Eu unul m-am cam saturat... cand e vorba de autogoluri, la Banel ajungem.
Acuma sa-i dam in cap ca o dat si el 1 (defapt 2) autogoluri?
Tinand cont de postul lui, ca e mijlocas dreapta (sau extrema dreapta ca sa sune mai sexy), e un pui de record.
Joaca foarte bine... e unul dintre jucatorii mei preferati de la Steaua!
Forza Steaua! Forza Banel Nicolita! ![]()
Mijlocasul echipei Steaua Bucuresti, Banel Nicolita este dorit de managerul echipei engleze Blackburn Rovers, Mark Hughes, anunta site-ul eyefootball.com. Nicolita a fost urmarit de scouter-ii englezi, care au ramas placut impresionati de performantele fotbalistului in acest sezon al Ligii 1.
Blackburn a terminat sezonul trecut pe locul 10 in Premiere League, cu 15 meciuri castigate, 7 egaluri si 16 infrangeri. In acest moment echipa engleza se afla pe pozitia a noua in clasamentul ligii engleze.
Banel ar putea fi coleg de echipa cu Roque Santa Cruz, venit la echipa engleza in vara trecuta de la Bayern Munchen.
De serviciile internationalului roman este interesata si Aston Villa, conform aceleiasi surse. Nicolita este cotat de publicatia amintita la 1,5 milioane de lire sterline.
Mijlocasul echipei Steaua Bucuresti, Banel Nicolita este dorit de managerul echipei engleze Blackburn Rovers, Mark Hughes, anunta site-ul eyefootball.com. Nicolita a fost urmarit de scouter-ii englezi, care au ramas placut impresionati de performantele fotbalistului in acest sezon al Ligii 1.
Ce scouteri TRU! Inteleg ce i-a impresionat... :laugh: :laugh:
Mah, important e ca l-au vazut si ca-l vor... restul e can-can!
De fapt, cam tot e can-can! :laugh:
P.S.: Du-te Banele, du-te! ![]()
Nu stii faza aia cu "te-am vazut, mi-ai placut/ ce ramane de facut/ indraznesc sa-ti vorbesc, te iubesc"
Lala lala la la la... si paca-pac l-au luat!
Sper doar ca Blackburn sa-l ia. Macar la echipa a 5-a, dar sa-l ia.
P.S. Cum se numeste melodia aia si cine o canta? Mi-am stors creierasul degeaba...
Madalina Manole, nu stiu titlul melodiei!
Nicolita a fost urmarit de scouter-ii englezi, care au ramas placut impresionati de performantele fotbalistului in acest sezon al Ligii 1.
Ca mari performate a avut sezonul asta?
Ce minciuna sfruntata!
Mijlocasul echipei Steaua Bucuresti, Banel Nicolita este dorit de managerul echipei engleze Blackburn Rovers, Mark Hughes, anunta site-ul eyefootball.com.
Te rog eu mult, domnu' Hughes, ia-l! Pe el, pe el, pe Banel.
Eu cred ca e o mare abureala! Mi-e greu sa cred ca o echipa din primele doua ligi din Spania, Anglia sau Italia ar da banii pe Banel... pai englezii au jucatori mai buni decat "Tiganel" si-n Conference League... ![]()
Banel este dorit de Birmingham si de Aston Villa si parerea mea ca ar trebui sa ii dea drumul... a aratat cam tot ce poate la Steaua si ar trebui sa incerce ceva nou.
Banel cred ca a gresit anul in care s-a nascut... el trebuia sa se nasca prin 1885, cand de abia incepea fotbalul sa prinda contur. S-a nascut cu un secol mai tarziu, cand fotbalul deja este consacrat, iar el a ramas un fotbalist pentru secolul 19. Bravo Banel... tine-o tot asa.
Banele, mai vezi cum e pe banca dar si mai bine pe la Steaua 2... poate acolo inveti unde trebuie lovita mingea! Du-te-n ..... .....
Disparo din Ghencea, Banele!
Aproape ne-ai mancat titlul! Du-te la satra ta, lasa Steaua in pace.
Lasa-ne in pace ca ne imbolnavesti!
Intre Surdu, Badea si Banel exista o mare asemanare: nu au ce cauta in fotbal! Pai sunt pusti de 11 ani mai buni ca ei in Romania...
@delpiero... ai uitat de Lovin!
Am visat ca pe Banel l-au furat scouterii lui Milan si ai lui Barcelona, l-au tinut ostatic vreo trei saptamani, timp in care Steaua a putut juca fotbal si a castigat ultimele trei meciuri din campionat. Intre timp, pe Banel l-au supus la tot felul de teste, pana s-au convins ca nu li s-au stricat aparatele. Gresisera subiectul...
Banele, du-te la Faurei, ca in echipa lor poate ai loc!
Cand aceasta nulitate va pleca de la Steaua, voi fi cel mai fericit!
cand aceasta nulitate va pleca de la Steaua voi fi cel mai fericit
Din respect pentru ce a facut Banel Nicolita pentru Steaua, nu ai cum sa i spui "nulitate".
Intr-adevar, a jucat foarte prost azi, dar nu trebuie sa uitam ce a facut el pentru Steaua!
Hai lasa-ma in pace frate, acest individ e o nulitate completa pentru mine, n-a facut nimic pentru Steaua si voi fi cel mai fericit cand acest jucator de judeteana nu se va mai regasi in lotul Stelei!