cred ca Lovin era singurul din echipa noastra pe teren in meciurile alea...
diferenta cea mai mare intre el si ceilalti este ca Lovin alearga sa recupereze mingile pierdute de altii, dar ceilalti nu alearga sa recupereze mingile pierdute de Lovin. cu o astfel de gandire in teren, vom suporta multe umilinte si de acum incolo. pana cand vor afla ca toti trebuie sa traga la aceeasi caruta!
Lovin alearga???vrei sa zici inoata
sincer l-am urmarit destul de atent ,el este tot timpul in spatele unui adversar tocmai pentru a nu-si asuma raspundere,cand primeste mingea scapa repede de ea,iar cand trebuie sa atace un adversar o face la modul cel mai "finut"(tocmai de asta cred ca spre ghinionul nostru a fost cel mai putin accidentat stelist)
in felu asta omu` nu se vede pe teren si ii lasa pe altii ca Dayro,toja,kapetanos sa se chinuie de nebuni in fata si implicit sa isi ia "bobarnacele"
