FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoras Iacob

«12320»
ADRIAN PACURAR03.10.2005 15:53

56263.jpg

 

Data nasterii : 14.10.1980

Locul nasterii : Ramnicu Valcea

Post : atacant

Nr tricou : 19

Email : V***@***

Debut in divizia A : 04.12.1999 - FC Arges - AS Rocar 3-1

ADRIAN PACURAR03.10.2005 15:54

Genul de jucator care imi place , serios , muncitor .A inscris multe dintre golurile echipei noastre in acest sezon.Are o redutabila lovitura de cap , daca ar munci un pic mai mult la finalizare cred ca ar putea deveni golgheterul campionatului.

I.N.Money03.10.2005 16:27

Foarte Buna achizitie....e cel mai potrivit atacant care putea sa vina in Ghencea. 8)

UltraSS03.10.2005 18:49

F bun dar in scadere de forma dupa parerea mea..nu pot sa uit totusi ocazia cu bara la 2-0 cu Dinamo :oops:

SteauaToronto03.10.2005 23:10

Tare Iacob asta! Speram sa faca ravagii in Europa! :P

zarboss04.10.2005 05:22

imi place de el pana acum... daca o tine asa poate prinde si ceva pe afara...mai ales ca joaca cu steauaprin europa... asta a fost sansa lui si poate profita de ea.. ce mai poate castiga si Steaua e pe urma lui ,dar si invers

Bodanel04.10.2005 06:43

Cred ca e omul potrivit la locul potrivit. Cand are un atacant de viteza langa el impreuna pot face ravagii. Joaca foarte bine pe post de pivot si vede bine jocul.

ulivius04.10.2005 06:48

E un baiat inteligent. Vrea tot timpul sa joace din prima, jucatorii nu-i inteleg intodeauna intentiile. Cu Oprita in forma ar darama orice aparare.

FanSteaua4Life05.10.2005 19:36

Un jucator interesant...mai are multe insa de pus la punct...si mai are nevoie de alt atacant cu care sa se inteleaga bine...

LoneGumen06.10.2005 06:01

Iacob a fost o achizitie inspirata. In sfarsit o achizitie care confirma de la primul meci. Desi masivitatea lui lasa loc interpretarilor de tip "e pre a lent, deloc tehnic", el a dovedit ca e atancantul de care Steaua are nevoie. Cu evolutii constate el si-a castigat locul de titular in atacul Stelei. Evident astept si revenirea celorlalti din compartimentul ofensiv pentru ca nu ne putem bizui numai pe executiile lui Dica.

sorin_77706.10.2005 09:14

"A dat Steaua lovitura cu Iacob?" era titlul unui topic pe aici... Ei bine chiar a dat... Iacob ma impresioneaza si intotdeauna Protasov incepe echipa cu el cu Radoi si cu Dica...

 

Iacob nu prea are rival din pacate pentru noi...

Bogdan4Steaua06.10.2005 12:02

Ce ziceti de un atac Iacob-Neaga cu Dica in spatele lor? Intoarcerea lui Neaga ar insemna ceva extraordinar. Insa daca Becali are ceva cu el este clar ca nu se va intampla acest lucru din pacate.

I.N.Money06.10.2005 12:11

eu cred ca Jiji a eliminat oamenii lu Piturca....si nu prea il vad pe Ricky iar la Steaua :cry:

zarboss07.10.2005 07:46
eu cred ca Jiji a eliminat oamenii lu Piturca....si nu prea il vad pe Ricky iar la Steaua :cry:

adevarat... si mare pacat ca era in forma si putea si Steaua sa profite de pe urma lui

reddog07.10.2005 08:17

Eu un atacant foarte bun care, acum ca joaca la Steaua, se va afirma probabil si dincolo de hotare. Doar ca eu nu il suport personal cand ii vad fatza. Asta nu se pune, nu? :wink:

ADRIAN PACURAR07.10.2005 08:27

Mai atentie sper sa nu deviati cu subiectul de discutie... :!:

reddog07.10.2005 08:34

Nu deviez nimic Adriane, doar ca nu imi place de el ca si stil de a fi si de a face anumite afirmatii doar ca sa intre in gratiile suporterilor stelisti. Ca si jucator e bun, nu am ce spune aici.

Virgil07.10.2005 08:38

Pai ca si jucator vorbeam aici.Ca doar nu e forum de matrimoniale sa vorbim de frumuseste si de cat de mare o are.

reddog07.10.2005 08:42

Crede-ma ca nu ma intereseaza deloc acest aspect. Spuneam doar, intr-o mica completare, ca nu imi place de el. Si nu m-am referit la fizic, ci la caracter.

Oricum, ca sa incheiem cu asta, stii ca pentru mine nu asta conteaza, ci felul de a juca pe teren. E bun si aici ma opresc. Doamne, unde mai ajunge omul cu voi...Era o intrebare inofensiva. :roll:

Virgil07.10.2005 09:01

Dar ce,raspunsul ti s-a parut ofensiv?

reddog07.10.2005 09:03

Nu mi s-a parut chiar ofensiv, sunt obisnuit cu maria ta.

Virgil07.10.2005 09:05

Te cred.Si eu cu Maria Ta.

reddog07.10.2005 10:31

Stai ca mai are timp. Inca nu a jucat atat de mult ca si ceilalti doi. E pe la inceputuri.

alexfilip08.10.2005 14:43

Fara suparare dar topicul e despre Iacob si ca tot veni vorba, vreau sa spun ca e cel mai bun atacant roman la ora actuala. Mai bun si ca Mutu ( va rog sa nu radeti! )

Ar trebui sa fie titular incontestabil la nationala.

Daca il aveam anul trecut alaturi de Neaga, eram campioni dupa 20 de etape.

 

Stie sa finalizeze. Bun, atacantii stiu sa finalizeze dar ai nostri nu ajung in pozitie de finalizare cu exceptia lui Iacob care da ca buldozerul peste stopperi si nu mai trebuie sa se demarce. Atacantul Perfect.

FanSteaua4Life08.10.2005 17:51
Nu deviez nimic Adriane, doar ca nu imi place de el ca si stil de a fi si de a face anumite afirmatii doar ca sa intre in gratiile suporterilor stelisti. Ca si jucator e bun, nu am ce spune aici.

Da oare jucatorii ca Zicu sau Niculescu nu au facut acelasi lucru la inceput???Aduti mai bine aminte...

«12320»