FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Banel Nicolita

«1394041424351»
bogdinho'19.09.2010 09:47
RobYnho jigneste? Dar tu ce faci mah acum? Tu chiar nu vezi ca reusesti sa enervezi N useri cand intri pe site pentru ca repeti aceleasi lucruri la nesfarsit??? Ok, am inteles ideea, schimba placa daca tot vrei milioane de postari.Iti dai tu cu parerea despre oameni pe care nu-i cunosti.Mai sus, ziceai ca nu suporti ca "cetatenii" sa-si dea cu parerea...da` tu ce mare ultras esti mah? Tu, care ai zis ca scopul protestului este plecarea lui Ilie Dumitrescu??? Inceteaza, ca nu esti deloc interesant!

 

Eu nu cred ca jignesc...daca asta crezi tu...e problema ta...!!!nu sunt mare ultras,dar merg pe stadion si oameni ca cei pe care tu ii aperi nici nu stiu cine joaca pe teren...e penibil...dar poate ca nici tu nu stii asta...!!!PACAT!!!

 

scopul protestului meu este plecarea lui Ilie fantezie...nu il suport...nu e antrenor de Steaua...mai ales de cand a ales sa fie marioneta maimutei de la loja...

MoWeed19.09.2010 09:49

De unde stii tu mah ce face/a facut Robynho? Ce iti da dreptul sa-l faci penibil?

Odata sa mai zici asta despre unul pe care nu-l cunosti si iti dau ban, chiar daca ai emblema AISS.

Daniel-Ionut19.09.2010 09:51

@bogdinho, ce mi-ai zis ieri mie pe privat cand nu puteai sa postezi? Ai zis ca o sa fii mai ponderat de acum, asa ca te rog sa te tii de promisiune.

DOMNULQ19.09.2010 09:51
Pai aia sunt prietenii lui, normal ca nu vor spune de el ca e naspa. Si, ca sa stii si tu, Dragomir a si zis ca ar trebui sa plece de la Steaua, ca nu joaca nimic.

Daca tiganul e asa mare jucator, de ce nu il cumpara nici o echipa din strainatate? Nu ma refer la echipe mari.

Uite, pe Ionita l-a luat Koln, pe Nesu l-a luat Utrecht, in Rusia ajung o gramada, korea la fel, china la fel. Numai pe Banel nu il vrea nimeni.Probabil ca de bun ce e.

 

 

p.s. Nu e o coincidenta faptul ca, din echipa care a ajuns in semifinala UEFA, doar el a ramas la Steaua.

 

 

S-au cerut bani multi pe el circa 2-2,5 mil, iar acum 2 ani vreo 4 mil.Sub Razvanel n-a mai jucat nici la nationala,Steaua a avut rezultate slabe pe intern si cupe europene,normal cota lui a scazut.Nu da nimeni 2 mil pe un jucator rezeva la Steaua si iesit din circuitul nationalei.Cere tu 500 000 pe el sa vezi tu cum sar Vasluiu,CFR,Rapid sau Dinamo...

 

 

ps:punem pariu ca ala din targovite din anti Iliuta in doua saptamani ajunge pro Ilie daca-l mai cearta 1-2 moderatori?

bogdinho'19.09.2010 09:52
De unde stii tu mah ce face/a facut Robynho? Ce iti da dreptul sa-l faci penibil?

Odata sa mai zici asta despre unul pe care nu-l cunosti si iti dau ban, chiar daca ai emblema AISS.

 

" merg pe stadion si oameni ca cei pe care tu ii aperi nici nu stiu cine joaca pe teren...e penibil..." la asta ma refeream...la visatorii care vin pe stadion de dragul de a vedea stadionul ala care nici nu mai e atractiv...nu ma refeream la Robynho...stai linistit...incearca sa intelegi sensul vorbirii...imi pare rau ca am fost inteles gresit...

MoWeed19.09.2010 09:53

Pai nu e vina mea daca esti tu ambiguu. Acum, te rog, inceteaza cu off-topicul

bogdinho'19.09.2010 09:55
S-au cerut bani multi pe el circa 2-2,5 mil, iar acum 2 ani vreo 4 mil.Sub Razvanel n-a mai jucat nici la nationala,Steaua a avut rezultate slabe pe intern si cupe europene,normal cota lui a scazut.Nu da nimeni 2 mil pe un jucator rezeva la Steaua si iesit din circuitul nationalei.Cere tu 500 000 pe el sa vezi tu cum sar Vasluiu,CFR,Rapid sau Dinamo...

 

 

ps:punem pariu ca ala din targovite din anti Iliuta in doua saptamani ajunge pro Ilie daca-l mai cearta 1-2 moderatori?

 

esti sigur ma cu-ule ??? Ilie nu e antrenor...singura lui sansa e ca are o echipa cat de cat buna fata de ceilalti antrenori care au antrenat in ultimii 2-3 ani...!!!

 

@bogdinho, ce mi-ai zis ieri mie pe privat cand nu puteai sa postezi? Ai zis ca o sa fii mai ponderat de acum, asa ca te rog sa te tii de promisiune.

 

pai ma tin...nu am jignit pe nimeni...s-a inteles gresit sensul cuvantului "penibil" din afirmatia mea...doar atat...!!!scuze!!!:)

Adrian19.09.2010 09:55

:))

 

Pai, ce, mah, un super jucator ca Banel nu face 2 mil euro?

Vai, pai tu vrei sa fie titular la Steaua un jucator de 500 de mii de euro. La Steaua II sunt jucatori care valoreaza mai mult :))

 

 

Pe Ionita ala a dat Kolnul 2 milioane dupa doar jumatate de sezon de prima Liga. Pe saracu' Banel nu da nimeni nici macar 100 de mii pentru ca e varza!

 

Nu ar strica sa imi enumerati si calitatile acestui tigan pe care tot il pupati in cur. Asta daca tot ziceti ca e bun.

bogdinho'19.09.2010 09:56
:))

 

Pai, ce, mah, un super jucator ca Banel nu face 2 mil euro?

Vai, pai tu vrei sa fie titular la Steaua un jucator de 500 de mii de euro. La Steaua II sunt jucatori care valoreaza mai mult :))

 

 

Pe Ionita ala a dat Kolnul 2 milioane dupa doar jumatate de sezon de prima Liga. Pe saracu' Banel nu da nimeni nici macar 100 de mii pentru ca e varza!

 

poate ca dadeau prin 2005-2006...dar acum nu prea cred...!!!

dayra19.09.2010 09:56
Eu nu cred ca jignesc...daca asta crezi tu...e problema ta...!!!nu sunt mare ultras,dar merg pe stadion si oameni ca cei pe care tu ii aperi nici nu stiu cine joaca pe teren...e penibil...dar poate ca nici tu nu stii asta...!!!PACAT!!!

 

scopul protestului meu este plecarea lui Ilie fantezie...nu il suport...nu e antrenor de Steaua...mai ales de cand a ales sa fie marioneta maimutei de la loja...

 

Ba da, jignesti.Jignesti persoane pe care nu le cunosti de pe site, jignesti normele AISS si inteligenta umana.Nu apar pe nimeni, daca tu nu iti dai seama ca arunci vorbe aiurea...nu mai am ce sa zic.Crezi tu ca exista persoane pe aici care nu stiu cine joaca pe teren?Te inseli amarnic.Scopul protestului tau este departe de scopul adevaratului protest! Si cand il jignesti pe Ilie, adu-ti aminte ca jignesti o glorie stelista si un membru al asociatiei din care tu insuti faci parte.Incearca sa te controlezi si nimeni nu mai are nimic cu tine!

Adrian19.09.2010 09:58
Eu nu cred ca jignesc...daca asta crezi tu...e problema ta...!!!nu sunt mare ultras,dar merg pe stadion si oameni ca cei pe care tu ii aperi nici nu stiu cine joaca pe teren...e penibil...dar poate ca nici tu nu stii asta...!!!PACAT!!!

 

scopul protestului meu este plecarea lui Ilie fantezie...nu il suport...nu e antrenor de Steaua...mai ales de cand a ales sa fie marioneta maimutei de la loja...

 

 

Las-o mai moale cu parerile despre Dayra ca nu stii ce vorbesti.

bogdinho'19.09.2010 10:01
Ba da, jignesti.Jignesti persoane pe care nu le cunosti de pe site, jignesti normele AISS si inteligenta umana.Nu apar pe nimeni, daca tu nu iti dai seama ca arunci vorbe aiurea...nu mai am ce sa zic.Crezi tu ca exista persoane pe aici care nu stiu cine joaca pe teren?Te inseli amarnic.Scopul protestului tau este departe de scopul adevaratului protest! Si cand il jignesti pe Ilie, adu-ti aminte ca jignesti o glorie stelista si un membru al asociatiei din care tu insuti faci parte.Incearca sa te controlezi si nimeni nu mai are nimic cu tine!

 

vad ca nu intelegi sensul afirmatiei mele...nu l-am facut pe Robynho penibil...i-am facut pe cei care el ii apara(adica aia de la TV care in momentul in care ajung pe stadion nu stiu numele jucatorilor de pe teren)...asta am vrut sa zic...aaa...si cu Ilie fantezie e o alta problema legata de meciul de la Urziceni...o posibila implicare a lui in jocurile de pariuri ma face sa nu il mai suport si sa cred ca e un mercenar care isi creeaza un CV frumos prin venirea la Steaua...chiar daca nu ia bani...!!!

 

Las-o mai moale cu parerile despre Dayra ca nu stii ce vorbesti.

 

S-a inteles gresit ceea ce am vrut eu sa zic Adi...nu i-am facut pe cei de aici penibili...ci pe toti visatorii si linagii care vin la meci si nu stiu pe ce lume se afla...atat!!! SPER SA SE INTELEAGA ASTA !!!

Daniel-Ionut19.09.2010 10:04
(adica aia de la TV care in momentul in care ajung pe stadion nu stiu numele jucatorilor de pe teren)

 

Si ia zi-mi tu suporterule... vii din Targoviste meci de meci pe Ghencea ca sa spui asta?

 

HAI GATA CU OFFTOPICUL, DISCUTAM DESPRE Banel Nicolita!

bogdinho'19.09.2010 10:06
Si ia zi-mi tu suporterule... vii din Targoviste meci de meci pe Ghencea ca sa spui asta?

 

HAI GATA CU OFFTOPICUL, DISCUTAM DESPRE Banel Nicolita!

 

chiar vin meci de meci...si sincer iti spun ca fac pana si cel mai mare si dificil efort ca sa ajung...ultima data am fost cu Timisoara si probabil ca voi fi si maine in tribuna...imi para rau ca nu am privilegiul sa fiu din Bucuresti...poate ca asa as fi mers si in deplasari...

Adrian19.09.2010 10:07

Prietene, eu ti-am mai zis tie sa chill. Ca nu are nimeni nimic cu tine. Dar gandeste inainte sa postezi. Si las-o mai moale cu parerile despre altii, ca nu esti tu vreun zeu ca sa ai voie sa faci asta. Daca te intreb la cate meciuri de rugby sau handbal ai fost, nu cred ca o sa imi poti raspunde. Si nu cred ca ai fost nici in multe deplasari la fotbal, ca sa vorbesti de alti suporteri.

 

Fii un pic mai echilibrat, ca nu strica.

bogdinho'19.09.2010 10:09
Prietene, eu ti-am mai zis tie sa chill. Ca nu are nimeni nimic cu tine. Dar gandeste inainte sa postezi. Si las-o mai moale cu parerile despre altii, ca nu esti tu vreun zeu ca sa ai voie sa faci asta. Daca te intreb la cate meciuri de rugby sau handbal ai fost, nu cred ca o sa imi poti raspunde. Si nu cred ca ai fost nici in multe deplasari la fotbal, ca sa vorbesti de alti suporteri.

 

Fii un pic mai echilibrat, ca nu strica.

 

la rugby si handbal sau hockey nu am fost pentru ca am mai spus-o...sunt din Targoviste si fac un efort mare ca sa ajung macar la meciurile de fotbal..in etapa a 2a cu Craiova la ora 9 00 eram in fata caselor de de bilete in speranta ca pot prinde un bilet...nu am mai prins si am lua seara de la speculanti la un pret de 3 ori mai mare...distanta este o problema , insa as face orice sa fiu alaturi de Steaua...!!! apropo in dimineata aia am fost la meciul de Rugby...!!!

DOMNULQ19.09.2010 10:10

Viteza,disciplinat tactic,polivalent,tehnica medie(nu sare mingea din el cum lasa unii sa se inteleaga),forta,poate scoate adversarul direct din joc prin viteza,are executii spectaculoase,apare la finalizare.

Puncte slabe:jucator de moral,uneori pierde in cascada multe baloane,alterneaza centrarile bune cu unele penibile,nu are viziune de ansamblu asupra jocului,dispare uneori din joc,datorita moralului oscilant uneori da impresia ca este rudimentar.

 

Termina cu pupatul in regiunea fesiera chiar daca iti place s-o faci......

 

 

bogdinho'19.09.2010 10:11
Viteza,disciplinat tactic,polivalent,tehnica medie(nu sare mingea din el cum lasa unii sa se inteleaga),forta,poate scoate adversarul direct din joc prin viteza,are executii spectaculoase,apare la finalizare.

Puncte slabe:jucator de moral,uneori pierde in cascada multe baloane,alterneaza centrarile bune cu unele penibile,nu are viziune de ansamblu asupra jocului,dispare uneori din joc,datorita moralului oscilant uneori da impresia ca este rudimentar.

 

Termina cu pupatul in regiunea fesiera chiar daca iti place s-o faci......

 

disciplina tactica nu are,tehnica deloc nu medie, in ultima vreme nu a mai aparut la finalizare...!!!

Daniel-Ionut19.09.2010 10:13
disciplina tactica nu are,tehnica deloc nu medie, in ultima vreme nu a mai aparut la finalizare...!!!

 

Hai ca nici tu nu stii ce mai vrei :wacko:

Mai acum cateva zile erai avocatul lui Banel, acum nu are tehnica si alte alea :rolleyes:

dayra19.09.2010 10:14
apropo in dimineata aia am fost la meciul de Rugby...!!!

 

La meciul ala la care zici tu ca ai fost, printre cei care cantau, erau cativa despre care zici tu pe aici ca nu stiu cine joaca in teren. :) Poate acum intelegi de ce nu trebuie sa vorbesti despre persoane necunoscute, ca nu stii de cine dai. ;)

bogdinho'19.09.2010 10:16
La meciul ala la care zici tu ca ai fost, printre cei care cantau, erau cativa despre care zici tu pe aici ca nu stiu cine joaca in teren. :) Poate acum intelegi de ce nu trebuie sa vorbesti despre persoane necunoscute, ca nu stii de cine dai. ;)

 

asa e...imi cer scuze...!!!

 

Hai ca nici tu nu stii ce mai vrei :wacko:

Mai acum cateva zile erai avocatul lui Banel, acum nu are tehnica si alte alea :rolleyes:

 

am spus ca l-am sustinut si eu pana la meciul de pe Anfield...insa stii si tu cum e...in EUROPA se vede valoarea...si sincer iti spun ca mi-am dat si eu seama de limitele lui ca fotbalist si IMI CER SCUZE tuturor celor pe care i-am ofensat prin crearea unei defensive lui Banelinho...

 

si am spus ca e peste emeghara si onofras...de-asta il aparam...si sustin asta si acum...insa ca jucator i-a cam trecut timpul peste tendoane...!!!

Adrian19.09.2010 10:30
Viteza,disciplinat tactic,polivalent,tehnica medie(nu sare mingea din el cum lasa unii sa se inteleaga),forta,poate scoate adversarul direct din joc prin viteza,are executii spectaculoase,apare la finalizare.

Puncte slabe:jucator de moral,uneori pierde in cascada multe baloane,alterneaza centrarile bune cu unele penibile,nu are viziune de ansamblu asupra jocului,dispare uneori din joc,datorita moralului oscilant uneori da impresia ca este rudimentar.

 

Termina cu pupatul in regiunea fesiera chiar daca iti place s-o faci......

 

Viteza? Poate prin 2005-2006. De vreo 3 ani nu mai are nici o viteza. Cel putin eu nu l-am mai vazut sa castige vreun duel 1 la 1 cu vreun fundas de banda. Testele de viteza au aratat ca cei mai rapizi de la Steaua sunt Szekely, Surdu si Stancu. Banel nu se regaseste aici. Viteza e ceva cu care te nasti. Foarte greu o poti imbunatati. Daca Banel a reusit de anul trecut sa isi imbunatateasca viteza, atunci e superman si trebuie trecut in cartea recordurilor.

 

Disciplinat tactic? Atat de disciplinat tactic e Banel incat e surprins tot timpul in offside. Dar sa nu vorbim despre meciuri care au fost. Sa vorbim despre meciuri recente. Cu Liverpool, la golul lui Leiva, faza golului a plecat de la cativa metri de el. Favoritul tau doar statea pe teren si privea, nu a intervenit. Atat e el de disciplinat tactic. Poti sa vezi pe net faza golului daca nu ma crezi.

 

Polivalent? Polivalent inseamna sa joci bine pe mai multe posturi. Nu doar sa joci pe mai multe posturi. Ca Banel joaca prost pe dreapta si execrabil pe stanga nu inseamna ca e polivalent. S-a vazut acum vreo 3 ani, cu dinam0, ce polivalent e el. Atunci aveam nevoie de un egal ca sa luam titlul si Lacatus l-a folosit pe el fundas dreapta. Ne-au batut aia, el a fost penibil, am pierdut titlul. Polivalent, indeed!

 

Tehnica medie - acum stiu ca glumesti. Poate ca are tehnica medie la nivel de Liga a patra. Nu stie sa faca preluari, nu stie sa dribleze, nu stie sa loveasca mingea. Atat e de tehnic Banel incat, intr-un meci din acest sezon, a incercat sa faca o bicicleta si a plecat fara minge. Iti aduci aminte faza cu siguranta. De asemenea, daca tot vorbim despre tehinca sa, sa ne aducem aminte autogolul marcat cu Poli Iasi acum cativa ani, atunci cand mingea lovita de el s-a dus IN SPATE, direct in vinclul portii lui Zapata.

 

Forta? Ce forta are Banel cand el nu poate sa castige nici un duel fizic? Nu vezi ca e tot timpul pe jos? Nu vezi ca tot timpul cerseste? Dar probabil ca asta e ceva caracteristic rasei sale. Daca Banel avea forta, adversarii erau pe jos, nu el.

 

Poate scoate adversarul direct din joc prin viteza - iarasi un aspect pe care doar tu l-ai vazut. Unii ar spune ca el, prin simpla prezenta pe teren, le ofera adversarilor avantajul de a juca 12 contra 10. Daca tu vezi ca el scoate adversarul direct din joc prin viteza, sa ne arati si noua. Pana una alta, uita-te la toate simularile lui, la toate pasele la adversar, mingile pierdute si centrarile in primul om si spune-ne cum scoate el adversarul din joc.

 

Are executii spectaculoase - la asta sunt de acord cu tine. Am amintit deja tricicleta facuta de el dar si autogolul cu iasiul, niste executii superbe pe care nici Ronaldinho sau Messi nu le-ar fi putut face.

 

Apare la finalizare - si? Cu ce se deosebeste aici de Tanase sau Szekely sau alti mijlocasi de banda ai Stelei?

Daca aparea des la finalizare si marca cate 10 goluri pe sezon, intelegeam. Dar la 3 goluri pe sezon, sa ne scuteasca.

 

Vad ca, pentru a-l apara, dai vina pe moral. Uiti faptul ca, spre deosebire de alti stelisti, el a fost cocolosit si cand si-a dat autogoluri.

Pe Szekely nu l-a consolat nimeni cand voia jegul sa il dea afara. Cu toate astea, Szekely a dovedit ca e barbat si le-a dat peste bot tuturor prin prestatiile sale de pe gazon. La fel au facut si alti fotbalisti stelisti care, spre deosebire de Banel, la prima greseala au fost dati de toti peretii.

bogdinho'19.09.2010 10:36
Viteza? Poate prin 2005-2006. De vreo 3 ani nu mai are nici o viteza. Cel putin eu nu l-am mai vazut sa castige vreun duel 1 la 1 cu vreun fundas de banda. Testele de viteza au aratat ca cei mai rapizi de la Steaua sunt Szekely, Surdu si Stancu. Banel nu se regaseste aici. Viteza e ceva cu care te nasti. Foarte greu o poti imbunatati. Daca Banel a reusit de anul trecut sa isi imbunatateasca viteza, atunci e superman si trebuie trecut in cartea recordurilor.

 

Disciplinat tactic? Atat de disciplinat tactic e Banel incat e surprins tot timpul in offside. Dar sa nu vorbim despre meciuri care au fost. Sa vorbim despre meciuri recente. Cu Liverpool, la golul lui Leiva, faza golului a plecat de la cativa metri de el. Favoritul tau doar statea pe teren si privea, nu a intervenit. Atat e el de disciplinat tactic. Poti sa vezi pe net faza golului daca nu ma crezi.

 

Polivalent? Polivalent inseamna sa joci bine pe mai multe posturi. Nu doar sa joci pe mai multe posturi. Ca Banel joaca prost pe dreapta si execrabil pe stanga nu inseamna ca e polivalent. S-a vazut acum vreo 3 ani, cu dinam0, ce polivalent e el. Atunci aveam nevoie de un egal ca sa luam titlul si Lacatus l-a folosit pe el fundas dreapta. Ne-au batut aia, el a fost penibil, am pierdut titlul. Polivalent, indeed!

 

Tehnica medie - acum stiu ca glumesti. Poate ca are tehnica medie la nivel de Liga a patra. Nu stie sa faca preluari, nu stie sa dribleze, nu stie sa loveasca mingea. Atat e de tehnic Banel incat, intr-un meci din acest sezon, a incercat sa faca o bicicleta si a plecat fara minge. Iti aduci aminte faza cu siguranta. De asemenea, daca tot vorbim despre tehinca sa, sa ne aducem aminte autogolul marcat cu Poli Iasi acum cativa ani, atunci cand mingea lovita de el s-a dus IN SPATE, direct in vinclul portii lui Zapata.

 

Forta? Ce forta are Banel cand el nu poate sa castige nici un duel fizic? Nu vezi ca e tot timpul pe jos? Nu vezi ca tot timpul cerseste? Dar probabil ca asta e ceva caracteristic rasei sale. Daca Banel avea forta, adversarii erau pe jos, nu el.

 

Poate scoate adversarul direct din joc prin viteza - iarasi un aspect pe care doar tu l-ai vazut. Unii ar spune ca el, prin simpla prezenta pe teren, le ofera adversarilor avantajul de a juca 12 contra 10. Daca tu vezi ca el scoate adversarul direct din joc prin viteza, sa ne arati si noua. Pana una alta, uita-te la toate simularile lui, la toate pasele la adversar, mingile pierdute si centrarile in primul om si spune-ne cum scoate el adversarul din joc.

 

Are executii spectaculoase - la asta sunt de acord cu tine. Am amintit deja tricicleta facuta de el dar si autogolul cu iasiul, niste executii superbe pe care nici Ronaldinho sau Messi nu le-ar fi putut face.

 

Apare la finalizare - si? Cu ce se deosebeste aici de Tanase sau Szekely sau alti mijlocasi de banda ai Stelei?

Daca aparea des la finalizare si marca cate 10 goluri pe sezon, intelegeam. Dar la 3 goluri pe sezon, sa ne scuteasca.

 

Vad ca, pentru a-l apara, dai vina pe moral. Uiti faptul ca, spre deosebire de alti stelisti, el a fost cocolosit si cand si-a dat autogoluri.

Pe Szekely nu l-a consolat nimeni cand voia jegul sa il dea afara. Cu toate astea, Szekely a dovedit ca e barbat si le-a dat peste bot tuturor prin prestatiile sale de pe gazon. La fel au facut si alti fotbalisti stelisti care, spre deosebire de Banel, la prima greseala au fost dati de toti peretii.

 

Lasa-l mah Adi...se crede mai inteligent si decat Banel ,Domnul CHIU...ce sa zic...eu macar recunosc ca pe Anfield a fost slab si si-a aratat limitele...ii luam apararea acum cateva zile deoarece credeam ca poate...dar in EUROPA se vede adevarata valoare...iar Banel nu a putut!!!

DOMNULQ19.09.2010 10:44

Am inteles acelea sunt opinile tale.Chiar nu pot sa te ajut.Probabil nu vorbim de acelasi jucator.Eu vorbesc de cel apreciat de Piti,Jenei,Iordanescu,MM.Stoica,Domnul cu.Tu probail de un alt jucator.Sa nu fie vreo confuzie?

 

 

Adrian19.09.2010 10:49

Nu, prietene. Tu vorbesti despre prietenul lui MM, Piti si altii. Din ce stiu eu Iordanescu si Ienei nu au sarit sa il pupe in fund niciodata si au pastrat niste comentarii echilibrate, caracteristice lor.

 

Opiniile mele au fost argumentate. Alte tale nu. Aici e diferenta. Adu niste argumente in favoarea ta si mai vorbim.

 

Pana atunci, tu continua sa imi trimiti injuraturi pe privat ca sa imi demonstrezi ce mare barbat esti.

«1394041424351»