FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«1121314151630»
Daniel-Ionut20.12.2009 16:16

Tu ce vrei ma? :angry:

Maye20.12.2009 16:25

Mars ma!Cu tot cu echipa ta aia de poponari.

O sa va scoata Lisandro,Pjanic,Bastos si Gomis fotbalul din cap.

 

 

Real echipa metrosexualilor.

Daniel-Ionut20.12.2009 16:32

Du-te baaa... Manchester nu se califica nu? a luat'o in mana de la Fulham 3-0 Murphy D. Zamora B. Duff D.

Cand era la United, il idolatrizai p Ronaldo... acum, cand s'a dus la mai bine, la cel mai bine... e cristina, ronalda... ce om baaaaa :thumbdown:

:ce_oameni::ce_oameni::ce_oameni:

Vlad Bogdan20.12.2009 16:43
Se bat copii intre ei.Nu stiu care tine cu echipa cea mai de rahat.

 

 

 

Maye se baga si nu stie ca "copii" e defapt copiii.

Echipe de rahat? Tie ce iti place? Avantul Sompcuta Mare?

Maye20.12.2009 19:30

Sunt un incult pustiulica.Acum invat si eu limba asta blestemata.

Da.Sunt echipe de rahat.Cele mai de rahat.

Si daca nu stiai Avantul Sompcuta Mare rulz!!

Vlad Bogdan20.12.2009 20:01

:))

Vedem noi cine ajunge in sferturi.

MoWeed20.12.2009 23:04
O sa va scoata Lisandro,Pjanic,Bastos si Gomis fotbalul din cap.

Ar fi mult prea tare

Ronnie16.02.2010 12:00

In seara asta se taie curcanul in Europa. Eternul muie Milan si muie fotbalului italian!

_yang16.02.2010 12:11

Frumos...

 

Cred c-o sa fie ultimul meci important in deplasare din cariera lu' nea' Alex...

Maye16.02.2010 12:20

Te contrazic _yang.

United ajunge cel putin in finala.Din nou.

Ronnie16.02.2010 12:28

Daca United ajunge din nou in finala nu incape indoiala ca este cea mai buna echipa din istoria fotbalului, indiferent daca o castiga sau nu.

red&blue_boy16.02.2010 12:36
In seara asta se taie curcanul in Europa. Eternul muie Milan si muie fotbalului italian!

 

United pleaca favorita pe seara,e normal,dar nu se stie niciodata,vedem ce va fi in teren...Si in 2007 era United favorita,dar v-a dat eternul Milan un sec 3-0 in retur...

Daniel-Ionut16.02.2010 12:47

In seara asta Real Madrid 2 pauza / 2 final si Milan X pauza / X final !!!

 

Da pe cine transmite TVR1??

Realul :rolleyes: sau restul lumii..>?

Maye16.02.2010 12:53

Pe TVR 1 va fi Milan - United.

MoWeed16.02.2010 14:03

Ce o sa se faca gay-ii din Romania daca nu o da pe Cristina la TV?

Daniel-Ionut16.02.2010 14:15

Era si de asteptat ca sa dea Milan-Utd... o sa apara si Realul mai in fazele superioare... finala alea alea...

MoWeed16.02.2010 14:17
Era si de asteptat ca sa dea Milan-Utd... o sa apara si Realul mai in fazele superioare... finala alea alea...

Ca in ultimii 5-6 ani?

Daniel-Ionut16.02.2010 14:20
Ca in ultimii 5-6 ani?

 

La ce echipa are Real, si cum joaca Lyon, este imposibil ca sa nu se califice!!!

David16.02.2010 14:31

Tot Barca iese campioana!

Maye16.02.2010 14:33
Ce o sa se faca gay-ii din Romania daca nu o da pe Cristina la TV?

Isi cumpara Boom.

Ronnie16.02.2010 14:52
La ce echipa are Real, si cum joaca Lyon, este imposibil ca sa nu se califice!!!

 

Real este echipa aia care a facut 0-0 la Sporting Gijon?

Daniel-Ionut16.02.2010 14:54
Tot Barca iese campioana!

 

Ia :wanker: Barca... ca nu mai are forta de anul trecut!

Arian16.02.2010 15:26

Desi nu-i suport pe francezi...allez Lyon!

 

 

_yang16.02.2010 15:29

@Maye,Ronnie

 

Sunt constient ca sunt subiectiv atunci cand mizez pe Milan in seara asta.

Cat despre care e cea mai buna echipa din istoria fotbalului, Manchester 2009-2010 nici nu se apropie macar de Manchester 1999, ca sa nu mai vorbim de Milan 1989, Real in anii 50 s.a.m.d.

Daniel-Ionut16.02.2010 15:29
Desi nu-i suport pe francezi...allez Lyon!

 

Pai si'atunci? de unde pana unde allez Lyon? :)

«1121314151630»