FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Florin Lovin

«12345615»
radical22.09.2006 01:20
ma baieti Lovin are 1.90 si 70 de kg,aceasta nu este o statura demna de jucator la inchidere si Paraschiv arata mai firav dar este tare pe picioare si are ideea de joc,dar acest Lovin imi "mananca ficatii" in fiecare meci pt ca nu poti sa joci in UCL cu jucatori de asemenea structura,plus ca nu are o idee de joc.primul instinct in momentul in care primeste mingea este sa o joaca spre fundasi pe langa faptul ca imi da senzatia ca tremura cand primeste mingea si scapa in maxim 3 sec de ea.

recunosc ca imi este antipatic,dar in momentul in care am aflat greutatea lui in proportie cu inaltimea am ramas stupefiat pt ca se stie foarte bine ca fotbalul de astazi se joaca in foarte mare masura pe forta.

Lovin nu este jucator demn de o echipa care vrea niste rezultate in europa

 

Da pentru asta trebuie sa revina Radoi, Radoi este o forta este genul britanic!!!

 

Totusi, Lovin este foarte sufletist si respecta maxim suporterii Stelei. La meciul cu BORO el a fost singurul care a salutat galeria in lacrimi!

_yang22.09.2006 13:29

Unul din cei mai slabi jucatori de la Steaua... daca nu cel mai slab... !!!

Phire22.09.2006 21:40

Eu zic ca a crescut mult fata de anul trecut, si cred ca are potential sa creasca si mai mult pe viitor, daca i se da incredere. Se vede ca e sufletist -cam ca Nesu, dar mai putin dezordonat ca el-, insa nu i-ar strica putin mai multa atentie.

Lavy_*_24.09.2006 18:44

o mik intrebare cu cine sta Lovin in camera din cantonament?

puyol24.09.2006 19:33

e foarte bun. mai ales ca e din judetul neamt , ca si mine :D

Virgil25.09.2006 12:37
o mik intrebare cu cine sta Lovin in camera din cantonament?

 

Cu Carlos.

Lavy_*_25.09.2006 15:22

Nu mai inteleg nimik,cand am intrebat cu cine sta Carlos in camera mi s-a zis ca sta cu Cernea(ca s-a scris acu' o sapt in gsp)

deci.....

Virgil25.09.2006 16:18

E posibil sa se fi mutat cu Cernea,dar la inceput a stat cu Lovin.

 

Poate ne va lamuri Victor.

Alex1425.09.2006 20:28

Cand s-au intors jucatorii de la Kiev, Carlos la dus pe Cernea acasa cu masina lui. In gsp era o poza cu ei doi si scria ca sunt buni prieteni si ca stau in aceeasi camera de cantonament

skonkshy06.10.2006 12:25

da eu stiam ca Lovin sta cu nesu:-?? lamuriti-ma si pe mn,pls

LoveNesta06.10.2006 12:52

Conteaza????Dar Nesu nu statea cu Ogararu si acum sta cu Saban?....ma rog..nu mai conteaza...

Lavy_*_07.10.2006 07:37
e tare comica situatia...stiam k la venirea lui Carlos la Steaua, Ogararu s-a mutat cu el sa il invete Romana:D dar lasa asa, Cernea cu Carlos.Sunt tot mai convinsa de asta!iar poza zice cam tot asa:D fular-campionii
Lavy_*_26.10.2006 11:25

Felicitari pentru gol!

La mai multe...!!! :lol:

MadFroG31.10.2006 09:27

E cel mai slab jucator din lotul actual.

Dupa sursele mele 8) in iarna ne luam adio de la lovinho ...bucurati-va cat mai puteti de jocul lui :lol:

_yang31.10.2006 10:48

E clar ca devine a 4 solutie pentru postul de mijlocas la inchidere dupa revenirea din punct de vedere fizaic a lui Ov. Petre !

Andreea stelista16.12.2006 11:41

Isi face propria baza sportiva

 

 

Florin Lovin intentioneaza ca în 2007 sa investeasca o parte din banii pe care i-a câstigat din fotbal. "Vreau sa concesionez un teren pentru a face o baza sportiva de nivel international. Gazon artificial de cea mai buna calitate, vestiare moderne, dar si o parcare mare, ca sa nu stea masinile îngramadite. Visez la acest teren de multa vreme. Daca fotbalul mi-a dat aproape totul în viata, am zis sa fac si eu ceva la Bacau, unde probabil ma voi retrage atunci când îmi voi pune ghetele în cui", a punctat mijlocasul stelist.

 

sursa:prosport

danciu1916.12.2006 14:04

Dupa parerea mea Lovin era jucatorul cu cea mai mare ascensiune din lot,pana sa vina Ov Petre si Olaroiu sa-l scoata din echipa.Amintiti-va ca l-a inlocuit pe Radoi f. bine.Nu as vrea sa plece!

 

 

Respect Lovin!

Miaus22.12.2006 00:12
Isi face propria baza sportiva

 

 

Florin Lovin intentioneaza ca în 2007 sa investeasca o parte din banii pe care i-a câstigat din fotbal. "Vreau sa concesionez un teren pentru a face o baza sportiva de nivel international. Gazon artificial de cea mai buna calitate, vestiare moderne, dar si o parcare mare, ca sa nu stea masinile îngramadite. Visez la acest teren de multa vreme. Daca fotbalul mi-a dat aproape totul în viata, am zis sa fac si eu ceva la Bacau, unde probabil ma voi retrage atunci când îmi voi pune ghetele în cui", a punctat mijlocasul stelist.  

 

sursa:prosport

 

Sper sa ii faca Mos Craciun un cadou si sa se retraga mai repede la Bacau.

Singurul mijlocas de profil pe care l-am vazut vreodata jucand mai slab ca Lovin e soava.

 

Daca vreti ca Steaua sa progreseze drumurile noastre cu Lovin - a.k.a la 3 pase inapoi una in lateral - se despart.

 

Iti multumim pentru contributie - e timpul sa te retragi "maestre"!

c.ronaldo1722.12.2006 07:07
e foarte bun. mai ales ca e din judetul neamt , ca si mine  :D

 

pariu ca nu e din Neamt ???

 

E din Bacau, ca si mine :wink:

***alex***08.01.2007 16:33

2134524760no3z2746ts1.jpg

 

Iata-l si pe noul asociat a lui Eminem si 50 Cent. :D

CebaLaur08.01.2007 20:07

sper sa nu-l mai vad in echipamentul Stelei .

Unul dintre cei mai slabi mijlocasi la inchidere pe care i-a avut Steaua !!!

Teoctist14.01.2007 19:17

39034_lovin3.jpg

 

Florin Lovin s-a casatorit, ieri 13 ianuarie, cu Loredana. La nuntã au fost prezenti doi fosti colegi de la FCM Bacau, Stelian Isac si Daniel David, dar si actualul presedinte de la Poli Timisoara, Gheorghe Chivorchian.

Informatie furnizata de Gazeta Sporturilor

alinutzzza_dica15.01.2007 10:21

Casa de piatra si multa fericire!!!

c.ronaldo1715.01.2007 11:52

Un jucator care cred ca ne putem baza in caz de indisponibilitati.

bodanelu15.01.2007 14:34

si care e anuntat prin presa ca un viitor jucator al vasluiului...

«12345615»