10.07.2009 06:51
Ce rost are? Lasa-l asa.
Ce rost are? Lasa-l asa.
Nu-mi plac oamenii rationali ![]()
Fii concreta. Cine nu-ti place si de ce? As fi profund dezamagit sa ma numar printre cei rationali. Precis ai facut aluzie la Stanici. Sau la Marius.
La Schopenhauer
)))))
Hai ca ma pis pe el de topic. continuam pe stouri.