Mai eu sunt suporter, sunt trup si suflet pentru culori... dar sa nu confundam treaba. Adica eu ii sustin tot timpu' si pe ei sa ii doar fix undeva de noi ? Nu e prima oara cand fac asa. Si cand i-am asteptat la aeroport dupa meciul cu Boro sa ii incurajam, se urcasera ca nesimtiti in autocar si i-a coborat Olaroiu fortat jos sa vina sa salute galerie. La cate meciuri din sezonul asta au salutat galeria? Au multumit acelor oameni care ii sustin? Iti zic eu... La unul singur, ala din cupa cu Rapid. Daca tie iti place sa fi luata de fraiera e problema ta. Pe mine in momentul de fata ma intereseaza jocul Stelei si nu ce face jucatorul x si jucatorul y ca din punctul meu de vedere ei o duc f bine , si financiar si pe plan sportiv. Nu mi-ai rasp la ultima intrebare:D
