Am citit o stire nu mai stiu prin ce ziar online de rahat cum ca Banel s-ar transfera in America, la DC United, cu salariu de 250 000 pe an si valoarea transferului ar fi in jur de 2.5 milioane. de unde or avea astia asa stiri eu nu imi pot imagina. Care e nivelul maxim de minciuna si prostie la care pot ajunge ziaristii romani?
