Ti-am mai zis odata ca nu sunt fata![]()
Ar fi jenant sa mai fii la 23 de ani. Cand ai facut-o prima data? La 12? La 13? ![]()
Nu fi nesimtit,n-auzi ca-s gay virgin?
Nu fi nesimtit,n-auzi ca-s gay virgin?
Vorbeste pitipoanca ...
Bah micutzu deni, cum explici ca tu si cu Alex 91 aveti acelasi ip?
Sunt gemeni ![]()
Bah micutzu deni, cum explici ca tu si cu Alex 91 aveti acelasi ip?
![]()
macar nu-s cocalari...
Io cred ca tu vrei ban si nu stii cum sa ceri...
Vorbeste pitipoanca ...
Cauta-ma bine pe pitzipoance dar ai grija sa nu ma gasesti
)
Cand intra Deny la mine pe profil ...intra 3 deodata ![]()
Ce muist! A dat la toti 1 stea.
Mi-o nenorocit Carul Mare.
Zi bah deni care din conturi il pastrezi. Ca daca nu le suspend pe amantrei.
Eu zic sa vorbim cu Azzido sa-i dea pe ip ![]()
Da.. asa zic si eu... sa scapam de tot de nenorocitul de deni.
Da.. asa zic si eu... sa scapam de tot de nenorocitul de deni.
Be daca imi dati ban .... va ia naiba !!!![]()
PS : Contu ala cu alex ... nui al meu ... ![]()
@ Maya .... 2 stelute ??? Jalnic !!
)
Ala la care are warn-ul la 80% e cel mai tare ![]()
@Deni
Nu stii ca noi moderatorii avem bodyguarzi?
N-o fi al tau contul dar tu ai intrat de pe el...
Arde-l pe ip Azzido ![]()
Ce furtuna a inceput.... Doamne cum se-ndoaie salcia....
Ce furtuna a inceput.... Doamne cum se-ndoaie salcia....
Am avut si n complice ... ![]()
Be daca imi dati ban .... va ia naiba !!!
PS : Contu ala cu alex ... nui al meu ...
@ Maya .... 2 stelute ??? Jalnic !!
)
Dar al cui e contul? ;![]()
Am avut si n complice ...![]()
Ce faceati la ora asta; injurati heterosexualii?
@ Maya .... 2 stelute ??? Jalnic !!)
Maye in primul rand...si imi ajung 2...nu particip la vreun concurs de popularitate pe fcsteaua.ro
Dar al cui e contul? ;![]()
Ba voi ati observat ca io am ramas la acelasi numar de postari ?![]()
Am avut si n complice ...![]()
Asa vierme, scuipa tot... sa nu-nghiti ca pictoritele!