FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoras Iacob

«167891020»
janker steaua29.09.2006 14:24

repet Iacob nu o sa mai joace pt Steaua.in iarna va pleca ,oricum sunt virfuri la Steaua

forever_STEAUA29.09.2006 14:26

@janker Steaua

 

Asa ti-a spus Oli? :twisted:

str8_gangsta29.09.2006 14:30
repet Iacob nu o sa mai joace pt Steaua.in iarna va pleca ,oricum sunt virfuri la Steaua

 

frate da tu cine esti :?: mama omida :?: :wink:

janker steaua29.09.2006 14:30

cineva din conducere care stie de la Gigi

forever_STEAUA29.09.2006 16:19

@janker Steaua

 

Si de cand ii face Gigi echipa lui Oli? Sau macar Oli stie ca Iacob nu va mai juca la Steaua? :twisted:

Virgil29.09.2006 16:52

Nu pleaca nicaieri.Cel putin în sezonul asta.Dupa parerea mea e cel mai bun vârf de atac al Stelei.Da goluri,creeaza culoare de sut,dribleaza.In plus a fost golgheterul Stelei in Cupele Europene.

janker steaua29.09.2006 17:45

eu nu am spus ca il da afara cineva pe Iacob.si eu cred ca este cel mai valoros atacant,ce face el nu face nici un atacant din Romania.eu spun doar ca are oferte

Bogdan4Steaua29.09.2006 17:48

Normal ca are oferte, dar asta nu inseamna ca va si pleca. Nu cred ca vom renunta atat de usor la Victoras.

dica 10005.10.2006 19:49

Am auzit ca turul asta de campionat,Iacob o sa-l vada de la televizor.Insa ganditiva,in retur,daca mai transferam 2-3 jucatori ce echipa p sa avem.

Echipa tip:

Carlos

Klemi Ghionea Goian P.Marin

Nicolita Radoi Paraschiv Cristocea

Dica Iacob

Echipa de rezerve:

Cernea

S.Stancu Baciu Ov.Petre Nesu

Oprita Bostina Lovin Ochirosii

Badea Thereau

armanovici05.10.2006 21:02

Serios?...nu isi revine pana la 1 noiembrie?

Phire05.10.2006 21:10
"Daca totul decurge normal, avem speranta ca Radoi sa poata juca 20-30 de minute cu Real la Madrid. In schimb, sansele ca Victoras Iacob sa revina in aceasta toamna pe gazon sunt practic inexistente", considera Cosmin Olaroiu.

 

sursa: site-ul oficial

 

Mare pacat... :( Ar fi meritat sa joace macar in ultimele 3 meciuri, ca Mirel, din grupa... :(

janker steaua10.10.2006 15:09

mare pacat ca nu te mai putem vedea jucind la Steaua,Victoras.am vazut ziarul din orasul german la care te vor.nu pot spune numele orasului. steagcruce2

Lavy_*_10.10.2006 16:47

asta inseamna ca pleaca in iarna? :(:(:(

Phire10.10.2006 18:23
mare pacat ca nu te mai putem vedea jucind la Steaua,Victoras.am vazut ziarul din orasul german la care te vor.nu pot spune numele orasului.

 

Janker, de ce esti asa de sigur ca o sa plece Victoras? Ce daca il vrea o echipa nemteasca? In nici un caz jucatorii Stelei nu duc lipsa de oferte...Asta nu-nseamna ca trebuie neaparat sa le accepte.

 

Daca stii ceva sigur de la o sursa din interior, zi-ne si noua, desi eu una ma-ndoiesc ca Becali ii va da drumul lui Victoras asa de usor, in conditiile in care Steaua are in continuare nevoie de el. :?

Bogdan4Steaua10.10.2006 20:09

A mai postat chestii de genul acesta; nu credeti tot ce scrie pe forum. Faptul ca unele cluburi sunt interesate de Victoras nu inseamna automat plecarea acestuia. Oricum, greu de crezut ca se va renunta la el, asa cum e greu de crezut ca un club ia un jucator care revine dupa cateva luni bune de inactivitate sportiva. Cred ca s-ar putea vorbi de o eventuala despartire abia in vara, si asta in cazul in care vine o oferta tentanta atat pentru jucator cat si pentru conducere.

Virgil12.10.2006 06:29

Iacob nu a avut afectat doar meniscul,ci si ligamentele încrucisate.Astfel încât va reveni pe gazon probabil în primavara.

Ce ghinion pe capul lui.Sa aiba posibilitatea sa joace in UCL si sa fie accidentat.

janker steaua14.10.2006 07:00

La Multi Ani Victoras Iacob,azi este ziua ta de nastere.Suporterii Stelei sunt alaturi de tine si iti ureaza in primul rind sanatate,sa te faci bine cit mai repede.

_yang14.10.2006 07:34

Ce zi naspa de nastere... :(:(:(

Virgil14.10.2006 09:51

De ce e naspa ? Mie mi se pare ca e o zi ca toate zilele.

La multi ani Victore !

Bogdan4Steaua14.10.2006 10:01

La multi ani Victoras! Insanatosire cat mai grabnica si bafta in continuare pe toate planurile!

Phire14.10.2006 12:07

La multi ani Victoras, sa ai parte de multa sanatate, bucurii alaturi de familie, si sa iti revii cat mai repede dupa accidentare, sa prinzi macar ultimul meci din grupa :)

_yang14.10.2006 14:47
De ce e naspa ? Mie mi se pare ca e o zi ca toate zilele.

La multi ani Victore !

 

anul' asta e naspa ca e accidentat si nu joaca ...

skonkshy14.10.2006 17:48

la multi ani,Victoras!insanatosire grabnica si te asteptam cat mai curand inapoi :wink: !

janker steaua17.10.2006 09:11

Victoras Iacob s-a antrenat cu echipa si sunt sanse intr-o luna sa joace.o veste super buna :lol:

forever_STEAUA17.10.2006 12:00

@janker Steaua

 

Si la ce echipa o sa joace Victoras? Ca ai uitat sa ne spui :twisted:

«167891020»