FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cautare Moderator

«12345611»
Stanici29.06.2009 11:54

De ce sa discutam cand putem sa ne batem? Sau sa ne-o tragem?

dee29.06.2009 12:00
De ce sa discutam cand putem sa ne batem? Sau sa ne-o tragem?

 

exact, mi-as dori de ziua mea sa-mi faci cadou un sac de box, eventual,ca tot esti domn, da-mi-l mai repede :D

bodanelu29.06.2009 12:23
Mosule cred ca exagerezi cu buna stiinta.

Nu cred. Cum era prin 2005? Daca intrai pe site-ul oficial nu era nimic. Nici forum nici informatii.

Crezi ca cei de la club nu ar fi vrut fcsteaua.ro ca domeniu oficial al clubului?

Virgil29.06.2009 12:44

bodanelule, in 2004 site-ul oficial avea un forum mai bine populat decat al nostru. La capitolul informatii statea prost, e adevarat. Pe forumul Stelei am fost printre primii alaturi de George, Adian Pacurar, horse37, sorin77, reddog. Am obtinut primul rankul stelist infocat la 50 de postari, apoi am fost primul stelist pana la moarte la 1500. Crede-ma, stiu ce spun.

bodanelu29.06.2009 13:58

hmm... eu asa imi aduc aminte. Sau.. poate ca nu intram eu acolo, il consideram un site naspa...in fine...

micutZu' Deni29.06.2009 20:43

Ba da pe mine cand ma faceti moderator ... ca de cand mi-ati promis .... :D Si ati vazut ca m-am maturizat ... am invatat sa scriu sa citesc sa vorbesc .... si as vrea sa fiu mode peste coltu vesel si discuti diverse :D

4_ever_steaua30.06.2009 12:17
Ba da pe mine cand ma faceti moderator ... ca de cand mi-ati promis .... :D Si ati vazut ca m-am maturizat ... am invatat sa scriu sa citesc sa vorbesc .... si as vrea sa fiu mode peste coltu vesel si discuti diverse :D

 

 

 

little deni,nu-i induce pe oameni in eroare :whistle:

Virgil30.06.2009 12:28

Cred ca Danny ar fi potrivit pentru a modera coltul acesta vesel. Mult mai indicat decat morocanosul domn axl, care in afara de sodomiti si de inca doua trei cuvinte din acelasi nivel al culturii sale, nu mai binevoieste sa ne descreteasca fruntile asa cum o facea pe vremea cand era in forma absoluta. Nu mai are chef de nicio culoare. S-a varsat, altul la rand.

 

Votez pentru ca Danny sa fie moderator, cu mentiunea ca pentru aceasta parte a forumului e cel mai indicat. Cel putin ne mai amuza cu expresiile lui trecute prin perfectul simplu folosit cu naturalete.

bodanelu30.06.2009 14:05

si eu, ca am pe cine bate cand ajung pe la valcea.

cRiss4Steaua30.06.2009 14:52

si eu votez pentru Danny :>

Adrian30.06.2009 14:59

sodomiti?

vlad30.06.2009 15:15
sodomiti?

 

Sodomim Mãria Ta!!!!

Adrian30.06.2009 16:17
e bine atunci ! bine ca a venit si tiago ... 2 transferuri intr-o zi ... fft bine ... smile.gif Asa Becali>biggrin.gif< daca mai faci 2 transferuri si Steaua castiga campionatu poate nu te mai injuram

 

Noa...ti-ai taiat singur craca. Adio post de moderator pentru tine.

micutZu' Deni30.06.2009 20:36

Inca nu vad scrisu verde ... si am majoritatea voturilor .... se face ca sistemu politic pe forumu asta e COMUNIST !!! :chair:

dulcicutza30.06.2009 22:24

Da pe mine nu ma voteaza nimeni?:))Daca ma votati promit sa colorez tot forumul in roz =))

Virgil01.07.2009 05:27

Pe tine te votez eu si iti fac si lobby, dar cu o conditie.

 

Chiar, cred ca ar fi buna fata asta pe post de moderator. Moderator in sensul de a modera cu adevarat, de a anima coltul vesel atunci cand e cazul. Fara posibilitatea de a da sanctiuni sau de a da sanctiuni la misto.

Doi moderatori ar putea acoperi cele 24 de ore ale zilei cat se poate de bine. Dulcicutza ar putea lua locul Alinei (forever_STEAUA), iar Danny pe al lui axl. In mod sigur ar fi mai distractiv decat pana acum.

 

Cine are ochi de citit sa citeasca si sa ia o hotarare inteleapta in acest caz arzator. :)

 

Dulcicutza si Danny pentru moderatori! :ce_oameni:

 

* Conditia se afla pa postul nr 15639 al topicului Lua-te-as la misto. Dar eu nu te iau la misto. :D

dulcicutza01.07.2009 12:17

Dar eu am zis la misto :)))))))

 

HAHA! :)))))))))))))) eu chiar am spus la misto

Virgil01.07.2009 15:47

Serios? Atunci cade si conditia pe care am pus-o. Ai pierdut ce-as fi putut sa-ti ofer. :))))))

dulcicutza01.07.2009 21:26

Adica?:)

Virgil02.07.2009 05:14

Nu ti-o mai trag. Stiu ca o sa te oftici. :))))

dulcicutza02.07.2009 16:41

Ma sinucid.jur.ca pamela in direct si in reluare

micutZu' Deni02.07.2009 18:51
Ma sinucid.jur.ca pamela in direct si in reluare

 

Futacioas-o !!!

dee02.07.2009 18:54
Ma sinucid.jur.ca pamela in direct si in reluare

 

si nikita a trecut prin faza asta, insa nu uita ca a reinviat intr-o alta emisiune, like a raven. Lasa suicidul, gandeste-te la sesiune, ca e mai important sa treci toate materiile si sa profesezi dupa ceea ce iti place intr-un mod profesionist.

micutZu' Deni02.07.2009 18:55
si nikita a trecut prin faza asta, insa nu uita ca a reinviat intr-o alta emisiune, like a raven. Lasa suicidul, gandeste-te la sesiune, ca e mai important sa treci toate materiile si sa profesezi dupa ceea ce iti place intr-un mod profesionist.

 

Oricum tot futacioasa ramne ..

dee02.07.2009 19:00
Oricum tot futacioasa ramne ..

 

si care-i problema ta? nu are voie sa fie? e tanara, frumoasa, isi traieste viata asa cum doreste.

Tu ce esti si ce ai realizat? te crezi mai bun decat ea? macar ea nu e egoista si e o fata inteligenta.

Nu cred ca e cazul sa-ti bati joc de ea, caci nici tu nu esti mai "tare". Pun pariu ca piticu porno te bate la orice ora, ca ala e sportiv si mai e si baiat inteligent si corect, care stie sa scrie si sa vorbeasca impecabil limba romana, iar la cat de inteligent e, poate oricand sa-si deschida un bussiness propriu, sa evolueze si sa se maturizeze.

«12345611»