Eu il astept. De regula nu dau cecuri in alb dar despre el chiar cred ca este cea mai buna rezerva a Stelei. De fapt, daca ma gandesc bine, chiar a fost rezerva care a jucat cel mai mult in sazonul trecut.
L-am vazut in amicalul cu Inter Milano de anul trecut cand, dupa parerea mea, a jucat f.bine si ma asteptam la mai mult de la el. Sigur in acel meci ne-am aparat putin mai mult decat de obicei si poate ca acest lucru a fost in avantajul lui.
