pai cine a zis ca eu o vad in roz ???
Impresia asta o lasi.
Off-topic: cu ce te incalzeste nr de postari? ![]()
pai cine a zis ca eu o vad in roz ???
Impresia asta o lasi.
Off-topic: cu ce te incalzeste nr de postari? ![]()
Impresia asta o lasi.Off-topic: cu ce te incalzeste nr de postari?
nu o sa mai postez astazi...doar raspund la replici...!!!ciao!!!
Cate autogoluri mai trebuie sa dea tiganul ca sa se convinga si cei care nu stiu fotbal ca nu are valoare?
Cate autogoluri mai trebuie sa dea tiganul ca sa se convinga si cei care nu stiu fotbal ca nu are valoare?
Tot atatea, cate cretinitati si prostii va face becaliotul in viitor, pentru ca aceeasi suporteri care il lauda pe Banel-Miaunel, sa realizeze ca tampitul de cioban distruge clubul si-si bate joc de tot!!!!!
Mi-e tare teama ca muuuuuuuuult prea tarziu!!!! Sper sa ma insel!
Un jucator in primii 5 in Romania!Polivalent,poate sa joace mijlocas dreapta,stg,fundas dreapta.Travaliu,viteza,daruire in joc.
probabil ca tu stii sa numeri doar pana la 5... lui Banel i-ar mai trebui creier, i-ar mai trebui sa stie sa trimita mingea acolo unde trebuie, sa deosebeasca adversarii de coechipieri si sa deosebeasca si poarta noastra de poarta adversarilor. in rest e la fel de bun fotbalist cat e de inteligenta maimuta de la loja. daca ma gandesc bine, Banel e un fotbalist genial. nici dupa zeci de ani de antrenamente un jucator nu poate juca atat de PROST. iar lui ii iese la modul natural, fara efort!
la Liverpool, imediat dupa ce a intrat pe teren, daca nu ma inseala memoria, Banel a trimis cu capul de la mijlocul terenului exact spre... poarta noastra, desi era orientat cu fata spre poarta adversa! era probabil gelos ca tanase a fost primul marcator roman pe anfield. degeaba dadea tiganul autogol, ca nu mai era el primul :-)
asa ca revin cu rugamintea, mars de aici tigane, esti cea mare rusine, dupa becaliot!
Si eu imi aduc aminte prima centrare pe anfield. In adversar
Da si eu pot sa spun ca nu joaca bine.Si e chiar adevarat, adica de vreo 3/4 ani incoace mai joaca decat asa ocazional (bine). Dar la inceputul lui la Steaua nimeni nu avea ce sa ii reproseze, era foarte muncitor, si parca avea o altfel de mentalitate. Steaua trebuia sa-i dea drumul la Dinamo Moscova. Parca Moscova i-a facut ultima oferta ..
Si chiar daca nu mai e ce era ...nu ar trebui tratat chiar asa pentru ca el a muncit mult pentru aceasta echipa.Acum sunt ferm convins ca multi o sa imi sara in cap, dar asta e parerea mea.Oricum cel mai bine ar fi ca Banel sa plece.
probabil ca tu stii sa numeri doar pana la 5... lui Banel i-ar mai trebui creier, i-ar mai trebui sa stie sa trimita mingea acolo unde trebuie, sa deosebeasca adversarii de coechipieri si sa deosebeasca si poarta noastra de poarta adversarilor. in rest e la fel de bun fotbalist cat e de inteligenta maimuta de la loja. daca ma gandesc bine, Banel e un fotbalist genial. nici dupa zeci de ani de antrenamente un jucator nu poate juca atat de PROST. iar lui ii iese la modul natural, fara efort!
la Liverpool, imediat dupa ce a intrat pe teren, daca nu ma inseala memoria, Banel a trimis cu capul de la mijlocul terenului exact spre... poarta noastra, desi era orientat cu fata spre poarta adversa! era probabil gelos ca tanase a fost primul marcator roman pe anfield. degeaba dadea tiganul autogol, ca nu mai era el primul :-)
asa ca revin cu rugamintea, mars de aici tigane, esti cea mare rusine, dupa becaliot!
Recunos nu m-am asteptat sa intalnesc atat de multe oligoelemente(mai multe decat in tabelul lui Mendeleev)asa de pornite impotriva lui Banel.Asta este realitatea,am sa tin cont de asta.
Inseamna ca tu esti element de acela oligrofen. Daca 100 spun un lucru si 3-4 spun alt lucru, cine are dreptate?
Inseamna ca tu esti element de acela oligrofen. Daca 100 spun un lucru si 3-4 spun alt lucru, cine are dreptate?
100 DIN 6-7 MIL DE SUPORTERI STELISTI!?CARE ESTE MINORITATEA?CARE SUNT OLIGOELEMENTELE?ORICUM NU Nicolita ESTE CHEIA INSUCCESELOR LA Steaua?
ATENTIE LA LIMBAJ EU N-AM NOMINALIZAT PE NIMENI,SINCER N-AM DE GAND SA INCEP CU TINE....
hahahahha ![]()
Acum doamnaq lucreaza la statistica sa stie clar cine e pro Banel si cine e contra. Super!
Bogdane, eu, daca ma apuc sa zic ca cei care il plac pe Bogdan Stancu sunt niste poponari(dau exemplu, nu sariti), imi iau avertisment, nu?
Oligofrenu' asta care a invatat ieri un cuvant nou si il tot foloseste pentru a parea intelectual, de ce nu primeste nimic?
Doamnaq, va rog sa veniti cu statistica sa ne aratati cati oameni il iubesc pe Banel si cati il urasc, ca sa stim cine e oligofrenu'.
P.s. In statistica asta ar fi bine sa iei doar stelistii. Ca dinamuistii, crapidistii si alti dusmani il iubesc cu totii pe Banel. Si nu pentru ca e muncitor.
hahahahha
Acum doamnaq lucreaza la statistica sa stie clar cine e pro Banel si cine e contra. Super!
Bogdane, eu, daca ma apuc sa zic ca cei care il plac pe Bogdan Stancu sunt niste poponari(dau exemplu, nu sariti), imi iau avertisment, nu?
Oligofrenu' asta care a invatat ieri un cuvant nou si il tot foloseste pentru a parea intelectual, de ce nu primeste nimic?
Doamnaq, va rog sa veniti cu statistica sa ne aratati cati oameni il iubesc pe Banel si cati il urasc, ca sa stim cine e oligofrenu'.
P.s. In statistica asta ar fi bine sa iei doar stelistii. Ca dinamuistii, crapidistii si alti dusmani il iubesc cu totii pe Banel. Si nu pentru ca e muncitor.
Asta este acum exista internet si la sate.Te rog sa nu mai folosesti un limbaj licentios.De ce ma jignesti?Mai bine mergi in curte si hraneste vaca sau fa putina curatenie in grajd.Eu sunt pro bane ,tu contra,care este problema?
Asta este parerea ta,nicio problema,nimeni nu este perfect....
Da' unde e statistica bai manganule?!
Hai, arata-ne cine are dreptate, cei pro sau cei contra.
Noi vorbim din surse sigure. Aici, pe site, un site destul de populat zic eu, avand in vedere ca e in top 10 la trafic pentru sport si primul intre siteurile fanilor, s-a cazut de acord ca majoritatea considera ca Banel nu are ce cauta in fotbal. Bineinteles, mai sunt si exceptii. Dar astea nu fac altceva decat sa intareasca regula.
Acum eu stau si ma gandesc un pic la ce ai zis si tu. Ai zis ca ai jucat fotbal cu Galca da' ca te-ai lasat. Eu cred ca nu te-ai lasat. Eu cred ca ai jucat fotbal la fel ca Banel si te-au dat aia afara. De aia te simti tu asa legat de el, pentru ca te vezi pe tine cand erai tanar.
Da' unde e statistica bai manganule?!
Hai, arata-ne cine are dreptate, cei pro sau cei contra.
Noi vorbim din surse sigure. Aici, pe site, un site destul de populat zic eu, avand in vedere ca e in top 10 la trafic pentru sport si primul intre siteurile fanilor, s-a cazut de acord ca majoritatea considera ca Banel nu are ce cauta in fotbal. Bineinteles, mai sunt si exceptii. Dar astea nu fac altceva decat sa intareasca regula.
Acum eu stau si ma gandesc un pic la ce ai zis si tu. Ai zis ca ai jucat fotbal cu Galca da' ca te-ai lasat. Eu cred ca nu te-ai lasat. Eu cred ca ai jucat fotbal la fel ca Banel si te-au dat aia afara. De aia te simti tu asa legat de el, pentru ca te vezi pe tine cand erai tanar.
pe gsp peste 75% din suporteri in meciul cu englezii l-au vrut titular pe Banel!stai aia erau becalioti,cetateni nu ''aristocratii"ca tine.
pe gsp peste 75% din suporteri in meciul cu englezii l-au vrut titular pe Banel!stai aia erau becalioti,cetateni nu ''aristocratii"ca tine.
Adrian are dreptate...nu suport ca niste "cetateni" sau oameni care nu vin pe stadion sa isi dea cu parerea aiurea...!!! ![]()
pe gsp peste 75% din suporteri in meciul cu englezii l-au vrut titular pe Banel!stai aia erau becalioti,cetateni nu ''aristocratii"ca tine.
Aia erau caini sau ciori, bai, hidroxilule! Ups, scuze, hidroxilul e altceva, nu e oligoelement ![]()
Hai ca merg cu manganul in continuare ![]()
Adrian are dreptate...nu suport ca niste "cetateni" sau oameni care nu vin pe stadion sa isi dea cu parerea aiurea...!!!![]()
Sa mori tu ?!
Numai venind la meciuri iti castigi dreptul de a comenta despre jucatori?
Aia erau caini sau ciori, bai, hidroxilule! Ups, scuze, hidroxilul e altceva, nu e oligoelementHai ca merg cu manganul in continuare
Nu ii mai explica Adi...n-are ce sa inteleaga...recunosc ca si eu eram unul dintre sustinatorii lui Banel pana la meciul cu Liverpool...insa stii cum e: in Europa se vede valoarea...si el si-a aratat-o...a fost praf...!!! pe DOMNULQ nu trebuie decat sa-l ignoram daca el baga in seama sondajele idioate de pe gsp si prosport...2 holding-uri infecte!!!
Sa mori tu ?!Numai venind la meciuri iti castigi dreptul de a comenta despre jucatori?
nu frate...dar nici sa stai si sa te uiti la TV cand camera acapareaza momentul in care mingea este la un jucator...sunt multe si multe momente in care iti dai seama de slabiciunile unui jucator...asta doar daca mergi pe stadion...mai exista si plasamentul,asezarea tactica...marcajul...etc...!!!
si mai usor cu limbajul de mahala : " Sa mori tu ! "
Ba, mai lasa-ne cu imbecilitatile pe care le debitezi.
Incep sa cred ca acea cotizatie de 10 lei e prea mica.
Acum sa fac si eu ca ala din targoviste sa ma dau cu cei multi de pe site.Uite cum sunt unii s-au sburlit 2-3 la el si a trecut in pluton....eu prefer sa raman alaturi de V.Piturca,A.Iordanescu,E.Jenei,M.Radoi,Dragomir care-l vad pe Nicolita un jucator important pentru fotbalul romanesc.
Intre Piturca care l-a pus capitan la Steaua si Iliuta care l-a scos din echipa,eu mai multa incredere am in parerea calificata a lui V.Piturca.
Nici in PITI nu aveti incredere?Pacat!
ps:mult mai mult il respect pe Adrian care-si tine opinia lui decat pe baiatu'din targoviste.Astia alunecosii sunt cei mai periculosi chiar si pentru idealurile Stelei,pentru ca te lasa cand iti este lumea mai draga.
Ba, mai lasa-ne cu imbecilitatile pe care le debitezi.
Incep sa cred ca acea cotizatie de 10 lei e prea mica.
din partea mea putea sa fie si 50 de lei...nu e asta problema...singura problema e ca tu jignesti fara masura si vad ca nu se ia nicio decizie impotriva ta...ti-ar trebui 7 zile de "pauza" ma baiatule...!!!sau pleaca la Milano ca fara Robinho ,Rosonerri sunt cam slabi...cu tine acolo vor fi si mai slabi...![]()
!!!
Acum sa fac si eu ca ala din targoviste sa ma dau cu cei multi de pe site.Uite cum sunt unii s-au sburlit 2-3 la el si a trecut in pluton....eu prefer sa raman alaturi de V.Piturca,A.Iordanescu,E.Jenei,M.Radoi,Dragomir care-l vad pe Nicolita un jucator important pentru fotbalul romanesc.Intre Piturca care l-a pus capitan la Steaua si Iliuta care l-a scos din echipa,eu mai multa incredere am in parerea calificata a lui V.Piturca.
Nici in PITI nu aveti incredere?Pacat!
ps:mult mai mult il respect pe Adrian care-si tine opinia lui decat pe baiatu'din targoviste.Astia alunecosii sunt cei mai periculosi chiar si pentru idealurile Stelei,pentru ca te lasa cand iti este lumea mai draga.
e clar...esti patetic...!!!
Acum sa fac si eu ca ala din targoviste sa ma dau cu cei multi de pe site.Uite cum sunt unii s-au sburlit 2-3 la el si a trecut in pluton....eu prefer sa raman alaturi de V.Piturca,A.Iordanescu,E.Jenei,M.Radoi,Dragomir care-l vad pe Nicolita un jucator important pentru fotbalul romanesc.Intre Piturca care l-a pus capitan la Steaua si Iliuta care l-a scos din echipa,eu mai multa incredere am in parerea calificata a lui V.Piturca.
Nici in PITI nu aveti incredere?Pacat!
ps:mult mai mult il respect pe Adrian care-si tine opinia lui decat pe baiatu'din targoviste.Astia alunecosii sunt cei mai periculosi chiar si pentru idealurile Stelei,pentru ca te lasa cand iti este lumea mai draga.
Pai aia sunt prietenii lui, normal ca nu vor spune de el ca e naspa. Si, ca sa stii si tu, Dragomir a si zis ca ar trebui sa plece de la Steaua, ca nu joaca nimic.
Daca tiganul e asa mare jucator, de ce nu il cumpara nici o echipa din strainatate? Nu ma refer la echipe mari.
Uite, pe Ionita l-a luat Koln, pe Nesu l-a luat Utrecht, in Rusia ajung o gramada, korea la fel, china la fel. Numai pe Banel nu il vrea nimeni.Probabil ca de bun ce e.
p.s. Nu e o coincidenta faptul ca, din echipa care a ajuns in semifinala UEFA, doar el a ramas la Steaua.
Pai aia sunt prietenii lui, normal ca nu vor spune de el ca e naspa. Si, ca sa stii si tu, Dragomir a si zis ca ar trebui sa plece de la Steaua, ca nu joaca nimic.Daca tiganul e asa mare jucator, de ce nu il cumpara nici o echipa din strainatate? Nu ma refer la echipe mari.
Uite, pe Ionita l-a luat Koln, pe Nesu l-a luat Utrecht, in Rusia ajung o gramada, korea la fel, china la fel. Numai pe Banel nu il vrea nimeni.Probabil ca de bun ce e.
p.s. Nu e o coincidenta faptul ca, din echipa care a ajuns in semifinala UEFA, doar el a ramas la Steaua.
singura coincidenta e ca inscrie mai mult in propria poarta...!!!
din partea mea putea sa fie si 50 de lei...nu e asta problema...singura problema e ca tu jignesti fara masura si vad ca nu se ia nicio decizie impotriva ta...ti-ar trebui 7 zile de "pauza" ma baiatule...!!!sau pleaca la Milano ca fara Robinho ,Rosonerri sunt cam slabi...cu tine acolo vor fi si mai slabi...!!!
e clar...esti patetic...!!!
RobYnho jigneste? Dar tu ce faci mah acum? Tu chiar nu vezi ca reusesti sa enervezi N useri cand intri pe site pentru ca repeti aceleasi lucruri la nesfarsit??? Ok, am inteles ideea, schimba placa daca tot vrei milioane de postari.Iti dai tu cu parerea despre oameni pe care nu-i cunosti.Mai sus, ziceai ca nu suporti ca "cetatenii" sa-si dea cu parerea...da` tu ce mare ultras esti mah? Tu, care ai zis ca scopul protestului este plecarea lui Ilie Dumitrescu??? Inceteaza, ca nu esti deloc interesant!
@bogdinho
Usurel, ca nu il stii pe Robynho personal sa iti permiti sa faci astfel de aprecieri la adresa lui.