FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Victoras Iacob

«14567820»
***alex***08.05.2006 17:48

A doua etapa de suspendare ar fi meciul cu Bacaul... si cred ca nu va fi o absenta asa mare :lol:

alex ripper08.05.2006 18:37

la cati jucatori avem in lot normal ca nu e o absenta asa mare.

alex_Ra208.05.2006 19:14

un jucator bun, pacat ca nu mai are forma din tur... :(

forever_STEAUA09.05.2006 09:47
A primit 2 etape de suspendare!!! As vrea si eu sa aflu motivul pentru cele 2 etape de suspendare pentru ca el nu a primit cartonas rosu direct.

 

ca la lovit intentionat pe portarul lor! joc ne sportiv.... .!!!

 

foarte sportiv a fost gestul portarului...n-am ce zice... In cazul lui Albut nu s-a autosesizat aceeasi comisie de disciplina?

sefu_boss09.05.2006 11:25
un jucator bun, pacat ca nu mai are forma din tur... :(
Sigur Iacob isi va reveni o data cu echpia pt ca toata echpia nu e in forma...Sunt cei mai buni si cat despre Iacob sa tina capu sus indiferent de ceea ce se va intamlpa pt ca multi stiu de accidentarea lui si vor incerca sa l loveasca asa cum au facut cei de la Bistrita,ai inteleg reactia lui si a lui Radoi, era normal...Victoras avem incredere in tine..te iubim
spre_2409.05.2006 20:52

mie nici nu imi vine sa cred ce sa intamplat in ultimul timp cu Iacob..si cu Steaua.. :| dar ne revenim noi caini si ciori spurcati..si la ... o s-o luati ! (DINOU):D :lol: :lol:

I.N.Money10.05.2006 12:53

Este greu ca Iacob sa creeze culoare pentru colegi si sa inscrie,in tur era omul care astepta in gura portii sa puncteze de cate ori avea ocazia,daia era si golgeter.

Daca nu s-ar mai incerca folosirea lui pe post de "muncitor" am putea sa vedem iar acel Iacob pe care il stiam la Steaua in tur si Otelul.

spre_2410.05.2006 23:04

mie nici nu imi vine sa cred ce se intampla cu Iacob si cu Steaua.. :| inca sper ca visez:| dar din pakte e adv..offf...

janker steaua12.06.2006 19:10

am vazut ca Gigi are oferte pentru Iacob eu cred ca daca il da Steaua pierde enorm dar ar fi bine pt Victoras pe plan material p.s. bravo Iacob pentru meciul de la Vaslui practic tu ai decis prin 11 metri si pasa lui Dica pacat ca te-a scos returul animalul de burca :wink:

skorpio1513.06.2006 19:04

Ala-i nebun daca-l vinde pe Iacob...Si-asa stateam prost cu atacul. Crede ca daca vine Badea o sa ploua cu goluri?! Eu inca sper la atacul Iacob-Neaga/Badea sau chiar toate 3 varfurile, daca schimba jocul. N-ar fi rau deloc...

janker steaua14.06.2006 08:14

azi in gazeta scria ca Oli vrea sa schimbe sistemul de joc vom juca cu 3 virfuri Dica in locul lui Bostina Iacob si Badea numai sa nu-l vinda pe Iacob ar fi deranj mare

skorpio1514.06.2006 12:04

Am vazut si eu azi pe site (gazeta n-o mai iau). Si Oli a zis ca nu mai pleaca nimeni. Sa fie cum zice el.

janker steaua03.07.2006 18:20

bravo Victoras ai inceput bine cu gol avem nevoie de golurile tale tine-o tot asa. am vazut ca te pricepi si la k1 pe Radoi l-ai aparat dar pe pe nesu nu mai erai in teren sa-l fi cotonogit pe negrul ala :D :roll: :x :lol:

Andru_stelista05.07.2006 10:48

bravo Victoras!!! primul gol dupa accidentare. o sa facem ravagii in C.L. suntem alaturi de tine. tine-o tot asa!

gloribyh07.07.2006 18:40

Hai Iacob.Pacat ca nu are concurenta.....pe postul de pivot

janker steaua26.07.2006 07:13

bravo Iacob ai inceput din nou sa marchezi si asta e f bine tine-o tot asa ca avem mare nevoie de tine.forta Steaua

janker steaua06.08.2006 10:54

stie cineva cit de seriosa este accidentarea lui Iacob?

skorpio1506.08.2006 12:46

S-ar putea sa nu joace nici el miercuri. Ar fi al treilea titular care ne lipseste.. :evil:

 

In minutul 18, Iacob s-a întins sa intercepteze un balon în jumatatea de teren adversa si imediat a început sa topaie într-un picior. Oli nu a mai asteptat verdictul medicului si a decis sa-l înlocuiasa pentru a nu risca o accidentare mai grava în perspectiva meciului de miercuri, cu Standard Liege. Atacantul a plecat de la stadion cu dureri mari, si pentru ca nu putea calca normal, i-a încredintat prietenei masina personala. In cursul acestei zile, Iacob va fi supus unui control amanuntit. In cazul în care nu va putea juca miercuri, atunci locul sau în echipa va fi luat de Oprita.

 

prosport

waste07.08.2006 17:34

Soc:

 

"Atacantul Stelei, Victoraş Iacob, va fi operat la genunchiul drept. În urma examenului radiologic efectuat astăzi, doctorii au constatat că se impune intervenţia chirurgicală, anunţă site-ul Stelei.

Iacob s-a accidentat în partida cu U Craiova, fiind înlocuit în minutul 18 cu Bănel Nicoliţă. El va rata dubla manşă din turul 3 preliminar al Ligii Campionilor cu Standard Liege."

 

Sper sa intre Badea. Pare mult "mai atacant" decat Oprita, desi nu are experienta in Europa.

Rossoblu07.08.2006 18:10

doamneeeeeeee iar n-avem atacanti !!! mai trebuie luat un atacant de valoare urgent !

alex4steaua08.08.2006 12:24

Cu siguranta lipsa lui Iacob la meciul cu Standard se va face remarcata :( .

Gontel08.08.2006 13:28

Eu cred ca se pot achizitiona atacanti care sa fie mai valorosi decat Iacob.

spre_2408.08.2006 21:11

eu unu cred ca Iacob sia cam revenit 70% joaca mai bine ca in retur 100% :| in tur nik nu facea acu mereu este la fazele imp si marcheaza si trage si construeste..

mihaisupersteaua15.08.2006 15:45

Tatal lui Jancker si fiul lui Crouch.Este un atacant de valoare de care Steaua are nevoie. :evil: :twisted:

ktalyn15.08.2006 15:49

se vede lipsa lui, era un adevarat pivot pt noi care tinea f bn mingea in atac,cu bune lovituri de cap !!

ce mai e de spus sper sa'si revina cat mai repede si sa'l putem avea in grupe la lupta pt locu 2!(sau cine stie))!

 

 

 

405684_MEDIUMSQUARE.jpg

«14567820»