@Marius
Decat Ov.Petre, prefer unul ca Lovin.
@Marius
Decat Ov.Petre, prefer unul ca Lovin.
@c.ronaldo17
Problema e cã vor juca amândoi...
Sper doar ca Ov.Petre sa vorbeasca totusi cu Craciunescu, ca daca iar joaca "demoralizat", cine stie cate henturi in careu o sa faca...
@Marius
Decat Ov.Petre prefer unul ca Lovin.
Eu nu prefer pe nici unul!
Lovin? Unul din cei mai buni jucatori din istoria Stelei... la fel si Ovidiu Petre... Baciu... mai era si Gigel Coman!
Sa fim seriosi, Lovin nu are ce cauta nici la echipa a 2-a a Stelei!
Putin, doar putin paralel. Ar putea scrie o care, "Cum mimez eu fotbalu`".
Pleaca din Ghencea!
Pleaca din Ghencea!
Inaintea lui Lovin ar trebui sa plece intai [...] Radoi, Rada, Goian, Banel, P. Marin, Surdu, Dica, Badea, fotbalisti care sunt platiti incomparabil mai bine decat el dar care ne-au oferit aproape numai mingi "bashite" tot campionatul asta!
Dar asta nu se poate, asa ca e mai simplu sa plece Becali. Vor redeveni toti fotbalisti, nu marionete!
Din Ghencea ar trebui sa plece Becali si oamenii lui din echipa... cum ar fi Ov.Petre... nici Lovin nu e de Steaua!
Daca Lovin ar avea ceva mai mult curaj, tupeu chiar, si ar incerca sa si construiasca jocul nostru, ar fi ceva. Ov. Petre se afunda in aparare, mijlocasii laterali sunt plecati aiurea mereu, asa ca... mai ramane sa speram ca Lovin poate deveni un fel de Lupescu (macar la alura seamana).
Este unul din putinii care au aratat ceva totusi, chiar si in acest sezon RATAT!
Sa nu ne imbatam cu apa rece. Lovin este un jucator mediocru, dar echipa a ajuns intr-un asemenea hal incat un astfel de jucator iese in evidenta in sens pozitiv.
Trist, dar adevarat. Valabil si in cazul lui Nicolita.
Lovin, baiatul ce tragea de colegi sa nu vina sa salute suporterii dupa meciul cu Craiova.
Halal caracter are si "Lampard" asta!
Asta a jucat aseara, sau a fost doar caricatura lui?
Daca nu a fost prima la derby, pentru ce sa joace?
Pentru fani si pentru respect?
Nu cunoaste sensul acestor cuvinte...
Da-i mai incolo, daca nici pentru asta, atunci pentru ce? Pentru bani?
Au conturile pline, au salarii de sute de mii de euro pe luna, eu ma descurc cu 500 de euro si el nu se descurca cu 2000-3000?
Ar trebui sa manance fotbal pe paine, macar pentru lucrurile alea doua... fani si respect!
Majoritatea merg pe principiul: "Daca prima nu e, nimic nu e!"
Nu inteleg. Lovin si-a facut defensiv treaba foarte bine. Adrian Cristea, Ropotanu`, Nicu si Danciu n-au avut nici o sansa prin centru.
Din punct de vedere ofensiv se astepta cineva sa faca ceva?
La banii pe care ii ia ar trebui sa stie si cu mingea...
Da-i mai incolo, daca nici pentru asta, atunci pentru ce? Pentru bani?Au conturile pline, au salarii de sute de mii de euro pe luna, eu ma descurc cu 500 de euro si el nu se descurca cu 2000-3000?
Ar trebui sa manance fotbal pe paine, macar pentru lucrurile alea doua... fani si respect!
Poate ca asta este motivul pentru care unii jucatori au evolutiile pe care le au... si automat le lipseste motivatia!
Unii au castigat prea multi bani, uneori nemeritat, s-au vazut peste noapte VEDETE si au uitat ca trebuie sa mai pui si un pic de suflet, sa mai ai si un pic de respect fata de suporteri. Dar asta este mentalitatea fotbalistilor nostri!
Pana nu vine un jucator care mai stie sa dea si pase vom ramane cu Lovin...
By the way, a numarat cineva cate pase a gresit in meciul cu Dinamo?
Doar eu stiu ca a dat 3 la Margaritescu!
P.S.: Oare se pregateste trecerea lui in curtea cateilor?
Lovin, unul dintre cei care nu au fata de Steaua. Are vointa, dar talentul?...
Lovin: "Trebuie sã tragem tare cu Arsenal pentru cã vor fi mulți scouteri în tribunã."
Lovineeee, [...]!
Pe "Lampard din Ghencea" il intereseaza doar acest aspect. Probabil ca i-a bagat Becali in cap ideea ca este forbalist de clasa mondiala. Daca ajunge la o echipa anonima din Rusia sa fie multumit. Este un jucator submediocru, pe care, din pacate, am ajuns sa il vedem meci de meci titular.
Lovin: "Trebuie sã tragem tare cu Arsenal pentru cã vor fi mulți scouteri în tribunã."
Opriti-ma, ca mor de ras. Daca declaratia asta a fost ceva serios si nu doar o gluma aruncata conform principiului "vorbesc si eu ca sa nu tac", atunci sarmanul Lovin are nevoie urgenta de tratament. Cu cel mai bun psihiatru existent, pentru ca in mod evident avem de-a face cu un caz grav de auto-amagire. Refuz sa cred ca orice scouter care nu e orb, surd si incapabil sa citeasca Braille ar putea sa-i acorde fie si 5 minute de atentie marelui Lovinho. :biggrin: :biggrin: