Melkule
Te rog nu fii copil. Sau poate glumesti. Cum adica el nu are vina?
Pai frate, hai sa nu mai facem pe orbii si sa deschidem ochii cum trebuie, sa vedem ce e acolo.
Cine face legea in vestiarul Stelei? Bergodi? Nu.
Legea e facuta de bisericuta veteranilor: Nicolita, Ghionea,Baciu, Petre Marin poate si Ovidiu Petre.
Astia sunt aia care l-au dat jos pe Hagi. Astia s-au plans ca "e antrenamentele prea tare". Astia schimba antrenorii dupa bunul lor plac si aduc ce antrenori vor. Astia decid primul 11.
De aia Ghionea, Petrica, Banel, Baciu sunt titulari desi gafeaza meci dupa meci. Sau voi credeti ca, daca nu se accidenta, Baciu nu era titular ieri?
Sa fim seriosi.
Normal ca astia au vina lor. Ei se tin in echipa. Ei fac legea. Ei ii tin pe Dayro si Plesan la echipa a doua. Si dati-mi voie sa spun ca eu sunt de parere ca Steaua avea nevoie la mijloc de un mijlocas ca Plesan. Avea nevoie in zilele cand Toja era rupt. S-a vazut cu dinam0 cat de bine i-au facut fata Ionescu-Onicas lui n'doaie.
Hai sa nu ne facem ca nu vedem.
Si inca ceva. Daca nanel era omul de caracter despre care tot vorbiti voi, ar fi iesit la un interviu atunci cand ciobanul isi batea joc de Szekely si si-ar fi sustinut colegul. Sa fi zis macar ca nu doreste sa joace in echipa daca nu merita. Ca doar de el zicea ciobanul ca o sa joace titular in locul lui Janos, nu de Ochirosii sau Grzelak. Da' na... l-o fi impiedicat caracterul frumos.