ce tot va contraziceti,etc,etc...eu o sa fiu moderatoare
(cea mai tanara si cea mai nelinistita)
ce tot va contraziceti,etc,etc...eu o sa fiu moderatoare
(cea mai tanara si cea mai nelinistita)
esti buna?
esti buna?
Da.
pana se gandeste bine daca vrea sa fie moderatoare, ma apuc eu sa scriu stii tu ce , insa o voi face de mana, cu dedicatie, iar cand ne vom intalni, ti-o voi da, drept cadou prietenesc, caci acum stiu despre ce sa scriu. Numai bine si spor la lucru! Time to draw a line in the sand ![]()
pana se gandeste bine daca vrea sa fie moderatoare, ma apuc eu sa scriu stii tu ce , insa o voi face de mana, cu dedicatie, iar cand ne vom intalni, ti-o voi da, drept cadou. Numai bine!![]()
Evident ca era o gluma,doar nu o sa fiu eu moderatoare. ![]()
Da.
La ce?
Da.
Foto seminud cel putin, ca sa ma conving.
La ce?
la lenevit,frecat menta,mancat,distractie si atat
hai cu poza aia odata
crap....tot nu mere...
si cu shockwave...
mad?rfac?r! am si flashplayerul si shockwaveul updatat.wtf!?!
hai cu poza aia odata
Marius, calm, ca nu se scufunda Titanicul. Lasa-o sa se gandeasca bine, poate isi cauta o poza frumoasa, ce stii tu. De obicei noi suntem foarte atente la unghiuri, nu ne convine orice pozitie care ne dezavantajeaza, tampenii din astea... nimicuri,intr-un cuvant.
hai cu poza aia odata
just in private space!! ![]()
eu cred ca si fotosopuieste... oricum, mai rau ca galateanca nu cred ca arata ![]()
LE: chinchiiiiiii... sper totusi ca ai peste 17 ani ![]()
pai na...uite treaba. ii arata fata omului, da' noi, restu?
asta nu e treaba.
eu cred ca si fotosopuieste... oricum, mai rau ca galateanca nu cred ca arataLE: chinchiiiiiii... sper totusi ca ai peste 17 ani
ce porc esti, Stanici e ingeras pe langa tine :-) Pai nu toate vedetele sunt photoshopuite de marile periodice si reviste de moda ?
mi se pare un lucru firesc, doar nu vrei sa pui intr-o postura nefavorabila o dna,d-soara din showbizz atunci cand apare pe o coperta. Unele mici retusuri strict pt imaginea din periodic nu mi se par un lucru anormal: culoare, contrast, luminozitate etc.
Eu cred ca dee e naspa. De aia tot vorbeste atat de multe prostii.
mah nu stiu cum se face dar tu cam ai dreptate de fiecare data ![]()
eu cred ca si fotosopuieste... oricum, mai rau ca galateanca nu cred ca arata
LE: chinchiiiiiii... sper totusi ca ai peste 17 ani
Ori esti rau,invidios,etc,ori arati mai bine ca toti/toate...
Pentru dee.
Asta ti-as face eu tie ![]()

@4_ever_steaua
hai sa-ti traduc ce zic astia doi: ia vedeti-va de treburile voastre voi, gaitelor, faceti ceva cu viata voastra, nu mai dati din papagal, nu mai pierdeti vremea, munciti eficient, lasati-va de prostii bla bla. si nu va mai bagati in treburile barbatilor.
@Adrian
sper ca eu sunt ala cazut la podea, cu sort negru, nu? ca mie-mi place locul 2, al invinsului, insa nu da mai in fata sa-mi strici machiajul sau sa-mi curga rimelul ca lapta ta fac.
. Oricum, am inteles aluzia ...sa traiti, o sa execut ordinul incepand din acest moment! Sunt sigura ca visul tau se va indeplini si vei avea celebrele arte martiale mixte, caci de amplasarea salii de antrenament si a echipamentelor necesare se vor ocupa altii, care-i ajuta pe stelisti sa straluceasca. Ai invins, spartane!
arati mai bine ca toti...
Cum le stii tu pe toate ![]()
hai cu poza ![]()
@4_ever_steaua
hai sa-ti traduc ce zic astia doi: ia vedeti-va de treburile voastre voi, gaitelor, faceti ceva cu viata voastra, nu mai dati din papagal, nu mai pierdeti vremea, munciti eficient, lasati-va de prostii bla bla.
pai,le putem spune la fel,pentru ca ei isi petrec mai mult timp pe net am observat,si se iau de niste oameni nevinovati,pentru ca ei sunt niste perversi,chiar foarte...
@Marius
Fara poze publice. ![]()
@MariusFara poze publice.
Cu alte cuvinte, mai ai de lucru la fotosop ![]()
Cu alte cuvinte, mai ai de lucru la fotosop![]()
nu folosesc,prefer efectele naturale,provocate de soare sau de alti factori ![]()
nu folosesc,prefer efectele naturale,provocate de soare sau de alti factori![]()
ia da-mi un PM ![]()
test
EAGLES- (*)(*)(*)(*)(*)HOTEL CALIFORNIA