FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cautare Moderator

«167891011»
Adrian06.07.2009 15:18

 

 

test

 

 

4_ever_steaua06.07.2009 15:18

ia da-mi un PM :D

 

care sa contina...???

Marius06.07.2009 15:24
care sa contina...???

 

actul de proprietate al unui supersonic MiG 29, modernizat in varianta Sniper, cu toate sistemele militare montate si complet echipat.

 

 

sau o poza :D

dee06.07.2009 15:30
actul de proprietate al unui supersonic MiG 29, modernizat in varianta Sniper, cu toate sistemele militare montate si complet echipat.

sau o poza :D

 

hai mai, ca orice gagica iti poate trimite o poza cu Mig29 Sniper, doar exista wilkipedia :-) tin minte ca o data am photoshopat niste avioane militare, just for fun, gandindu-ma la simbolistica lor.

 

@Adrian

sa inteleg ca a castigat Brazilia meciul respectiv? deci, joga bonito, aka Vlad. Felicitari mah! normal ca voi sunteti profesionisti, era de la sine inteles, iar Vlad merita acest premiu.

 

4_ever_steaua- hai sa ne vedem noi de chestiile strict femeiesti si lasa-i pe astia sa faca treburile grele si complicate. Ce te intere pe tine mig29lancer? fix tranta :D

Marius06.07.2009 15:32
gagica kmkz

 

:unsure:

 

Nu vreau poze cu avionu :D

Adrian06.07.2009 15:33

mig29snipper.jpg

 

 

Cunosc doar o fata mai faina ca asta :D

4_ever_steaua06.07.2009 15:38

v-am lasat,vorbim miercuri.

Marius06.07.2009 15:41

si PM-ul? :(

dee06.07.2009 15:42
Nu vreau poze cu avionu :D

 

mig 29 sniper sau mig 29 skipper?

hai ca ti-l fac de mana, un fel de caricatura, daca tot te pasioneaza fotografiile si dupa chiar i'm out, caci e pierdere de vreme pe aici :D

Virgil06.07.2009 16:14

Plete, aveam pretentii la tine. Din pacate o cam zgudui. :wanker:

dulcicutza06.07.2009 16:54
Tu esti constienta ca esti destul de urata si singurii barbati cu **** mare pe care i-ai putea avea sunt tractoristii de la periferia Galatiului? forzateaua

Dada tocmai de aia muncesc si ma intretin singura :)) de fapt problema ta e ca o ai micaaaaaaaaaaa :)))))) dar stai linistit ca de aia ai si limba si le poti combina :))))))

Lari06.07.2009 16:58
Pentru dee.

 

Asta ti-as face eu tie

 

Adica dupa ce ti-ar trage-un genunchi intre felinare, ai mangaia-o cu manusi pe fund? :huh:

 

Marius06.07.2009 17:12
Dada tocmai de aia muncesc si ma intretin singura :)) de fapt problema ta e ca o ai micaaaaaaaaaaa :)) )))) dar stai linistit ca de aia ai si limba si le poti combina :)) ))))

 

De fapt, o am medie (cam 19-20 cm, pe aratatelea daca e vorba si de un pariu). Problema e alta, eu, si multi altii ca mine, nu *** cocalare maneliste :D

Ronnie06.07.2009 17:19
Problema e alta, eu, si multi altii ca mine, nu *** cocalare maneliste :D

 

Asta fute doar printese si cantarete de jazz. :D

Marius06.07.2009 17:21

Pai daca am **** mare :D

dee06.07.2009 18:35

si pun pariu ca Marius asta vorbeste si lb franceza.

App, tocmai mi-am achizitionat o carte, am senzatia ca tu ai citit-o deja: Liviu Ciulei- cu gandiri si cu imagini

dulcicutza06.07.2009 19:08
Asta fute doar printese si cantarete de jazz. :D

Mi-ai luat-o inainte :))) eu cred de fapt ca arata ca un gay mic si cu chelie,cu o putza de 12 cm maxim :boxing:

@dee e simpatica acea carte,are multe imagini,schite si alte nebunii de prin spectacole,mare regizor ,de asemeni foarte fascinant insa n-am inteles de ce obsesia pt Shakespeare .....in fine,draguta tare cartea

Marius06.07.2009 20:13
Mi-ai luat-o inainte :)) ) eu cred de fapt ca arata ca un gay mic si cu chelie,cu o putza de 12 cm maxim :boxing:

 

Si daca sunt inalt si cu **** mare, stai sa te faca toti baietii de pe fcsteaua un gangbang micut? Pariem? :naughty:

dulcicutza06.07.2009 20:30

Pai pariem.Dar daca sunt baiat?Si sunt si gay d-aia nicku-ul de fata?MAi stai?:))))))

Marius06.07.2009 20:41

Pai io nu bag la gangbang, nu-ti fa iluzii desarte :D Nu te-as **** nici pe bani ;)

 

Zi, ramane valabil pariul? Te tine?

dulcicutza06.07.2009 20:53

Pai hai,fa-i o poza langa o rigla,posteaza poza aici si mai vedem dupa :))

Marius06.07.2009 20:58

Aia o vezi doar tu, ca nu-mi place sa ma laud, gangbangul in transmitem live video pe site.

dulcicutza06.07.2009 21:00

Pai de ce?Pune tu poza ca sa ma convingi si vorbim dupa :))

Marius06.07.2009 21:04

Te conving fata in fata... so to speak... tu spune aici ca tii pariul si vedem cati doritori de gangbang avem, rezolvam si cu o camera de filmat si aia e, demonstrezi live ca esti fata de cuvant ;)

dulcicutza06.07.2009 21:14

Ti-am mai zis odata ca nu sunt fata :))

«167891011»