FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Banel Nicolita

«1333435363751»
mountytoma30.03.2010 06:41
Cu Pandurii parca nici Becali nu l-a mai vrut in teren... :happy:

 

pe dracu! numai jegali il tine in echipa. e conditia impusa lui Stoichita daca vrea sa nu fie dat afara. orice s-ar intampla, oricat de prost joaca Banel, el trebuie sa ramana pe teren. ii schimba locul in echipa, orice, dar numai sa nu il scoata din teren. asta e legea impusa de handicapatul de la loja. asa ajunge sa "joace" si fundas stanga, si fundas dreapta, orice. ca doar nu face nimic oriunde l-ai pune. macar de l-ar vinde odata sa scapam de cosmarul asta!

red&blue_boy30.03.2010 11:05

Asa-i,Becali il vrea pe Banel in echipa,orice ar fi.Doar a declarat recent ca nu concepe echipa fara Banel.Atunci el nu se baga peste antrenor...

S.Mariuss03.04.2010 18:31

numai joaca nici Banel nimic:(

bogdanbog03.04.2010 18:54
numai joaca nici Banel nimic:(

 

 

Vaaiiii, ce trist...

AG03.04.2010 19:09
numai joaca nici Banel nimic:(

minti.. l'am vazut la colt de plaza, juca barbut pe scari cu tovarasii lui :))

S.Mariuss03.04.2010 19:52

aaa....deci se tine de prostii.lasa k il prinde Nea Gigi si ii face el morala.Doar e fiul lui ;))

 

poi e vai pt k eu cred k a jukat cv fotbal candva.;)

Vaaiiii, ce trist...
red&blue_boy03.04.2010 23:07
poi e vai pt k eu cred k a jukat cv fotbal candva.

 

 

Cand???Sau e mult,mult de atunci,ca nu imi amintesc...

AG04.04.2010 06:16

a jucat si fotbal da'l in MM...manca pamantul cand a venit la Steaua... el a decazut dupa episodul "bernabeu"

S.Mariuss04.04.2010 07:07
:D ma bucur k e si cnv de parte mea aici :)
a jucat si fotbal da'l in MM...manca pamantul cand a venit la Steaua... el a decazut dupa episodul "bernabeu"
blindica05.04.2010 22:15

Golurile acelea cu Timisoara si cele de la Betis sunt cele mai rasunatoare :)) .Nu stiu cum de i-au iesit,cand in viitor nu prea a mai reusit sa lege o centrare sau un dribbling.Parca in ultima vreme a reusit sa dea mingea peste zid cand bate o lovitura de la 40 m lateral.

 

Parerea mea e ca nu mai e motivat,si-ar trebui sa plece,ce spuneti? Unde mai e si protejat de patron...

mountytoma06.04.2010 06:38

dovada clara si dureroasa pentru un suporter stelist, a faptului ca atat Banel este si un jucator PROST si un OM PROST, dar si a faptului ca Stoichita este un ANTRENOR prost, este felul cum KAPETANOS II ARATA CU DEGETUL LUI Banel UNDE TREBUIE SA II TRIMITA MINGEA! nu v-a socat sa vedeti asta?

 

regret enorm ca un fotbalist ca Pantelis este obligat sa se chinuie intr-o echipa alaturi de boi ca Banel si Stoichita, iar noi ne mancam nervii si sanatatea cu dobitoci ca ala din loja...

 

unde gasim un lunetist?

S.Mariuss06.04.2010 09:27
si eu cred k ar trebui sa plece.si sa mai isi ia si cativa colegi cu el :)
David10.04.2010 12:32

Pai normal ca i-a aratat.Doar nu vroiai sa dea saracu' un lob din acela frumos peste Tatarusanu din celalalt capat al terenului,ca apoi sa se planga ca nu i-a prezentat nimeni o harta.

mountytoma15.04.2010 08:35

lui Banel ii e dor de imnul Champions League!?

 

mai banele, stii de ce ne e dor noua, suporterilor Stelei?

 

noua ne e dor de vremurile cand Steaua juca fotbal, iar cei ce intrau pe teren in tricoul ros-albastru erau fotbalisti. noua ne e cel mai dor sa vedem fotbal. dar cu jucatori care din 30 de centrari nimeresc 28-29 in primul fundas aflat in fata lui, care din 50 de pase gresesc 45 pe putin, cu jucatori care oricat de prost ar juca sunt impusi ca titulari de cea mai inteligenta maimuta din fotbalul romanesc (sau daca vrei, de cel mai prost om din fotbalul romanesc), ei bine, in aceste conditii draga banele, nu ne mai e dor decat sa te vedem jucand pentru alta echipa. ne-ai face foarte fericiti. sincer!

 

daca pleaca si behalul, Steaua va juca din nou fotbal iar suporterii ei vor crea din nou acea atmosfera atat de frumoasa! cu sau fara imn de Champions League! ca noi nu venim la concert pe stadion. ci venim ca sa , - daca ne dai voie!, vedem FOTBAL!

 

rmcf_skin16.04.2010 02:38

Pentru mine Banel = zboara puiule zboara.

florinell27.04.2010 07:42

I se mai spune Forest Gump.Run Forest! Run!

red&blue_boy27.04.2010 10:29

Sau Forrest Dumb !!! :D

blindica27.04.2010 12:59

Run Faurei,poate :))

MihaitzaM1428.04.2010 07:54

Duteee Banele Duteeee :))

strezahuzum28.04.2010 08:22

Unde ?

vlad28.04.2010 08:41
Unde ?

 

 

In plm. Sau a ta. Asta chiar nu conteaza. Important este sa ajunga acolo.

 

Sa zboare oriunde. "Zboara ,Puiule!Zboara!!!"...

 

PS. Pana si Madalin Voicu rade de el.

strezahuzum02.05.2010 19:26

Dupa ultimele stralucite rezultate obtinute datorita magnificului joc al lui Banelinho, cred ca ar trebui sa ceara 10 milioane nea Jiji pe el, nu doar 4.

caniggia03.05.2010 05:50

Un astfel de :shit: nu ar merita nici un spatiu aici, pe forum.

FuNNky LowE suD31.05.2010 16:31

frate pana la urma il da Gigi ? in vara asta? :steag_sah_mic:

red&blue_boy31.05.2010 18:24

Da.Si in toamna il aduce inapoi...

«1333435363751»