ma baieti Lovin are 1.90 si 70 de kg,aceasta nu este o statura demna de jucator la inchidere si Paraschiv arata mai firav dar este tare pe picioare si are ideea de joc,dar acest Lovin imi "mananca ficatii" in fiecare meci pt ca nu poti sa joci in UCL cu jucatori de asemenea structura,plus ca nu are o idee de joc.primul instinct in momentul in care primeste mingea este sa o joaca spre fundasi pe langa faptul ca imi da senzatia ca tremura cand primeste mingea si scapa in maxim 3 sec de ea.recunosc ca imi este antipatic,dar in momentul in care am aflat greutatea lui in proportie cu inaltimea am ramas stupefiat pt ca se stie foarte bine ca fotbalul de astazi se joaca in foarte mare masura pe forta.
Lovin nu este jucator demn de o echipa care vrea niste rezultate in europa
Da pentru asta trebuie sa revina Radoi, Radoi este o forta este genul britanic!!!
Totusi, Lovin este foarte sufletist si respecta maxim suporterii Stelei. La meciul cu BORO el a fost singurul care a salutat galeria in lacrimi!


