
Data nasterii : 11.02.1982
Locul nasterii : Piatra Neamt
Post : mijlocas
Nr tricou : 28
Email : F***@***
Debut in divizia A : FC National - FCM Bacau 2-1 (mai 2002)

Data nasterii : 11.02.1982
Locul nasterii : Piatra Neamt
Post : mijlocas
Nr tricou : 28
Email : F***@***
Debut in divizia A : FC National - FCM Bacau 2-1 (mai 2002)
Despre el e preferabil sa nu vorbim prea mult.Cel putin deocamdata.
Da un jucator inca slab in evolutii.
Lovin NU are valoarea necesara pentru a fi titular la Steaua, ce e nasol este ca nu se cauta un inlocuitor valoros.
Eu nu stiu cum e posibil ca Lovin sa joace la Steaua.
Un zero barat de la primul pas pus in Ghencea..noroc ca a dat atunci PRIMUL SAU GOL CU CAPUL din cariera...2 goluri are in total in divizia A un jucator de mizerie sub Croitoru ca sa dau un exemplu d la meciul de azi
dar vad ca iar s-a plafonat. Poate nu poate mai mult.
E inca tanar, mai are timp sa progreseze. Cred ca are potential, ii trebuie mai multa incredere. Pt a ajunge mijlocasul de care are nevoie Steaua va trebui sa munceasca mult mai mult decat o face acum.
Deja sunt sigur ca urmatorul bacauan la Steaua va fi Croitoru. Dar nu sunt sigur ca este si cea mai buna solutie.
No Coment...
parea sa fie inlocuitorul lui Dorinel (in viziunea multora), solutia salvatoare sau de moment... A fost doar de moment... I-a luat locul practic chiar un coleg de la Bacau... Goian...
parea sa fie inlocuitorul lui Dorinel (in viziunea multora), solutia salvatoare sau de moment... A fost doar de moment... I-a luat locul practic chiar un coleg de la Bacau... Goian...
Dorinel e unic....e la fel de mare ca Hagi + e si un mare om...Lovin saracu tre sa munceasca sa arate ca are valoare de Steaua
De ce nu joci tu mereu cum ai facut-o cu Samdoria, Lovine?
Cu italienii mi-ai amintit pe buna dreptate de Dorinel... Felicitari...
daca imi amintesc bine si anul tecut la Parma a avut o prestatie buna. vad ca ii convin meciurile cu italienii. Adevarul este ca lui Florin nu-i convin jocurile cu echipa care se baga cu fundul in poarta. Nu exceleaza prin tehnica si nu-si poate scoate adversarul din joc prin dribling. Astfel ca in momentul in care echipa domina clar adversarul nu aduce nimic in plus. Isa intr-un joc deschis, se face remarcat prin constanta, pase nu excelente dar exacte, pozitionare corescta in teren si un bun joc de recuperare.
Totusi un joc este prea putin. Trebuie sa demonstreze aceasta forma meci de meci.
Azi a reusit un meci bun. Problema cea mare este constanta in joc. Si un titular la Steaua trebuie sa aiba asa ceva neaparat.
Trebuie sa mai munceasca mult sa devina titular...problema este ca el cu para sunt mijlocasi la inchidere...ne trebuie si un mijlocas la constructie...unul mai ofensiv...
A jucat destul de bine cu Sampdoria, dar se vede ca e mijlocas la inchidere. De multe ori in loc sa verticalizeze a preferat sa paseze inpoi sau in lateral. Oricum a fost unul dintre cele mai bune meciuri ale lui la Steaua. Sper ca pe viitor sa fie mai constant in evolutii.
De data asta Lovin a jucat perfect...precum toti jucatorii de altfel...bravo...tine-o tot asa :wink:
Lovin a jucat surprinzator de bine.Postul lui Radoi e in pericol ! :wink: ![]()
Lovin a jucat surprinzator de bine.Postul lui Radoi e in pericol ! :wink:
eu nu-l vad pe Radoi rezerva :lol: :lol:
Lovin a jucat surprinzator de bine.Postul lui Radoi e in pericol ! :wink:![]()
lasa ca e bine sa fie concurenta pe post... dar vorma lui misha nu il vad pe Mirel rezerva
Lovin mai mult un jucator care asteapta plecarea lui Radoi.
mai bine sa nu astepte si sa puna osul la treaba .. ca pana pleaca Radoi pot face cuplu la mijloc .. si asa avem mare nevoie de oameni la mijloc
mai bine sa nu astepte si sa puna osul la treaba .. ca pana pleaca Radoi pot face cuplu la mijloc .. si asa avem mare nevoie de oameni la mijloc
SI Para ce face???
Este o rezerva buna!
probabil cel mai bun om al Stelei de pe banca.
categoric nu e el cel mai bun dupa banca de rezerve...oprita poate...parerea mea...