Sa speram ca nu este nimic grav si , sa joace joi , avem nevoie de el 100 % , eu cred ca va reusi 2 goluri . Am incredere in tine Banel si in toata echiapa . Vrem VICTORIE in giulesti .
a reusit decat 1...esti multumit ? :lol: :arrow: :wink:
Da sunt multumit , mai bine era daca mai reusea 1 dar este bine si asa , oricum o sa marcheze 2 pe lia :lol:
