Poate ar fi o idee buna reprofilarea lui Banel ca inchizator. Nu are mari veleitati de extrema sau mijlocas de banda, insa datorita capacitatii lui de efort ar putea fi o solutie in centru...
Din pacat buba lui Banel ca inchizator ar fi cam aceeasi ca a lui Lovin: ar fi in continuare 0 in atac
