FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cautare Moderator

«12311»
mihaita1327.06.2009 11:45

aveti nevoie de moderator pe forum/site ? pot ajuta la imbunatatirea forumului !

pot adauga stiri despre Steaua , am grija ca useri sa nu se certe intre ei ..

si multe alte chesti ... eu vreau sa stiu daca se cauta moderator sau sub moderator !

 

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

 

Azzido27.06.2009 11:52

cand o sa avem nevoie de moderatori o sa ii cautam noi pe ei, nu ei pe noi.

numai bine !

 

PS: sub moderator ?

suna cam gay...

mihaita1327.06.2009 12:01

atunci moderator global :))

 

daca sunta cam gay

Adrian27.06.2009 12:14

E prea tare topicul ca sa nu fie mutat aici.

 

 

Zi-ne Mihaita cum poti tu sa aduci imbunatatiri la acest site. :D

Daca vrei postul de moderator, trebuie sa stii cum sa te vinzi frate, sa stii cum sa iti faci reclama, marketing, etcetera,etcetera,etcetera.

Stanici27.06.2009 12:17

N-ar bea, manca, tufe si George sau Azzido ceva?

dee27.06.2009 12:48
atunci moderator global :) )

daca sunta cam gay

 

suna OK moderator global (Mg).

Zi-le Mihaita sau da-le un bobarnac amical in cap sa-si revina, ajuta-i sa-si "tina in frau" tensiunea :D

Am zburat si eu. Bafta!

Stanici27.06.2009 12:56
Am zburat si eu. Bafta!

 

Corect, am uitat de fumat.

Marius27.06.2009 13:03

De ce vrei ma sa fii moderator? mai bine ia-ti un ziar si cauta ceva de munca... pe prafu' asta tu vrei sa fii mod :ce_oameni:

MoWeed27.06.2009 13:07

Tre sa te lase Deni, el are intaietate :)

Adrian27.06.2009 13:14

Mie mi-ar placea sa am un asistent.

 

Ia zi Mihaita. Te intereseaza postul de assistant moderator?

 

 

I shall call him....Mini-Me :D

 

vesperala27.06.2009 13:14
pot... am grija ca useri sa nu se certe intre ei ..

si multe alte chesti ... eu vreau sa stiu daca se cauta moderator sau sub moderator !

eu zic, dacã se cautã cumva, sã îi lași sã te caute :thumbup::innocent:

anti gigi27.06.2009 14:02

hmmm.................ba ,tu esti de la jandarmerie

Ronnie27.06.2009 14:18

Angajez sub-moderator. Singura conditie este sa fie fata.

mihaitza8527.06.2009 19:47

aviz amatorilor care inca ma incurca! un ghei ( ex: mrs) nu-mi stiu inca nickul!

 

p.s un admin sa-i dea ban lu asta :).

Adrian27.06.2009 19:58
aviz amatorilor care inca ma incurca! un ghei ( ex: mrs) nu-mi stiu inca nickul!

 

p.s un admin sa-i dea ban lu asta :) .

 

 

Ha?

mihaitza8527.06.2009 20:44
Ha?

aha

dee27.06.2009 21:20
aha

 

Mihaita85 pe tine nu te-am uitat de la celebrul Concurs Bradul Ros-Albastru ... deci, s-ar putea sa-ti iei si tu un ban.( nu, nu ma refer la bani si vacante exotice ci la sensul propriu- excludere) Mai Adrian, vezi pe cine angajezi ca si asistent moderator, te credeam profesionist, nu amator.Spre deosebire de tine,Mihaita, care esti un diletant, Marius e profesionist,( la fel ca altii care nu mai posteaza) deci, n-are sens sa-si piarda vremea pe forum, sa va modereze, ca tot nu pricepeti.

Adrian27.06.2009 21:33

Dee, noi de ce nu am facut sex pana acum?

dee27.06.2009 21:33
Dee, noi de ce nu am facut sex pana acum?

 

pentru ca nu mi-ai spus niciodata care e numele tau.

Adrian27.06.2009 21:35
pentru ca nu mi-ai spus niciodata care e numele tau.

 

Wanderlei Silva. Prietenii imi spun "The Axe Murderer".

dee27.06.2009 21:38
Wanderlei Silva. Prietenii imi spun "The Axe Murderer".

 

am inteles,cel care frange o axa pentru a promova alta :-)))

bodanelu27.06.2009 21:48

Mihaita.. ce sti sa faci?

 

dee, Adrian socializare la o terasa nu puteti face? sau in pat.. sau unde pl voastre vreti!

Adrian27.06.2009 21:53
dee, Adrian socializare la o terasa nu puteti face? sau in pat.. sau unde pl voastre vreti!

 

 

Nu pot...ca is sub papuc :D

dulcicutza27.06.2009 22:43

Pffff...sub papuc srl :)))

dee27.06.2009 22:48
Pffff...sub papuc srl :) ))

 

esti rea cu Adisor: papucul e papuc, indiferent de remorca (srl sau pfa). Unii oameni sunt legati de sentimente, altii de un contract, altii din instict, altii din plictiseala etc.

«12311»