Multumesc... mi-ai inveselit ziua! :biggrin:
E clar ca tie nu-ti place si mie da. Nu are rost sa ne certam pentru ca suntem de pe aceeasi parte. steagcruce2
Dar ma bucura ca Romania este o echipa asa de puternica incat isi permite sa joace cu Olanda in 10!
Suza-ma daca te-am deranjat cumva, dar eu cred ca nu ne certam deloc ci doar ne dam cu parerea. Nu suntem noi marii specialisti, avem doar pareri pe care le expunem aici. Nu cred ca am jignit sau ofensat pe cineva de pe forumul asta, iar daca voi simtiti altfel decat cred eu imi cer scuze. Nu asta intentionez sa fac.
Cat despre Banel - am spus-o clar de mai multe ori - nu-mi place si basta.
Romania a jucat in 10 + o groapa de apa miscatoare :biggrin: care uneori poate conta mai mult decat un jucator oarecare!
Numai de bine!