea mi-au fost mereu antipatici

valentin2day16.03.2010 15:59

cu respect, da Inter e o echipa de looseri, Chelsea se va califica

Daniel-Ionut16.03.2010 16:05

Nu cred... aiurea ca nu joaca Balotelli.

Am pus pe Inter X2, si daca ma suparati joc si la calificare :D

«1161718192030»