Ar fi FANTASTIC!!!
Mie nu-mi plac finalele care pun fata in fata 2 echipe din aceeasi tara. Bineinteles fac o exceptie pentru Romania! ![]()
Ar fi FANTASTIC!!!
Mie nu-mi plac finalele care pun fata in fata 2 echipe din aceeasi tara. Bineinteles fac o exceptie pentru Romania! ![]()
Barcelona - AC Milan
Bad man !!! Vreau o echipa mai accesibila pentru Milan.
Bad man !!! Vreau o echipa mai accesibila pentru Milan.
E chiar foarte accesibila ![]()
E chiar foarte accesibila![]()
In your sweet dreams, Daniel!
Nu uita ca FC Barcelona e inca detinatoarea trofeului UEFA Champions League. ![]()
Cand se trag optimile?
Cand se trag optimile?
Vinerea viitoare, pe 18 decembrie 2009, la Nyon are loc de la ora 14.00 tragerea la sorti pentru optimile Ligii Campionilor, dar si cea pentru 16-imile din Europa League.
1. Sevilla 13 puncte
2. Stuttgart 9 puncte
3. Unirea Urziceni 8 puncte
4. Glasgow Rangers 2 puncte
asta e o performanta adevarata!!chiar daca aseara in minutu 10 era 3-0..
E chiar foarte accesibila![]()
Prostie,infatuare sau lipsa de bun-simt?Tu cum te-ai descrie?
Prostie,infatuare sau lipsa de bun-simt?Tu cum te-ai descrie?
Te caracterizezi?
Este logic ca am zis in gluma chestia aia... nu poti sa spui ca Barca este o echipa slaba in adevaratul sens al cuvantului oricat de mult ai ura acea echipa... ![]()
N'ai cu cine domnle...
Te caracterizezi?
Este logic ca am zis in gluma chestia aia... nu poti sa spui ca Barca este o echipa slaba in adevaratul sens al cuvantului oricat de mult ai ura acea echipa...
N'ai cu cine domnle...
Anunta-ne cand mai faci o ''gluma' d-asta,pentru ca mi se pare ca o tii numai in ''glume'...
Meciurile din optimile UEFA Champions League
VfB Stuttgart - Barcelona
Olympiakos - Bordeaux
Inter - Chelsea
Bayern Munchen - Fiorentina
TSKA Moscova - FC Sevilla
Lyon - Real Madrid
FC Porto - Arsenal
AC Milan - Manchester United
Meciurile din optimile UEFA Champions League
VfB Stuttgart - Barcelona
Olympiakos - Bordeaux
Inter - Chelsea
Bayern Munchen - Fiorentina
TSKA Moscova - FC Sevilla
Lyon - Real Madrid
FC Porto - Arsenal
AC Milan - Manchester United
Deci: Barcelona, Bordeaux, Inter, Bayern, Sevilla, Real Madrid, Arsenal si Manchester merg mai departe
Inter - Chelsea
Milan - United
![]()
Beckham vs United ![]()
Meciuri tari de tot in duelurile anglo-italiene
Inter 0- 4 Cheslea
AGG ![]()
@Vlad Bodgan
Vezi ca si Daniel-Ionut era asa de sigur pe echipa lui si s-a facut de ras de cateva ori anul trecut ![]()
Meciuri destul de echilibrate,capul de afis fiind detinut de Milan-United si Chelsea-Inter...
Inter 0- 4 ChesleaAGG
Vise...
Nu, vise ai tu daca crezi ca Inter scoate pe Chelsea.
Wai... si ar fi ceva inadmisibil daca Internazionale ar elimina Celsi nu? ![]()
Nu , ar fi doar un cosmar de-al tau, nicidecum realitate.
Eu mi-as face griji pt cristina ronalda & co ca nu stiu sincer daca trec de sferturi.
Eu mi-as face griji pt cristina ronalda & co ca nu stiu sincer daca trec de sferturi.
Hahahahahaha... mi'ai inveselit seara ![]()
Lyon nu mai joaca nimic si nici nu se ridica la valoarea Interului ![]()
Se bat copii intre ei.Nu stiu care tine cu echipa cea mai de rahat.