FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cautare Moderator

«14567811»
dulcicutza03.07.2009 12:23

Nu-s fana seat.....am un renault symbol pt ca am vrut masina noua si doar atat imi permiteam :)

Daca ar fi sa o schimb mi-as lua golf 4

micutZu' Deni03.07.2009 18:13
Nu-s fana seat.....am un renault symbol pt ca am vrut masina noua si doar atat imi permiteam :)

Daca ar fi sa o schimb mi-as lua golf 4

 

Cu bani de Symbol bou iti luasi Golf 5 din 2004 .... :D sau golf 4 cu piele clima dubla si alte chesti :D

dulcicutza03.07.2009 22:27

mi-am dorit masina noua si am dat si dacia la remat :P

Marius04.07.2009 09:09
Daca ar fi sa o schimb mi-as lua golf 4

 

Tu si toti cocalarii ca nu-si permit ciu7 alb perat... Ce-a mai scos nou Gutza? :mellow:

Stanici04.07.2009 10:51

Dulicutza cocalar emo. :thumbup:

micutZu' Deni04.07.2009 17:31
mi-am dorit masina noua si am dat si dacia la remat :P

 

 

 

Sa iti fie rusine ... ai distrus o particica din istoria Romaniei ....

Dragoshel04.07.2009 20:14

parca iti era rusine in dacie, ai uitat de unde ai plecat... greu cu voi.

micutZu' Deni04.07.2009 20:34
parca iti era rusine in dacie, ai uitat de unde ai plecat... greu cu voi.

 

Pai una e sa o vanda .... alta e sa o dea la remat sa o striveasca aia :(((

 

 

PS : Ce urat e Dacia SUV :( ... pare de femei ... dc plm nu au putut sa faca ceva gan aro , mult mai modern?:|

dulcicutza05.07.2009 20:38

ma c.ac pe ea masina autohtona :))))

godsaveultras06.07.2009 00:11
ma c.ac pe ea masina autohtona :))))

 

oricum tie iti place calare! cam cati cm?! :innocent:

dulcicutza06.07.2009 11:43

daca se misca cum trebuie nu conteaza marimea :))) la masina ma refer ,evident

Virgil06.07.2009 11:57

Vrei sa spui ca daca e vesela, poate fi si mica. Amanunte ca lungime, grosime, etc, cad in derizoriu. Si nu ma refer la masina.

dulcicutza06.07.2009 12:47

PAi nu cred ca exista mincinoasa mai mare decat aceea care spune ca marimea nu conteaza(nu ma refer la masina)deci o sa fiu sincera :D macar18-19

Marius06.07.2009 12:49
PAi nu cred ca exista mincinoasa mai mare decat aceea care spune ca marimea nu conteaza(nu ma refer la masina)deci o sa fiu sincera :D macar18-19

 

Tu esti constienta ca esti destul de urata si singurii barbati cu **** mare pe care i-ai putea avea sunt tractoristii de la periferia Galatiului? forzateaua

Ronnie06.07.2009 12:50

Ce cioban =))

Stanici06.07.2009 12:57

Are dreptate Ronnie. Ai uitat de ciobani.

bodanelu06.07.2009 13:07

bravo!

Virgil06.07.2009 13:11

Bai Mariuse, tractorist de la marginea Galatiului daca erai si nu i te adresai asa fetei. Zau e de prost gust ce i-ai adresat. Nu stiu daca e frumoasa sau nu e, dar frumusestea ei consta si in faptul ca e sociabila si accepta mitocaniile noastre mascate uneori. Eu o apreciez si-i multumesc ca se afla printre noi, ca ne tine companie.

Marius06.07.2009 13:16

Virgile, eu i-am adresat o mitocanie pe fata, ca sa zic asa... sa vedem daca o ia... In alta ordine de idei, nu vad de ce sesizezi tu :ce_oameni:

Virgil06.07.2009 13:18
Virgile, eu i-am adresat o mitocanie pe fata, ca sa zic asa... sa vedem daca o ia... In alta ordine de idei, nu vad de ce sesizezi tu :ce_oameni:

 

 

Pentru ca mi-a fost rusine de rusinea care ar fi trebuit sa-ti fie tie. Misto misto, dar daca am ajuns aici propun sa deschizi un topic exclusiv pentru tractoristi. Dar mi-e teama ca si aia au mai mult bun simt. Amin.

Stanici06.07.2009 13:29

Ce dreaq, bai Virgile. Tot eu sa dau o mana de ajutor?

Ai uitat ca Mrs e gay si ca, pentru el, toate femeile sunt urate?

dee06.07.2009 13:35
Tu esti constienta ca esti destul de urata si singurii barbati cu **** mare pe care i-ai putea avea sunt tractoristii de la periferia Galatiului? forzateaua

 

mah Marius, eu cred ca ai dorit sa-i sugerezi dulcicutei ca e timpul sa se gandeasca si la propria persoana, sa se relaxeze, sa mearga in concediu cu prietenul ei, poate un spa de placere si alte lucruri,nu? invidiosule :P . si vezi ca tractorististii de se aliaza impreuna cu cei de la unelte agricole, fac de o rascoala si-ti aduc avionul incet la sol sa te odihnesti si tu, intr-un concediu binemeritat.

Marius06.07.2009 13:40

Eu cred ca tractoristii din Bucuresti se simt jigniti de postul meu si reactioneaza in consecinta, mimand o rusine exacerbata, demna de fetele de padurar din sec. XIX.

Adrian06.07.2009 13:47

Esteti gay!

dee06.07.2009 13:51

@Marius

salcia e nemuritoare, deci, nu conteaza secolul, povestirile (audio,scrise) vor dainui mereu, facand parte din folclorul autohton, transmis din generatie in generatie.

http://povesticopii.info/Fata-padurarului.html

«14567811»