Tu ce vrei ma? ![]()
Tu ce vrei ma? ![]()
Mars ma!Cu tot cu echipa ta aia de poponari.
O sa va scoata Lisandro,Pjanic,Bastos si Gomis fotbalul din cap.
Real echipa metrosexualilor.
Du-te baaa... Manchester nu se califica nu? a luat'o in mana de la Fulham 3-0 Murphy D. Zamora B. Duff D.
Cand era la United, il idolatrizai p Ronaldo... acum, cand s'a dus la mai bine, la cel mai bine... e cristina, ronalda... ce om baaaaa ![]()
![]()
![]()
![]()
Se bat copii intre ei.Nu stiu care tine cu echipa cea mai de rahat.
Maye se baga si nu stie ca "copii" e defapt copiii.
Echipe de rahat? Tie ce iti place? Avantul Sompcuta Mare?
Sunt un incult pustiulica.Acum invat si eu limba asta blestemata.
Da.Sunt echipe de rahat.Cele mai de rahat.
Si daca nu stiai Avantul Sompcuta Mare rulz!!
![]()
Vedem noi cine ajunge in sferturi.
O sa va scoata Lisandro,Pjanic,Bastos si Gomis fotbalul din cap.
Ar fi mult prea tare
In seara asta se taie curcanul in Europa. Eternul muie Milan si muie fotbalului italian!
Frumos...
Cred c-o sa fie ultimul meci important in deplasare din cariera lu' nea' Alex...
Te contrazic _yang.
United ajunge cel putin in finala.Din nou.
Daca United ajunge din nou in finala nu incape indoiala ca este cea mai buna echipa din istoria fotbalului, indiferent daca o castiga sau nu.
In seara asta se taie curcanul in Europa. Eternul muie Milan si muie fotbalului italian!
United pleaca favorita pe seara,e normal,dar nu se stie niciodata,vedem ce va fi in teren...Si in 2007 era United favorita,dar v-a dat eternul Milan un sec 3-0 in retur...
In seara asta Real Madrid 2 pauza / 2 final si Milan X pauza / X final !!!
Da pe cine transmite TVR1??
Realul
sau restul lumii..>?
Pe TVR 1 va fi Milan - United.
Ce o sa se faca gay-ii din Romania daca nu o da pe Cristina la TV?
Era si de asteptat ca sa dea Milan-Utd... o sa apara si Realul mai in fazele superioare... finala alea alea...
Era si de asteptat ca sa dea Milan-Utd... o sa apara si Realul mai in fazele superioare... finala alea alea...
Ca in ultimii 5-6 ani?
Ca in ultimii 5-6 ani?
La ce echipa are Real, si cum joaca Lyon, este imposibil ca sa nu se califice!!!
Tot Barca iese campioana!
Ce o sa se faca gay-ii din Romania daca nu o da pe Cristina la TV?
Isi cumpara Boom.
La ce echipa are Real, si cum joaca Lyon, este imposibil ca sa nu se califice!!!
Real este echipa aia care a facut 0-0 la Sporting Gijon?
Tot Barca iese campioana!
Ia
Barca... ca nu mai are forta de anul trecut!
Desi nu-i suport pe francezi...allez Lyon!
@Maye,Ronnie
Sunt constient ca sunt subiectiv atunci cand mizez pe Milan in seara asta.
Cat despre care e cea mai buna echipa din istoria fotbalului, Manchester 2009-2010 nici nu se apropie macar de Manchester 1999, ca sa nu mai vorbim de Milan 1989, Real in anii 50 s.a.m.d.
Desi nu-i suport pe francezi...allez Lyon!
Pai si'atunci? de unde pana unde allez Lyon? ![]()