FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Florin Lovin

«123415»
raducelbun11.01.2006 10:04

Eu il astept. De regula nu dau cecuri in alb dar despre el chiar cred ca este cea mai buna rezerva a Stelei. De fapt, daca ma gandesc bine, chiar a fost rezerva care a jucat cel mai mult in sazonul trecut.

L-am vazut in amicalul cu Inter Milano de anul trecut cand, dupa parerea mea, a jucat f.bine si ma asteptam la mai mult de la el. Sigur in acel meci ne-am aparat putin mai mult decat de obicei si poate ca acest lucru a fost in avantajul lui.

FANATIK RED-BLUE24.02.2006 18:55

Date oficiale:

 

Data nasterii : 11.02.1982

Locul nasterii : Piatra Neamt

Post : mijlocas

Nr tricou : 28

Email : F***@***

Debut in divizia A : FC National - FCM Bacau 2-1 (mai 2002)

Jocuri in divizia A : 74

Jocuri la Steaua : 24

Jocuri in sezonul curent : 13

Cartonase galbene in sezonul curent : 1

Cartonase rosii in sezonul curent : 0

Minute jucate in sezonul curent : 894

Goluri marcate : 2

Goluri marcate pentru Steaua : 1

Goluri marcate in sezonul curent : 0

Selectii la echipa nationala : 0

Goluri marcate pentru echipa nationala : 0

poisonsnakebite200214.04.2006 10:16
Despre el e preferabil sa nu vorbim prea mult.Cel putin deocamdata.

iata ca a trecut aproape jumate de an si Lovin tot nu a reusit sa se afirme...cred ca ar trebui luate masuri.

I.N.Money14.04.2006 10:19

Nu poti sa spui ca nu joaca bine cand are ocazia,dar acum este practic imposibil sa fie titular.

spre_2414.04.2006 10:24

aiurea.. ar putea juca si el ceva..ca o mai facea...deposedeaza bne rau ;)

Melku14.04.2006 10:58

Eu cred ca este foarte util si mi-a placut cam cel mai mult in meciul cu Poli Iasi,recupereaza foarte multe mingii si intotdeauna este dispus sa alerge cat trebuie..

estephany16.04.2006 08:59

LA MULTZI ANI!!(lsa Steaua :D ).sa fie sanatos si sa joace cat mai bine

redandblue16.04.2006 09:56

la multi ani florine!!!

sa te ajute Dumnezeu sa faci jocuri cit mai bune si sa ramai cit mai mult la Steaua...

dianna16.04.2006 10:26

La multi ani Florin!Sa ai parte de tot ce-ti doresti,sa fi sanatos,iubit :wink: ,evolutii bune in tricoul campioanei si sa castigi multe trofee cu Steaua,primul pe 10 mai 2006.

forever_STEAUA21.04.2006 15:41

Se pare ca la returul cu Boro va fi momentul adevarului pt Lovin. Acum e momentul sa faca un meci mare daca isi doreste sa o ia pe urmele lui Radoi.

I.N.Money21.04.2006 16:00

O sa faca! Lovin e un jucator care nu se sfieste sa puna piciorul la orice contact,recuperand astfel multe mingii...alaturi de Radoi nu are cum sa nu faca un joc bun.

Melku21.04.2006 16:52

Eu am mare incredere in el si sunt sigur ca o sa faca un meci bun in returul cu boro...in nota echipei desigur 8)

Melku25.04.2006 07:44

"Nu e atît de important că va lipsi Schwarzer. Oricum, nu cred că vom avea prea multe ocazii"

Florin Lovin (sursa prosport.ro)

 

 

Uite cum imi da peste nas pentru increderea in el...s-a ticnit lupu`...

forever_STEAUA25.04.2006 16:51

@Melku

 

Zice el ceva... nu o sa avem noi multe ocazii, dar important e ca pe cele pe care le vom avea sa stim sa le fructificam.

***alex***25.04.2006 17:24
"Nu e atît de important cã va lipsi Schwarzer. Oricum, nu cred cã vom avea prea multe ocazii"

Florin Lovin (sursa prosport.ro)

 

 

Uite cum imi da peste nas pentru increderea in el...s-a ticnit lupu`...

 

E clar indiferent ce le va zice Oli, jucatorii vor intra la 0-0

forever_STEAUA26.04.2006 14:45

@***alex***

 

Pana acuma problema era ca Oli nu ii lasa pe jucatori sa joace ce vor ei, le da prea multe indicatii. Acuma problema e ca jucatorii nu il mai asculta pe Oli si intra cu gandul sa termine 0-0.

Dupa parerea mea e o conceptie total gresita. Jucatorii vor intra pe teren sa inscrie cel putin o data. Sunt constienti de valoarea lor si mai ales de valoarea apararii steliste.

red&blues28.04.2006 17:49

A fost singurul jucator stelist care a venit sa ne salute dupa meciul de la Boro!Multumim Florine!

Ionutdal29.04.2006 02:05
A fost singurul jucator stelist care a venit sa ne salute dupa meciul de la Boro!Multumim Florine!

 

Tot respectul pt tine Lovin .

redandblue30.04.2006 14:09

Lovin nu trebuie sa mai continue la Steaua...e departe de ce ne trebuie noua...

DTP-Ludacris06.06.2006 22:08

http://www.gsp.ro/index.php?a=46262&shift=1&p=2

 

Noua freza a lui Lovin,vrea sa para si el un pui de Ludacris :lol: :lol: :lol:

Virgil07.06.2006 06:27

L-am vazut si nu l-am recunoscut. :cry:

LoveNesta27.07.2006 12:02

A jucat bine Lovin aseara a alergat,s-a implicat mult.Mi-a fost ciuda ca nu a reusit sa dea si el un gol.

I.N.Money27.07.2006 17:39

Are un sut fenomenal,e omul care isi asuma raspunderea sa traga de la distanta,nu prea avem asemenea jucatori.

Din pacate face prea multe faulturi si uneori e depasit prea usor.

***alex***27.07.2006 18:32

Numai ca sutul ala fenomenal de multe ori e fenomenal de departe de poarta :D

I.N.Money27.07.2006 18:35

Eh,doar nu e perfect,dar in mare parte le nimereste,imi amintesc ca a inscris cateva goluri de generic in amicalele din vara trecuta. :P

«123415»