21.09.2012 22:25
Il prinde bine poza. ![]()
Il prinde bine poza. ![]()
Banel Nicoliță nu traversează o perioadă bună la St. Etienne, fiind operat in urmă cu o saptamina Jucatorul roman va lipsi pină la jumatatea lunii ianuarie de pe teren.
Fostul mijlocaș al Stelei face o promisiune față de echipa la care a jucat timp de 6 ani.
"Eu am trait cele mai frumoase momente din viață la Steaua. Voi ramine alaturi de ei indiferent ce se va intimpla in viata mea. Acum am plecat pe un drum, viata merge inainte, cu sau fară mine, dar sufletul si viata mea vor fi pentru Steaua, indiferent ce se va intimpla. Daca mă voi intoarce in Romania, nu voi juca niciodată la o rivală", a spus Nicoliță pentru Dolce Sport.
"Jucatorul roman..."
Nu.
Banel.....
Banel.....este mai roman decat multi care se dau romani