FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Banel Nicolita

«18910111251»
fatacucola02.05.2006 11:22

nu de la Rapid....alearga repede....ai de capu tau :D

spre_2402.05.2006 11:24

=)) Banel joaca bn si gata ! el face toate fazele de atac ! cand are mingea ori gol ori centrare :>

fatacucola02.05.2006 11:25

mai nu am scris Rapid....cu r mare.....da nush ce are asa e facut site-ul....lo trecut cu R...eu ma refeream la faptul ca alearga repede

pisybaby02.05.2006 11:48

sunt sigura ca in cazul in care nu era el jucator la Steaua si nu avea un Audi A6 iti placea la fel de mult de el! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hahaha

Motanu D02.05.2006 11:50

Pai cum, fetelor, vreti sa ziceti ca Banel nu arata mai bine decat Beckham ?

fatacucola02.05.2006 12:51

Banel E CEL MAI TAAAAAAAAARE.......abia astept la anul sa vina si in Iasi.....si-mi place ca e si modest....nu ca Mutu sau beckhem....mama lor... :twisted:

fatacucola02.05.2006 12:53

si nu neg ceea ce pisybaby a spus :oops::D

spre_2402.05.2006 13:09
:)) intradevar...daka nu avea audi..nu cred ca mai era atat de rapid..:))
poposteaua02.05.2006 17:13

BANICA esti cel mai tare frate:)

 

dk jucai cu boro eram finalisti...

 

Steaua=Banel

cristinaa11.05.2006 12:40

nicolitzaa ruleezzzz :D luv` ya

axl2311.05.2006 12:44

mda, Nicolita e tare. si arata mai bine ca Beckham, aveti dreptate, fetelor.

forever_STEAUA11.05.2006 13:00

OFF TOPIC: Imi cer scuze moderatorilor pentru ce o sa scriu in continuare...

Fetelor, va rog nu transformati thread-ul asta in ceva asemanator celui dedicat lui Carlos. Multumesc.

axl2312.05.2006 13:44

daca Steaua joaca cu CFR cu un singur varf, Cristea, atunci Banel e singura noastra sansa de a marca. Cristea si Dica vor fi anihilati de fundasii clujeni.

sau mai avem sanse la lovituri libere, daca are cine sa le bata.

bafta banele!

gloribyh05.07.2006 22:40
Ii lipseste experienta si un pic de concentrare. Sa speram ca nu il evalueaza Jiji la 20 mil usd.
-un mesaj scris in 2004!!!!!!!!!

CE DREPTATE AI AVUT ´Bodanel`.Ce dreptate....ai simtit bine.Poate in cativa ani chiar sa valoreze atat....

ultras steaua31.07.2006 17:59
:) :?: :?: un jucator talentat, un transfer reusit
Cooper05.08.2006 13:27

Banele, revino-ti !!! Avem nevoie de tine mai mult ca oricand.

Melku08.08.2006 14:33

Era o intrebare la inceputul sezonului, daca poate continua "Banel" ascensiunea din sezonul trecut sau macar sa ramana la acelasi nivel, eu cred ca poate, poate sa creasca mai mult decat in sezonul trecut, eu am impresia ca Banel este/pare lipsit de forma si datorita plecarii lui Ogararu.

Virgil08.08.2006 18:18

Buna observatie.Mai mult ca sigur ca plecarea lui George,a intrerupt niste relatii de joc pe partea dreapta a terenului.Omogenitatea acelei parti a disparut,mai mult sau mai putin.

I.N.Money08.08.2006 19:19

As mai vrea sa adaug la observatile voastra ca parca Banel se simte mai bine pe stanga,cand in timpul meciului face schimb de parti cu Bostina(Cristocea).

Nu uitati ca Jardel,golurile le-a cam inscris in sezonul precedent venind de pe stanga,asa a fost si cu Rapid in UEFA sau golul 3 cu Betis,dar si in campionat cu Sportul sau Pandurii.

Ayrton08.08.2006 19:49

I.N. Money,

 

E normal sa se intample asa, doar e dreptaci...

In plus de asta, atunci cand Banel joaca pe stanga e pozitionat ceva mai avansat.

Intr-un sistem 4-3-3, pe care Oli il experimenteaza acum, locul lui Banel ar fi pe stanga. teoretic pe dreapta ar trebui sa fie un stangaci, de exemplu Bostina.

dmb13.08.2006 17:52

Banel este un jucător de fotbal. Poate o să fie mai bun sau poate nu...vreodată. Îmi doresc doar să rămînă ca acum, să-şi dea sufletul încontinuare pentru echipă. Unii au talent, alţii ştiu să-l pună în valoare pe puţinul care îl au, iar alţii muncesc enorm ca să fie luaţi în serios. Trăind în minoritate aici în Germania îmi închipui cam cîte trebuie Bănel să înghită zilnic....Nu-i uşor cu siguranţă.

Comparaţiile cu Lăcătuş mi se par nepotritive. Lăcătuş erea un "italian" ce nu putea cu talentul cu viteza reuşea cu actoria. Bănel e un jucător cinstit.Cred că mai repede îl putem compara cu Munteanu care chiar într-o zi proastă a muncit pînă la epuizare. Şi mai sînt convins că nu-i nevoie să-i spui că a jucat slab pentru că se mustră singur mai mult decît o poate face altcineva......

mihaisupersteaua15.08.2006 15:04

2006 Ainceput cam slabut dar sper sa-si revina.Imi place vitezomanul forzateaua

Stelista tm20.08.2006 17:33

FELICITARI Nicolita!!!!!!!

 

Esti preferatul meu. Cel mai bun jucator in cea mai buna echipa! :wink:

 

 

Pacat ca de multe ori nu ai oameni.....desi ......

 

 

Bafta multa!

axl2320.08.2006 19:43

ce mama naibii are in ultima vreme?

alex4steaua21.08.2006 14:31

La nationala a jucat destul de bine insa la Steaua nu o mai jucat ca anul trecut :( sa speram ca-si va reveni

«18910111251»