FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoras Iacob

«1789101120»
al_led24.10.2006 09:06

Victoras tb sa ramana la Steaua.

Il asteptam cu totii

Cu el si Mirel Steaua va fi alta

janker steaua24.10.2006 18:20

m-au acuzat multi ca sunt fan Iacob,da sunt fan Iacob ,fan Radoi,fan Ghionea.in primul rind eu vreau de la jucatori determinare si rautate in teren,sa puna osul cum spun fotbalistii,asta ne-a lipsit.

suporter_infocat29.10.2006 09:55

Iacob te iubim si suntem cu tine...abia asteptam sa revii,Steaua are nevoie de tine...se vede lipsa unui atacant de gabaritu tau.forza Steaua....

_yang29.10.2006 20:15
se vede lipsa unui atacant de gabaritu tau

 

Dupa ultimele prestatii ale lui Thereau nu prea se mai vede...

Alessandro29.10.2006 20:18

Avem atacanti buni cu siguranta!Nu Victoras e lipsa Stelei,ci Mirel Radoi!Si un portar desigur... :)

suporter_infocat30.10.2006 15:02

Dupa ultimele prestatii ale lui Thereau nu prea se mi vede...cred ca nu va dati seama,pana acum Thereau nu a demonstrat ca are valoarea lui Iacob,oricum se simte lipsa lui cat si a lui Radoi,daca erau si ei doi in teren in meciu cu Real Madrid era altceva...

_yang30.10.2006 20:48

Deocamdata nici eu nu spun ca l-as prefera pe Thereau insa cred ca Iacob e suplinit cu brio de francez care joaca mult mai bine ca Badea oricum !

janker steaua31.10.2006 15:41

aici subiectul principal este Iacob,daca vreti sa vb de francez postati in alta parte.oricum Iacob mai are 1 an de contract si va pleca mai repede de 1 an,asa ca mai bine l-ati respecta pt ce a facut.sa dea si francezul 8 goluri consecutiv nu in c.l.macar in u.e.f.a.nu cu forex sau cu urziceniul si dupa aceea eu ma inclin in fata lui.

forever_STEAUA31.10.2006 15:51

@suporter_infocat

 

Intotdeauna cel mai bun jucator e cel care nu joaca... Din pacate nici prezenta lui Mirel, nici cea a lui Victoras in teren la acel meci, nu ne garanta ca altfel ar fi fost rezultatul final..

 

@janker Steaua

 

Stiam ca pleaca mai repede... ne-ai spus deja de cateva ori...

:twisted:

 

Si cine nu il respecta pe Victoras? Toti ne dorim sa revina cat mai repede ... Cu cat mai mare concurenta pe postul de atacant cu ata mai bine pentru echipa...

 

PS: inainte sa ceri respect pentru cineva sau ceva, elimina din vocabularul tau expresii de genu' "ciocu mic".:evil:

Virgil31.10.2006 15:52

Am eliminat eu surioara,dar pe tine cine te-a suparat ? :twisted:

forever_STEAUA31.10.2006 15:56

@Virgil

 

Recuperarea asta lunga a lui Iacob...

 

Si frigul de afara :twisted:

***alex***31.10.2006 17:29

Iacob, este momentan mai bun decat Thereau dupa ce a realizat in campionat si Cupa UEFA anul trecut. Nu trebuie sa-l privim cu invidie pe Thereau ca ii va lua locul lui Iacob, ci din contra se creaza concurenta ceea ce este un lucru bun.

janker steaua05.11.2006 09:13

corect subliniat alex.forta Steaua.

Andreea stelista05.11.2006 15:57

toti asteptam revenirea lui Iacob si a lui Radoi. in returul campionatului vom bate tot. :P

al_led06.11.2006 09:51

Victoras FA TOT POSIBLUL SI REVINO CAT MAI REPEDE LA ECHIPA.

Lavy_*_06.11.2006 14:49

Hai Victoras,vino,Insanatosire cat ami grabnica, ca echipa are nevoie de tine si de Mirel ca de aer!

janker steaua10.11.2006 10:25

o veste buna Victoras pt echipa,ai fost la roma si au spus medici ca poti juca cu Lyon.te asteptam.

 

eu am spus mai demult ca o sa plece,nu m-a crezut nimeni

Virgil18.11.2006 18:07

O spui de parca te-ai bucura ca pleaca.

janker steaua19.11.2006 14:21

intelegeti ce vreti din ce spun eu

Bogdan4Steaua19.11.2006 21:52

@janker Steaua: incep sa cred ca traiesti intr-o lume a ta. Chiar nu inteleg atitudinea ta si sunt convins ca nu sunt singurul.

 

In alta ordine de idei, eu cred ca il vom vedea pe Victoras in teren la meciul cu Jiul. Daca nu titular, macar in cea de-a doua repriza.

banelitza1620.11.2006 08:45

Cu totii asteptam revenirea lui Victoras Iacob! Mie personal mi se pare mai bun dekt Thereau... oricum sper sa se schimbe jocul Stelei dupa ce va intra si Iacob in teren forza Steaua! :roll:

Andreea stelista20.11.2006 18:19

nu va mai certati atata

vesperal23.11.2006 08:07

ştiţi cumva când se întoarce Victoraş? se aude ceva nou? că i se simte lipsa....

janker steaua23.11.2006 13:35

Victoras se antreneaza cu echipa,pe data de 9 11 2006 s-au implinit 4 luni de la operatie.emerson a facut aceeas operatie ca Victoras cind juca la juventus,si cu acelas doctor de la roma si a jucat dupa 4 luni si 2 saptamini.el a spus ca nu vrea sa intre in tur,pt ca vrea sa dea pe teren totul si nu vrea sa riste.

ktalyn24.11.2006 16:08

e f benefica revenirea lui datorita loviturii de cap excelenta...ceea ce cred eu ca ne'a lipsit cel mai mult in tot acest timp cat el a fost accidentat..kiar daca Thereau a reusit 2 goluri cu national in urma a 2 lovituri de cap se vede ca inca mai are de muncit la acest capitol, kiar el recunoscand asta la venirea in Ghencea !

«1789101120»