FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cautare Moderator

«191011»
Virgil10.07.2009 06:51

Ce rost are? Lasa-l asa.

dulcicutza10.07.2009 08:53

Nu-mi plac oamenii rationali :P

Virgil10.07.2009 08:56

Fii concreta. Cine nu-ti place si de ce? As fi profund dezamagit sa ma numar printre cei rationali. Precis ai facut aluzie la Stanici. Sau la Marius.

dulcicutza10.07.2009 09:33

La Schopenhauer :)))))))

Stanici10.07.2009 09:44

Hai ca ma pis pe el de topic. continuam pe stouri.

«191011»