FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Banel Nicolita

«1181920212251»
dr.adrian902.04.2008 12:30
stelistu_602.04.2008 17:17

Eu unul m-am cam saturat... cand e vorba de autogoluri, la Banel ajungem.

 

Acuma sa-i dam in cap ca o dat si el 1 (defapt 2) autogoluri?

se7en02.04.2008 17:18

Tinand cont de postul lui, ca e mijlocas dreapta (sau extrema dreapta ca sa sune mai sexy), e un pui de record.

andrutziks02.04.2008 17:32

Joaca foarte bine... e unul dintre jucatorii mei preferati de la Steaua!

 

Forza Steaua! Forza Banel Nicolita! fularsteaua2

Yoyoyoi20.04.2008 19:28

Mijlocasul echipei Steaua Bucuresti, Banel Nicolita este dorit de managerul echipei engleze Blackburn Rovers, Mark Hughes, anunta site-ul eyefootball.com. Nicolita a fost urmarit de scouter-ii englezi, care au ramas placut impresionati de performantele fotbalistului in acest sezon al Ligii 1.

 

Blackburn a terminat sezonul trecut pe locul 10 in Premiere League, cu 15 meciuri castigate, 7 egaluri si 16 infrangeri. In acest moment echipa engleza se afla pe pozitia a noua in clasamentul ligii engleze.

 

Banel ar putea fi coleg de echipa cu Roque Santa Cruz, venit la echipa engleza in vara trecuta de la Bayern Munchen.

 

De serviciile internationalului roman este interesata si Aston Villa, conform aceleiasi surse. Nicolita este cotat de publicatia amintita la 1,5 milioane de lire sterline.

yo_marius20.04.2008 19:31
Mijlocasul echipei Steaua Bucuresti, Banel Nicolita este dorit de managerul echipei engleze Blackburn Rovers, Mark Hughes, anunta site-ul eyefootball.com. Nicolita a fost urmarit de scouter-ii englezi, care au ramas placut impresionati de performantele fotbalistului in acest sezon al Ligii 1.

 

Ce scouteri TRU! Inteleg ce i-a impresionat... :laugh: :laugh:

Yoyoyoi20.04.2008 19:34

Mah, important e ca l-au vazut si ca-l vor... restul e can-can!

yo_marius20.04.2008 19:38

De fapt, cam tot e can-can! :laugh:

 

P.S.: Du-te Banele, du-te! :rolleyes:

Yoyoyoi20.04.2008 19:41

Nu stii faza aia cu "te-am vazut, mi-ai placut/ ce ramane de facut/ indraznesc sa-ti vorbesc, te iubesc"

 

Lala lala la la la... si paca-pac l-au luat!

yo_marius20.04.2008 19:53

Sper doar ca Blackburn sa-l ia. Macar la echipa a 5-a, dar sa-l ia.

 

P.S. Cum se numeste melodia aia si cine o canta? Mi-am stors creierasul degeaba...

Yoyoyoi20.04.2008 19:54

Madalina Manole, nu stiu titlul melodiei!

MoWeed20.04.2008 20:52
Nicolita a fost urmarit de scouter-ii englezi, care au ramas placut impresionati de performantele fotbalistului in acest sezon al Ligii 1.

 

Ca mari performate a avut sezonul asta?

Ce minciuna sfruntata!

axl21.04.2008 08:18
Mijlocasul echipei Steaua Bucuresti, Banel Nicolita este dorit de managerul echipei engleze Blackburn Rovers, Mark Hughes, anunta site-ul eyefootball.com.

Te rog eu mult, domnu' Hughes, ia-l! Pe el, pe el, pe Banel.

DelPiero1021.04.2008 17:13

Eu cred ca e o mare abureala! Mi-e greu sa cred ca o echipa din primele doua ligi din Spania, Anglia sau Italia ar da banii pe Banel... pai englezii au jucatori mai buni decat "Tiganel" si-n Conference League... :rolleyes:

.Ax3L.22.04.2008 09:08

Banel este dorit de Birmingham si de Aston Villa si parerea mea ca ar trebui sa ii dea drumul... a aratat cam tot ce poate la Steaua si ar trebui sa incerce ceva nou.

alexynho22.04.2008 18:38

Banel cred ca a gresit anul in care s-a nascut... el trebuia sa se nasca prin 1885, cand de abia incepea fotbalul sa prinda contur. S-a nascut cu un secol mai tarziu, cand fotbalul deja este consacrat, iar el a ramas un fotbalist pentru secolul 19. Bravo Banel... tine-o tot asa.

Dani200522.04.2008 19:40

Banele, mai vezi cum e pe banca dar si mai bine pe la Steaua 2... poate acolo inveti unde trebuie lovita mingea! Du-te-n ..... .....

radoi8622.04.2008 19:42

Disparo din Ghencea, Banele!

 

Aproape ne-ai mancat titlul! Du-te la satra ta, lasa Steaua in pace.

 

Lasa-ne in pace ca ne imbolnavesti!

DelPiero1022.04.2008 19:51

Intre Surdu, Badea si Banel exista o mare asemanare: nu au ce cauta in fotbal! Pai sunt pusti de 11 ani mai buni ca ei in Romania...

Dani200522.04.2008 19:52

@delpiero... ai uitat de Lovin!

mountytoma22.04.2008 20:14

Am visat ca pe Banel l-au furat scouterii lui Milan si ai lui Barcelona, l-au tinut ostatic vreo trei saptamani, timp in care Steaua a putut juca fotbal si a castigat ultimele trei meciuri din campionat. Intre timp, pe Banel l-au supus la tot felul de teste, pana s-au convins ca nu li s-au stricat aparatele. Gresisera subiectul...

metzzz22.04.2008 20:33

Banele, du-te la Faurei, ca in echipa lor poate ai loc!

Matteo22.04.2008 21:30

Cand aceasta nulitate va pleca de la Steaua, voi fi cel mai fericit!

MALDINI_STEAUA22.04.2008 21:43
cand aceasta nulitate va pleca de la Steaua voi fi cel mai fericit

 

 

Din respect pentru ce a facut Banel Nicolita pentru Steaua, nu ai cum sa i spui "nulitate".

 

Intr-adevar, a jucat foarte prost azi, dar nu trebuie sa uitam ce a facut el pentru Steaua!

Matteo22.04.2008 21:47

Hai lasa-ma in pace frate, acest individ e o nulitate completa pentru mine, n-a facut nimic pentru Steaua si voi fi cel mai fericit cand acest jucator de judeteana nu se va mai regasi in lotul Stelei!

«1181920212251»