FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoras Iacob

«15678920»
LoveNesta18.08.2006 07:29

DIAGNOSTIC Atacantul stelist Victoras Iacob continua recuperarea la clinica din Roma, iar previziunile medicilor îl dau pe teren tocmai peste o luna si jumatate

Diagnosticul medicilor este unul optimist fata de ce se asteptau jucatorul si apropiatii acestuia. Este posibil ca la începutul lunii octombrie "Jancker" sa revina pe terenul de joc si sa fie apt pentru ultimele doua sau trei partide din Liga Campionilor, în eventualitatea fericita în care ros-albastrii trec de Standard Liege si acced în aceasta faza a competitiei dupa o pauza de zece ani.

prosport

steaua*forever19.08.2006 06:33

Sa te insanatosesti repede, Victoras si sa vii sa te bucuri alaturi de echipa!

 

FORZA Steaua!

cristian01419.08.2006 10:37

Insanatosire grabnica si sa dea Dumnezeu sa ai ocazia sa evoluezi in grupele Ligii si sa marchezi cat mai multe goluri. Bafta mare ! :P

janker steaua19.08.2006 12:31

Victoras esti cel mai reusit transfer decind stiu eu si sunt stelist de vreo 30 ani tu intr-un an esti pe locul 4 ca golgeter in cupele europene mai tare ca Piturca ala care se credea mare fotbalist dar na fost niciodata si din cauza asta nu te ia la nationala dar tu lupta incontinoare si mai stiu ca tu esti stelist cu inima nu cu banii cum au fost altii sper sa treci de ghinioanele care le ai avut recuperare grabnica ca avem nevoie de tine ca aeru

se7en30.08.2006 07:34

Insanatosire grabnica, sper sa revii pana in octombrie.

janker steaua30.08.2006 12:32

Victoras avem nevoie de tine sper sa te inlocuiasca francezul pina revii tu spre24

Virgil10.09.2006 11:33

Greseala !

Martin Tudor s-a nascut la 10 iunie 1976,in Avrig,judetul Sibiu.

 

Prima echipa la care a lucrat sub contract profesional,a fost în 1996,Jiul Petrosani.Dupa numai un an a trecut la Olimpia Satu Mare,apoi,din 1999 a fost echipierul Stelei pâna în 2004.

bodanelu10.09.2006 11:58

ok fie ca tine Virgil...

eu stiam asta de la un prieten de`al meu care sa lauda ca e var cu Martin!

Virgil10.09.2006 12:00

Acum poti sa tragi concluzia cât de var e.

janker steaua11.09.2006 15:16

de ce mi-ai sters mesajele moderatorule?

Bogdan4Steaua11.09.2006 15:18

Pentru ca erau puerile, contineau jigniri si se indepartau tot mai mult de subiect. Pe forum incurajam calitatea, nu neaparat cantitatea.

 

P.S.: Nu au fost sterse, ci trimise la cosul de gunoi.

janker steaua11.09.2006 15:25

ai sters 7 mesaje ?ce contineau?

janker steaua11.09.2006 15:28

te-au deranjat?ca m-am luat de un student care birfea mereu? tu concret ce ai facut pt Steaua

Bogdan4Steaua11.09.2006 15:34

Repet: mesajele nu au fost sterse, se gasesc la cosul de gunoi(este o sectiune separata unde sunt mutate mesajele - se evita stergerea pe cat posibil).

 

Daca tot vine vorba de acele mesaje, erau de-a dreptul amuzante dar lipsite de sens. Probabil ai cel mult 14 ani pentru ca altfel nu se explica comportamentul tau. Inainte de a ma intreba pe mine ce am facut pentru Steaua incearca sa scrii corect si sa folosesti semne de punctuatie. De asemenea, te invit sa folosesti butonul edit daca doresti sa mai adaugi ceva la un mesaj anterior. Daca esti la vanatoare de post-uri ai gresit locatia.

 

Este ultimul avertisment pe care il primesti. Data viitoare esti pasibil de ban.

Andreeutza stelista11.09.2006 16:21

insanatosire grabnica! sper sa iti revii kat mai repede pt ca avem nevoie d tine si de golurile tale spectaculoase. te asteptam :)

janker steaua16.09.2006 06:47

Victoras te-am vazut aseara la antrenament.sper sa revii cit mai repede steagsimplu

bodanelu16.09.2006 07:19

@janker din informatiile tale, cam cand trebuie sa revina Iacob?

janker steaua18.09.2006 15:13

nu o sa mai joace pt Steaua,pt ca din iarna il vinde Gigi.Steaua nu mai are nevoie de el.sa se bucure cei care nu au crezut in el,nu ma refer la tine

bodanelu18.09.2006 16:51

ne dai mai multe detali? adica e sigura chestia asta sau e doar o simpla rabufnire a ta? nu te intreb cu rautate, vreau doar sa stiu!

ktalyn19.09.2006 19:59

avem in continuare nevoie de acest jucator, eu zic k va ramane la Steaua da are o concurenta puternik mai ales k Badea si'a dat drumu' la joc ... oricum concurenta e benefica ekipei !

Bogdan4Steaua19.09.2006 20:22

Este, alaturi de Goian, jucatorul care loveste cel mai bine mingea cu capul. Este foarte important sa nu plece Victoras Iacob si nu cred ca o va face.

codrutaandreea28.09.2006 14:50

Stiti cumva cand va reveni Victoras pe teren ? Eu am tot incercat sa aflu,dar nu stie nimeni.

Virgil28.09.2006 14:55

Se va afla la momentul potrivit.Oricum,în maximum o luna speram sa fie prezent ca titular în echipa.

codrutaandreea28.09.2006 14:59

Este vreo sansa sa joace cu Real?

Radoi revine in noiembrie,dar Iacob poate reveni acum?

Virgil28.09.2006 15:01

Acum în niciun caz.

«15678920»