FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Coltul Fetelor :) V 2.1

«13456711»
Adrian01.06.2009 20:10
hahahahhah da acu fara misto...ce cautati pe topicul fetelor?

 

fete

dulcicutza01.06.2009 20:31
fete

lipsa mare?

 

Adrian01.06.2009 20:33
lipsa mare?

 

niciodata nu poti sa tufi destul

dulcicutza01.06.2009 20:34
niciodata nu poti sa tufi destul

hahaha si prietena ta ce zice?

Ronnie01.06.2009 20:43

62

Ne vrem clubul inapoi

1-2

Schimbam foaia una doua,

hai, zi:

fumezi, bei sau amandoua?

 

Sa mai zica cineva ca AISS nu sustine hip-hop-ul romanesc.

ninutza01.06.2009 21:24

Deci si baietii plang...cel mai bun exemplu este Adrian se vaita mai rau ca o fata mare ca-l doare piciorul !!!

DelPiero1001.06.2009 21:44
hahaha si prietena ta ce zice?

Stiu doar ca pe prietena lui o cheama Manuela...si o inseala cu Palmela... :mellow:

dulcicutza01.06.2009 21:54

Ce nerusinat.... :)))

DelPiero1001.06.2009 22:04

Si dulcicutza...ce face iubitul tau?

dulcicutza01.06.2009 22:11
Si dulcicutza...ce face iubitul tau?

Acum?E la el acasa si doarme...dc?

DelPiero1001.06.2009 22:14

Intrebam si eu.Curiozitatea. :))

dulcicutza01.06.2009 22:17

ai grija...curiozitatea a omorat pisica :D

DelPiero1001.06.2009 22:21

Hehe,habar n-aveai ca esti Taur ca mine?;;)

dulcicutza01.06.2009 22:24

Sincer?nu :)))))

Stanici02.06.2009 05:26

M-ati dezamagit. Incepuserati frumos. Dar ati dat-o-n vaitaturi, in zodii, in rime. Trebuia sa ii aratati voi tipei(sau tipului) cea noua ca sunteti intr-o oarecare masura feminini. Sau macar cocalari, umpic asea. Faceti-le niste tumbe si apoi oferiti-va sa le cititi in palma, in timp ce plangeti ca niste mameluci, poate primiti pupici pa mess.

dulcicutza02.06.2009 08:47
:))))))) da...buna asta...
Stanici02.06.2009 10:03

Si tu, satano, razi cand vezi ca ne mai intepam unul pe altul. Nu e frumos. Aici, in coltul pizdelor, trebuie sa fie noruleti pufosi si rozi si catelusi sarind printre ei.

axl02.06.2009 10:19
Aici, in coltul pizdelor, trebuie sa fie noruleti pufosi si rozi si catelusi sarind printre ei.

Dupa cum deja banuiam, ai o idee foarte feerica si naiva despre piz.da..

dulcicutza02.06.2009 11:10

norisori roz si barbati din calendarele calvin kleyn ..... :))))))))))))))))))

Stanici02.06.2009 11:15

Aia care s-au saturat de cate modele feminine au ****? :)) Ramaneti cu norisorii pufosi. Si vorba aia, daca e moale si pufos, nu are niciun folos. (creatie proprie, fraierelor!).

dulcicutza02.06.2009 11:17
Aia care s-au saturat de cate modele feminine au ****? :)) Ramaneti cu norisorii pufosi. Si vorba aia, daca e moale si pufos, nu are niciun folos. (creatie proprie, fraierelor!).

Pai aia s-au saturat de modele voi de manutza :))) si daca e moale si pufos sa stii ca limba tot are .....

DelPiero1002.06.2009 11:19

De unde stii tu cat si cum folosim 'manutza'?Vrei sa o inlocuim cu a voastra?=))

dulcicutza02.06.2009 11:24

Orice alta propunere tot mai interesanta ar fi parut :)))))) pana si aia cu "plimba-mi cainele"...........

Stanici02.06.2009 11:36
Pai aia s-au saturat de modele voi de manutza :))) si daca e moale si pufos sa stii ca limba tot are .....

 

1) manutza e o parte importanta din viata reprezentantilor ambelor sexe, nu o da tu dupa ciresi si nu arunca cu pisici moarte la baieti in gradina.

2) plecand de la posibilitatea ca tu sa ai dreptate, esti constienta ca tocmai te-ai angajat intr-o discutie despre sex oral cu niste labagii necunoscuti.

3) ai bravat aiurea in tramvai, greu de crezut ca te-ai bucura la niste limbi aruncate acolo, din mila-sila/obligatie, in loc sa te simti dorita. Si sa si simti(fizic vorbind) ca esti dorita. Asta doar daca nu ai avut parte de muuult timp si mergi pe premiza ca mai bine o limba decat propriul metacarpian.

dulcicutza02.06.2009 11:44
1) manutza e o parte importanta din viata reprezentantilor ambelor sexe, nu o da tu dupa ciresi si nu arunca cu pisici moarte la baieti in gradina.

2) plecand de la posibilitatea ca tu sa ai dreptate, esti constineta ca tocmai te-ai angajat intr-o discutie despre sex oral cu niste labagii necunoscuti.

3) ai bravat aiurea in tramvai, greu de crezut ca te-ai bucura la niste limbi aruncate acolo, din mila-sila/obligatie, in loc sa te simti dorita. Si sa si simti(fizic vorbind) ca esti dorita. Asta doar daca nu ai avut parte de muuult timp si mergi pe premiza ca mai bine o limba decat propriul metacarpian.

 

1)PAi da,eu cu mana mananc,scriu,muncesc etc

2)N-am nici o problema cu discutiile despre sex...zic eu ca am trecut de perioada in care ne ascundeam dupa deget si spuneam ca nu facem...

3)Daca as avea in pat un manechin de genul fi-i sigur ca nu mi-as dori sa ma simt dorita ci satisfacuta,indiferent daca sunt satisfacuta prin sex normal sau oral,si daca as avea parte de un oral ca la carte nici nu cred ca as mai vrea altceva din partea unui manechin.Tu ti-ai dori sa te simti dorit de Nicoleta Luciu sau doar extrem de satisfacut si cu gandul ca ai ce povesti?

«13456711»