FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cautare Moderator

«1891011»
MoWeed08.07.2009 21:55
Ba voi ati observat ca io am ramas la acelasi numar de postari ?:D

Ghinion, postarile de la Coltul Vesel nu se contorizeaza

Virgil09.07.2009 05:02
Nu fi nesimtit,n-auzi ca-s gay virgin?

 

Tati, nu-mi place cum vorbesti. Ai grija, ca sa nu-ti auzi ce n-ai mai auzit. :whistle:

dulcicutza09.07.2009 09:30

As putea sa ma cobor la nivelul tau si sa-ti raspund dar prefer sa ma abtin :)

Virgil09.07.2009 09:36

De fapt te coborasei la nivelul meu inainte de a-ti da aceasta replica. Ma bucur ca oarecum ai urcat. Esti una din fetele pe care le-am apreciat.

dulcicutza09.07.2009 09:41

De fapt nu ma coborasem,asta ti-ai dorit tu sa crezi .....

Virgil09.07.2009 10:17

Da, ai dreptate. Tu ai intotdeauna dreptate. Desi, sper ca stii, dreptatea e relativa.

dulcicutza09.07.2009 10:44

In cazul meu devine absoluta :)))))))

M-am plictisit de acest dialog,hai sa ne certam pe o tema ceva....

Virgil09.07.2009 10:56

Eu cu tine? Niciodata de acum inainte. Sper ca ai observat ca am modificat postul acela care te-a oripilat si care nu-mi facea cinste. Vreau sa fiu un user model. Chiar si pe aceasta sectiune a forumului. Si pe mesagerie, course. O sa-mi folosesc inteligenta si o sa renunt la cuvintele obscene, jignitoare si extrem de ironice.

Fane09.07.2009 11:12

gata mah ,asta vroiam sa aud....cred ca Virgil vrea sa-i ceara prietenia :inlove:

dulcicutza09.07.2009 12:00
Eu cu tine? Niciodata de acum inainte. Sper ca ai observat ca am modificat postul acela care te-a oripilat si care nu-mi facea cinste. Vreau sa fiu un user model. Chiar si pe aceasta sectiune a forumului. Si pe mesagerie, course. O sa-mi folosesc inteligenta si o sa renunt la cuvintele obscene, jignitoare si extrem de ironice.

Cam tarziu.Ti-ai dat arama pe fata in replica aceea pe care ai sters-o....

Virgil09.07.2009 12:38

Omul e su(s)pus greselii. Oricum nu pentru tine am spus acele lucruri. Am spus-o la modul general. Replica ta e geniala. :yawn: Chiar mi-e somn. Abia astept sa ajung acasa. Sa-mi treaca. :)

 

Wow, a aparut si Korynna. Sarut mâna. :)

Virgil09.07.2009 13:18

@ dulcetzica

 

Hit me with your love. Loveste-ma crunt. Merit sa fiu lovit. :shifty:

dulcicutza09.07.2009 13:27
:))))) cred ca te-a lovit natura suficient :beer2:
Virgil09.07.2009 17:06
:)))))))))))))) Crezi tu. Natura a fost darnica avec moi. Daca ai vedea cat de dotat sunt ai cadea in extaz. :P
dulcicutza09.07.2009 19:05

Nu da' acuma pe bune,toti va laudati cu "inzestrarea naturii",cred ca asta ar trebui sa fie forum de matrimoniale :))))

Dany's09.07.2009 19:34

Pai avem cu ce.. tu cu ce te lauzi ?:)

dulcicutza09.07.2009 20:06

Ce rost are?Adica de ce m-as lauda cu ceva?

Marius09.07.2009 20:23
Nu da' acuma pe bune,toti va laudati cu "inzestrarea naturii",cred ca asta ar trebui sa fie forum de matrimoniale :)) ))

 

Sau poate tu esti putin frustrata de faptul ca ai parte numai de **** mici.

dulcicutza09.07.2009 20:49

Mai e posibil sa fiti voi aia frustrati si de aia sa va dati extra potenti pe aici...

Egocentrism?

Sau fanatici dupa Freud si ideile lui despre sex?:)

axl09.07.2009 21:19

Larga, larga!

dulcicutza09.07.2009 21:43

Pai daca esteti gay :))))))

Adrian09.07.2009 21:48
Larga, larga!

 

Larga muya, larga!

fredysteaua09.07.2009 22:05
Sau poate tu esti putin frustrata de faptul ca ai parte numai de **** mici.

 

 

hahahahahahahahahahahahhahahahahaha

Virgil10.07.2009 05:11
Mai e posibil sa fiti voi aia frustrati si de aia sa va dati extra potenti pe aici...

Egocentrism?

Sau fanatici dupa Freud si ideile lui despre sex?:)

 

Doamne fereste! Doar pentru ca veni vorba. Oricum, mai multe nu-ti spun, te las las sa ma descoperi. :P

 

Stanici10.07.2009 06:45

Io de-ale lu' Schopenhauer mai apreciez, asa.

O sa schimb numele acestui topic in "luat in gura cu Dulcicutza".

«1891011»