FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cautare Moderator

«15678911»
4_ever_steaua06.07.2009 14:10

ce tot va contraziceti,etc,etc...eu o sa fiu moderatoare :hypocrite: (cea mai tanara si cea mai nelinistita)

Marius06.07.2009 14:22

esti buna?

4_ever_steaua06.07.2009 14:27
esti buna?

 

 

Da.

dee06.07.2009 14:29

pana se gandeste bine daca vrea sa fie moderatoare, ma apuc eu sa scriu stii tu ce , insa o voi face de mana, cu dedicatie, iar cand ne vom intalni, ti-o voi da, drept cadou prietenesc, caci acum stiu despre ce sa scriu. Numai bine si spor la lucru! Time to draw a line in the sand :cool:

4_ever_steaua06.07.2009 14:31
pana se gandeste bine daca vrea sa fie moderatoare, ma apuc eu sa scriu stii tu ce , insa o voi face de mana, cu dedicatie, iar cand ne vom intalni, ti-o voi da, drept cadou. Numai bine! :cool:

 

 

Evident ca era o gluma,doar nu o sa fiu eu moderatoare. :happy:

Adrian06.07.2009 14:37
Da.

 

La ce?

Marius06.07.2009 14:38
Da.

 

Foto seminud cel putin, ca sa ma conving.

4_ever_steaua06.07.2009 14:41
La ce?

 

 

la lenevit,frecat menta,mancat,distractie si atat

Marius06.07.2009 14:42

hai cu poza aia odata

Adrian06.07.2009 14:49

 

 

crap....tot nu mere...

 

si cu shockwave...

 

 

mad?rfac?r! am si flashplayerul si shockwaveul updatat.wtf!?!

dee06.07.2009 14:54
hai cu poza aia odata

 

Marius, calm, ca nu se scufunda Titanicul. Lasa-o sa se gandeasca bine, poate isi cauta o poza frumoasa, ce stii tu. De obicei noi suntem foarte atente la unghiuri, nu ne convine orice pozitie care ne dezavantajeaza, tampenii din astea... nimicuri,intr-un cuvant.

4_ever_steaua06.07.2009 14:59
hai cu poza aia odata

 

 

just in private space!! :D

Marius06.07.2009 14:59

eu cred ca si fotosopuieste... oricum, mai rau ca galateanca nu cred ca arata :D

 

LE: chinchiiiiiii... sper totusi ca ai peste 17 ani :D

Adrian06.07.2009 15:01

pai na...uite treaba. ii arata fata omului, da' noi, restu?

 

asta nu e treaba.

dee06.07.2009 15:01
eu cred ca si fotosopuieste... oricum, mai rau ca galateanca nu cred ca arata :D

LE: chinchiiiiiii... sper totusi ca ai peste 17 ani :D

 

ce porc esti, Stanici e ingeras pe langa tine :-) Pai nu toate vedetele sunt photoshopuite de marile periodice si reviste de moda ?

mi se pare un lucru firesc, doar nu vrei sa pui intr-o postura nefavorabila o dna,d-soara din showbizz atunci cand apare pe o coperta. Unele mici retusuri strict pt imaginea din periodic nu mi se par un lucru anormal: culoare, contrast, luminozitate etc.

Adrian06.07.2009 15:03

Eu cred ca dee e naspa. De aia tot vorbeste atat de multe prostii.

dee06.07.2009 15:05

mah nu stiu cum se face dar tu cam ai dreptate de fiecare data :rolleyes:

4_ever_steaua06.07.2009 15:06
eu cred ca si fotosopuieste... oricum, mai rau ca galateanca nu cred ca arata :D

 

LE: chinchiiiiiii... sper totusi ca ai peste 17 ani :D

 

 

Ori esti rau,invidios,etc,ori arati mai bine ca toti/toate...

Adrian06.07.2009 15:07

Pentru dee.

 

Asta ti-as face eu tie :)

 

hughes-vs-alves.jpg

dee06.07.2009 15:08

@4_ever_steaua

 

hai sa-ti traduc ce zic astia doi: ia vedeti-va de treburile voastre voi, gaitelor, faceti ceva cu viata voastra, nu mai dati din papagal, nu mai pierdeti vremea, munciti eficient, lasati-va de prostii bla bla. si nu va mai bagati in treburile barbatilor.

 

@Adrian

sper ca eu sunt ala cazut la podea, cu sort negru, nu? ca mie-mi place locul 2, al invinsului, insa nu da mai in fata sa-mi strici machiajul sau sa-mi curga rimelul ca lapta ta fac. :D . Oricum, am inteles aluzia ...sa traiti, o sa execut ordinul incepand din acest moment! Sunt sigura ca visul tau se va indeplini si vei avea celebrele arte martiale mixte, caci de amplasarea salii de antrenament si a echipamentelor necesare se vor ocupa altii, care-i ajuta pe stelisti sa straluceasca. Ai invins, spartane!

Marius06.07.2009 15:09
arati mai bine ca toti...

 

Cum le stii tu pe toate :hypocrite:

 

hai cu poza :D

4_ever_steaua06.07.2009 15:11
@4_ever_steaua

 

hai sa-ti traduc ce zic astia doi: ia vedeti-va de treburile voastre voi, gaitelor, faceti ceva cu viata voastra, nu mai dati din papagal, nu mai pierdeti vremea, munciti eficient, lasati-va de prostii bla bla.

 

 

pai,le putem spune la fel,pentru ca ei isi petrec mai mult timp pe net am observat,si se iau de niste oameni nevinovati,pentru ca ei sunt niste perversi,chiar foarte...

 

@Marius

Fara poze publice. :kisstogether:

Marius06.07.2009 15:13
@Marius

Fara poze publice. :kisstogether:

 

Cu alte cuvinte, mai ai de lucru la fotosop :bananadance:

4_ever_steaua06.07.2009 15:14
Cu alte cuvinte, mai ai de lucru la fotosop :bananadance:

 

 

nu folosesc,prefer efectele naturale,provocate de soare sau de alti factori :hypocrite:

Marius06.07.2009 15:16
nu folosesc,prefer efectele naturale,provocate de soare sau de alti factori :hypocrite:

 

ia da-mi un PM :D

 

test

 

EAGLES- (*)(*)(*)(*)(*)HOTEL CALIFORNIA

«15678911»