FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cautare Moderator

«17891011»
Marius06.07.2009 21:20
Virgil08.07.2009 05:15
Ti-am mai zis odata ca nu sunt fata :))

 

Ar fi jenant sa mai fii la 23 de ani. Cand ai facut-o prima data? La 12? La 13? :rolleyes:

dulcicutza08.07.2009 12:03

Nu fi nesimtit,n-auzi ca-s gay virgin?

Alex_9108.07.2009 21:23
Nu fi nesimtit,n-auzi ca-s gay virgin?

 

Vorbeste pitipoanca ...

Adrian08.07.2009 21:28

Bah micutzu deni, cum explici ca tu si cu Alex 91 aveti acelasi ip?

dulcicutza08.07.2009 21:31

Sunt gemeni :))

micutZu' Deni08.07.2009 21:32
Bah micutzu deni, cum explici ca tu si cu Alex 91 aveti acelasi ip?

 

 

:whistle:

Marius08.07.2009 21:33

macar nu-s cocalari...

Adrian08.07.2009 21:34

Io cred ca tu vrei ban si nu stii cum sa ceri...

dulcicutza08.07.2009 21:34
Vorbeste pitipoanca ...

Cauta-ma bine pe pitzipoance dar ai grija sa nu ma gasesti :)))

Maye08.07.2009 21:35

Cand intra Deny la mine pe profil ...intra 3 deodata :))

Ronnie08.07.2009 21:42

Ce muist! A dat la toti 1 stea.

Maye08.07.2009 21:45

Mi-o nenorocit Carul Mare.

Adrian08.07.2009 21:45

Zi bah deni care din conturi il pastrezi. Ca daca nu le suspend pe amantrei.

MoWeed08.07.2009 21:47

Eu zic sa vorbim cu Azzido sa-i dea pe ip :D

Adrian08.07.2009 21:49

Da.. asa zic si eu... sa scapam de tot de nenorocitul de deni.

micutZu' Deni08.07.2009 21:51
Da.. asa zic si eu... sa scapam de tot de nenorocitul de deni.

 

Be daca imi dati ban .... va ia naiba !!!:))

 

PS : Contu ala cu alex ... nui al meu ... :D

 

@ Maya .... 2 stelute ??? Jalnic !!:)))

MoWeed08.07.2009 21:51

Ala la care are warn-ul la 80% e cel mai tare :)

 

@Deni

 

Nu stii ca noi moderatorii avem bodyguarzi?

N-o fi al tau contul dar tu ai intrat de pe el...

 

 

Arde-l pe ip Azzido :D

Marius08.07.2009 21:51

Ce furtuna a inceput.... Doamne cum se-ndoaie salcia....

micutZu' Deni08.07.2009 21:52
Ce furtuna a inceput.... Doamne cum se-ndoaie salcia....

 

Am avut si n complice ... :whistle:

Adrian08.07.2009 21:52
Be daca imi dati ban .... va ia naiba !!!:))

 

PS : Contu ala cu alex ... nui al meu ... :D

 

@ Maya .... 2 stelute ??? Jalnic !!:)))

 

Dar al cui e contul? ;;)

MoWeed08.07.2009 21:54
Am avut si n complice ... :whistle:

Ce faceati la ora asta; injurati heterosexualii?

Maye08.07.2009 21:54
@ Maya .... 2 stelute ??? Jalnic !!:)))

Maye in primul rand...si imi ajung 2...nu particip la vreun concurs de popularitate pe fcsteaua.ro

micutZu' Deni08.07.2009 21:54
Dar al cui e contul? ;;)

 

Ba voi ati observat ca io am ramas la acelasi numar de postari ?:D

Marius08.07.2009 21:54
Am avut si n complice ... :whistle:

 

Asa vierme, scuipa tot... sa nu-nghiti ca pictoritele!

«17891011»