aveti nevoie de moderator pe forum/site ? pot ajuta la imbunatatirea forumului !
pot adauga stiri despre Steaua , am grija ca useri sa nu se certe intre ei ..
si multe alte chesti ... eu vreau sa stiu daca se cauta moderator sau sub moderator !
![]()
![]()
![]()
aveti nevoie de moderator pe forum/site ? pot ajuta la imbunatatirea forumului !
pot adauga stiri despre Steaua , am grija ca useri sa nu se certe intre ei ..
si multe alte chesti ... eu vreau sa stiu daca se cauta moderator sau sub moderator !
![]()
![]()
![]()
cand o sa avem nevoie de moderatori o sa ii cautam noi pe ei, nu ei pe noi.
numai bine !
PS: sub moderator ?
suna cam gay...
atunci moderator global ![]()
daca sunta cam gay
E prea tare topicul ca sa nu fie mutat aici.
Zi-ne Mihaita cum poti tu sa aduci imbunatatiri la acest site. ![]()
Daca vrei postul de moderator, trebuie sa stii cum sa te vinzi frate, sa stii cum sa iti faci reclama, marketing, etcetera,etcetera,etcetera.
N-ar bea, manca, tufe si George sau Azzido ceva?
atunci moderator global)
daca sunta cam gay
suna OK moderator global (Mg).
Zi-le Mihaita sau da-le un bobarnac amical in cap sa-si revina, ajuta-i sa-si "tina in frau" tensiunea ![]()
Am zburat si eu. Bafta!
Am zburat si eu. Bafta!
Corect, am uitat de fumat.
De ce vrei ma sa fii moderator? mai bine ia-ti un ziar si cauta ceva de munca... pe prafu' asta tu vrei sa fii mod ![]()
Tre sa te lase Deni, el are intaietate ![]()
Mie mi-ar placea sa am un asistent.
Ia zi Mihaita. Te intereseaza postul de assistant moderator?
I shall call him....Mini-Me ![]()
pot... am grija ca useri sa nu se certe intre ei ..si multe alte chesti ... eu vreau sa stiu daca se cauta moderator sau sub moderator !
eu zic, dacã se cautã cumva, sã îi lași sã te caute ![]()
![]()
hmmm.................ba ,tu esti de la jandarmerie
Angajez sub-moderator. Singura conditie este sa fie fata.
aviz amatorilor care inca ma incurca! un ghei ( ex: mrs) nu-mi stiu inca nickul!
p.s un admin sa-i dea ban lu asta
.
aviz amatorilor care inca ma incurca! un ghei ( ex: mrs) nu-mi stiu inca nickul!
p.s un admin sa-i dea ban lu asta
.
Ha?
Ha?
aha
aha
Mihaita85 pe tine nu te-am uitat de la celebrul Concurs Bradul Ros-Albastru ... deci, s-ar putea sa-ti iei si tu un ban.( nu, nu ma refer la bani si vacante exotice ci la sensul propriu- excludere) Mai Adrian, vezi pe cine angajezi ca si asistent moderator, te credeam profesionist, nu amator.Spre deosebire de tine,Mihaita, care esti un diletant, Marius e profesionist,( la fel ca altii care nu mai posteaza) deci, n-are sens sa-si piarda vremea pe forum, sa va modereze, ca tot nu pricepeti.
Dee, noi de ce nu am facut sex pana acum?
Dee, noi de ce nu am facut sex pana acum?
pentru ca nu mi-ai spus niciodata care e numele tau.
pentru ca nu mi-ai spus niciodata care e numele tau.
Wanderlei Silva. Prietenii imi spun "The Axe Murderer".
Wanderlei Silva. Prietenii imi spun "The Axe Murderer".
am inteles,cel care frange o axa pentru a promova alta :-)))
Mihaita.. ce sti sa faci?
dee, Adrian socializare la o terasa nu puteti face? sau in pat.. sau unde pl voastre vreti!
dee, Adrian socializare la o terasa nu puteti face? sau in pat.. sau unde pl voastre vreti!
Nu pot...ca is sub papuc ![]()
Pffff...sub papuc srl
)
Pffff...sub papuc srl))
esti rea cu Adisor: papucul e papuc, indiferent de remorca (srl sau pfa). Unii oameni sunt legati de sentimente, altii de un contract, altii din instict, altii din plictiseala etc.