FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Liga Campionilor , Editia 2009-2010

«1111213141530»
Astristul10.12.2009 12:57
Ar fi FANTASTIC!!!

 

Mie nu-mi plac finalele care pun fata in fata 2 echipe din aceeasi tara. Bineinteles fac o exceptie pentru Romania! :P

red&blue_boy10.12.2009 13:04
Barcelona - AC Milan

 

 

Bad man !!! Vreau o echipa mai accesibila pentru Milan.

Daniel-Ionut10.12.2009 13:09
Bad man !!! Vreau o echipa mai accesibila pentru Milan.

 

E chiar foarte accesibila :happy:

KERATOCONUS10.12.2009 13:23
E chiar foarte accesibila :happy:

 

 

In your sweet dreams, Daniel!

 

Nu uita ca FC Barcelona e inca detinatoarea trofeului UEFA Champions League. fular-campionii

Maye10.12.2009 13:41

Cand se trag optimile?

Daniel-Ionut10.12.2009 14:32
Cand se trag optimile?

 

Vinerea viitoare, pe 18 decembrie 2009, la Nyon are loc de la ora 14.00 tragerea la sorti pentru optimile Ligii Campionilor, dar si cea pentru 16-imile din Europa League.

Bombonel9410.12.2009 15:01

1. Sevilla 13 puncte

2. Stuttgart 9 puncte

3. Unirea Urziceni 8 puncte

4. Glasgow Rangers 2 puncte

 

asta e o performanta adevarata!!chiar daca aseara in minutu 10 era 3-0..

DelPiero1011.12.2009 17:03
E chiar foarte accesibila :happy:

Prostie,infatuare sau lipsa de bun-simt?Tu cum te-ai descrie?

Daniel-Ionut11.12.2009 17:35
Prostie,infatuare sau lipsa de bun-simt?Tu cum te-ai descrie?

 

Te caracterizezi?

 

Este logic ca am zis in gluma chestia aia... nu poti sa spui ca Barca este o echipa slaba in adevaratul sens al cuvantului oricat de mult ai ura acea echipa... ;)

N'ai cu cine domnle...

DelPiero1013.12.2009 16:46
Te caracterizezi?

 

Este logic ca am zis in gluma chestia aia... nu poti sa spui ca Barca este o echipa slaba in adevaratul sens al cuvantului oricat de mult ai ura acea echipa... ;)

N'ai cu cine domnle...

Anunta-ne cand mai faci o ''gluma' d-asta,pentru ca mi se pare ca o tii numai in ''glume'...

KERATOCONUS18.12.2009 11:26

Meciurile din optimile UEFA Champions League

 

VfB Stuttgart - Barcelona

 

Olympiakos - Bordeaux

 

Inter - Chelsea

 

Bayern Munchen - Fiorentina

 

TSKA Moscova - FC Sevilla

 

Lyon - Real Madrid

 

FC Porto - Arsenal

 

AC Milan - Manchester United

*Alecs*18.12.2009 11:27

tragereucl.jpg

 

Ma risc la niste pronosticuri:

 

Arsenal-AC Milan

Barcelona-CSKA Moscova

Bordeaux-Olympiakos

Chelsea-Inter

Fiorentina-Porto

Manchester United-Stuttgart

Real Madrid-Bayern Munchen

Sevilla-Olympique Lyon

 

Am nimerit doua :D

 

Daniel-Ionut18.12.2009 11:47
Meciurile din optimile UEFA Champions League

 

VfB Stuttgart - Barcelona

Olympiakos - Bordeaux

Inter - Chelsea

Bayern Munchen - Fiorentina

TSKA Moscova - FC Sevilla

Lyon - Real Madrid

FC Porto - Arsenal

AC Milan - Manchester United

 

Deci: Barcelona, Bordeaux, Inter, Bayern, Sevilla, Real Madrid, Arsenal si Manchester merg mai departe

Maye18.12.2009 11:47

Inter - Chelsea

 

Milan - United

:punk:

Maye18.12.2009 11:55

Beckham vs United :naughty:

MoWeed18.12.2009 12:40

Meciuri tari de tot in duelurile anglo-italiene

Vlad Bogdan18.12.2009 13:03

Inter 0- 4 Cheslea

AGG :)

MoWeed18.12.2009 13:04

@Vlad Bodgan

 

Vezi ca si Daniel-Ionut era asa de sigur pe echipa lui si s-a facut de ras de cateva ori anul trecut :))

red&blue_boy18.12.2009 21:36

Meciuri destul de echilibrate,capul de afis fiind detinut de Milan-United si Chelsea-Inter...

Daniel-Ionut20.12.2009 13:21
Inter 0- 4 Cheslea

AGG :)

 

Vise...

Vlad Bogdan20.12.2009 14:32

Nu, vise ai tu daca crezi ca Inter scoate pe Chelsea.

Daniel-Ionut20.12.2009 15:42

Wai... si ar fi ceva inadmisibil daca Internazionale ar elimina Celsi nu? :blink:

Vlad Bogdan20.12.2009 16:02

Nu , ar fi doar un cosmar de-al tau, nicidecum realitate.

Eu mi-as face griji pt cristina ronalda & co ca nu stiu sincer daca trec de sferturi.

Daniel-Ionut20.12.2009 16:05
Eu mi-as face griji pt cristina ronalda & co ca nu stiu sincer daca trec de sferturi.

 

Hahahahahaha... mi'ai inveselit seara :D

Lyon nu mai joaca nimic si nici nu se ridica la valoarea Interului :rolleyes:

Maye20.12.2009 16:12

Se bat copii intre ei.Nu stiu care tine cu echipa cea mai de rahat.

«1111213141530»