FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Banel Nicolita

«167891051»
Ionutdal04.04.2006 14:42
Sa speram ca nu este nimic grav si , sa joace joi , avem nevoie de el 100 % , eu cred ca va reusi 2 goluri . Am incredere in tine Banel si in toata echiapa . Vrem VICTORIE in giulesti .

 

a reusit decat 1...esti multumit ? :lol: :arrow: :wink:

 

Da sunt multumit , mai bine era daca mai reusea 1 dar este bine si asa , oricum o sa marcheze 2 pe lia :lol:

DTP-Ludacris06.04.2006 12:21

Banel te rugam da 3 goluri rapidului diseara :twisted:

antonika06.04.2006 15:33

ce???? numai trei???? :?: sa fie si el darnik asta seara!

pisybaby08.04.2006 08:19
Eu sunt de parere ca a demonstrat tuturor ce valoare are,si anume FOARTE MARE!Un jucator excelent,ambitios si foarte devotat fata de echipa lui.In meciurile cu Betis si cu Rapid ma asteptam sa marcheze el.De o mie de ori bravo pentru Banel,si ca jucator si ca om!TE IUBESC! :D
weeezer_2008.04.2006 08:45

pacat ca n-are dribling... sau daca are, n-are curaj sa o arate. si la centrarile de pe dreapta ar trebui sa mai lucreze, sa nu centreze cu privirea in pamant. normal, spun eu, mare talent, strateg si antrenor :D

DTP-Ludacris08.04.2006 09:41

e bine k are viteza....si ce viteza :lol: :lol:

pisybaby08.04.2006 16:28

Pot sa ii scriu la adresa asta?B***@***

:oops:

antonika08.04.2006 17:19
Pot sa ii scriu la adresa asta?B***@***  

:oops:

 

poti sa incerci!

pisybaby08.04.2006 17:36
Pot sa ii scriu la adresa asta?B***@***  

:oops:

 

poti sa incerci!

:oops: hmm....o sa incerc :D:D

antonika08.04.2006 18:05

@ pisybaby

 

da ce pisybaby teai indragostit de Banel??

pisybaby08.04.2006 18:08
:D Este preferatul meu :D De ce intrebi?
pisybaby09.04.2006 06:53

"Site-ul olandez "voetbalprimeur.nl", care citează cotidianul De Telegraaf, a anunţat ieri că Ajax îi are în vedere pentru un eventual transfer pe Bănel Nicoliţă şi George Ogăraru"Nu pleca de la Steaua! :cry: :cry: :cry:

weeezer_2009.04.2006 08:31

dar mi-a placut la nebunie replica lui Meme: "n-are Ajax bani de jucatori de la Steaua". superb.

antonika09.04.2006 09:29

nu numai ca nare bani de Banel si Ogararu, nare fata de jucatori Stelisti

DTP-Ludacris09.04.2006 10:15

acum juma de an..l-am intrebat pe Banel(pe chat) dak va juca vreodata la Poli..rapid sau Dinamo...si el a zis " la Dinamo nu voi juca niciodata"

 

pey cum asa ? :lol: la Poli si rapid..?? sper sa nu ne tradezi Banel.. :P

korynna09.04.2006 22:56

sper sa nu plece la Ajax!!!in mom asta mi se pare unul dintre cei mai buni jucatori ai Stelei si are si potential... PS:cum pot sa intru si eu pe chat k am incercat dar nush de ce nu merge... :(

axl2310.04.2006 07:38

daca Banel va fi transferat la o echipa mare(Ajax sau alta) cred ca il va schimba complet, si asta in rau. nu carcotesc, probabil ar merita toti banii pe care i-ar lua, dar tinand cont de mediul in care a trait, de situatia financiara pe care o avea inainte sa-l indrageasca Gigi, de naivitatea fair-play-ului lui(care de altfel e superba) cred cu tarie ca un contract "baban" si un mediu social cu standarde ridicate ii vor face mult rau. ca argumente am cazurile zicu si Mutu, in plus, niciunul nu venea din faurei.

n-am avut nicio intentie sa-l jignesc pe jardel, sa nu ma intelegeti gresit.

weeezer_2010.04.2006 20:03

bai il apreciez pe Banel, dar sincer nush ce sa zic de viteza lui... adica se vede ca trece ca acceleratul pe langa adversari, dar totusi, l-am auzit ca a zis o data ca scoate 7 sec la 50 de metri... poate pare ca ma laud, dar io scoteam 6.6 in liceu si nu am facut niciodata sport de performanta...

razvan198310.04.2006 20:37
bai il apreciez pe Banel, dar sincer nush ce sa zic de viteza lui... adica se vede ca trece ca acceleratul pe langa adversari, dar totusi, l-am auzit ca a zis o data ca scoate 7 sec la 50 de metri... poate pare ca ma laud, dar io scoteam 6.6 in liceu si nu am facut niciodata sport de performanta...

Bv mah, si cum de te-a ratat Steaua pana acum? Am glumit, sa nu te superi. O fi scos omul cat a zis el dar chiar n-am vazut declaratia asta a lui, si chiar ma indoiesc ca tu esti mai rapid decat el, totusi el face sport de performanta, si e unul dintre cei mai rapizi jucatori, asa ca eu cred ca ori n-a zis el bine, ori tu n-ai vazut bine, ori o fi fost pe 100 de metri, si nu pe 50 m.

I.N.Money11.04.2006 10:01

Site-ul UEFA de azi 11.04.2006,acorda pe prima pagina un articol despre "jardel" al nostru

 

http://www.UEFA.com/competitions/UEFACup/n...sId=412573.html

alinush8911.04.2006 11:36

A hard-worker and a titan of fair play, he is a model professional on the pitch and a model son off it, sending much of his earnings back to his family in Faurei and doing his best to help his brothers find work in Bucharest.

Place partea asta :twisted: :twisted: ....

weeezer_2011.04.2006 15:28
Bv mah, si cum de te-a ratat Steaua pana acum?

ma sa stii ca si io mi-am pus de multe ori intrebarea asta... :twisted:

ma rog, chestia asta o vazusem o data cand a venit la gsp pe chat, a intrebat un suporter cat scoate la viteza, si el prima oara zisese 7s la 100 de metri, si dupa aia i s-a atras atentia ca recordul mondial e pe la 9.79 parca, si a zis "da, am gresit, 7s la 50m"

in fine, n-are relevanta, am zis-o si io ca fapt divers :P

carbone16.04.2006 10:06

mie im place foarte mult de Banel, e un jucator care merita sa joace la Steaua, face cinste tricoului pe care il imbraca. sa fie sanatos si sa o tina tot asa.

yo ma dan d17.04.2006 15:10

Vreau sa sti si yo ..... el din ce sat e? e rom?(tigan)?nu va suparati plz.....va rog :?:

DTP-Ludacris17.04.2006 15:12

mda...probabil un catel sau o pasare ....

 

Banel....TINEO TOT ASA :wink:

«167891051»