FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Coltul Fetelor :) V 2.1

«15678911»
godsaveultras03.06.2009 08:37

oricum sunt convins ca Stanici pregateste o revansa pe masura... p.s. un barbat in fata sotiei sau ,in general, in fata unei femei? :hmmm::)) ))))

S.S.Lazio03.06.2009 09:01
oricum sunt convins ca Stanici pregateste o revansa pe masura... p.s. un barbat in fata sotiei sau ,in general, in fata unei femei? :hmmm::) ) ))))

..misogin mai mare ca stanici n am vazut :)) ..(pt asta,ai o bere sambata ..)

 

 

 

JDERUL03.06.2009 09:15

Asta nu era un topic numai pentru fete?

godsaveultras03.06.2009 09:19

si uite asa au stricat coltul fetelor ,inca o data, "porcii de barbati"... :ce_oameni: aici trebuia sa se discute despre lucruri gen:farduri, vestimentatie,zodii,telenovele,etc. :laugh: ))))

DelPiero1003.06.2009 09:30
Zece motive pentru care un barbat nu are nici o sansa in fata sotiei? 1. Daca iei decizii fara sa o consulti, esti misogin. Daca ia decizii fara sa te consulte, este o femeie emancipata. 2. Daca muncesti prea mult, o neglijezi. Daca nu muncesti, nu esti bun de nimic. 3. Daca ea are un serviciu plictisitor si prost platit, este exploatata. Daca tu ai un serviciu plictisitor si prost platit, ar trebui sa faci bine sa-ti gasesti ceva mai bun. 4. Daca tu esti avansat inaintea ei, femeile sunt marginalizate. Daca ea e avansata inaintea ta, femeile au drepturi egale cu barbatii. 5. Daca ii spui ca arata bine, este hartuire sexuala. Daca nu ii spui, este indiferenta crasa. 6. Daca o rogi sa faca ceva ce nu ii place, incerci s-o domini. Daca iti cere sa faci ceva ce nu iti place, este o favoare pe care nu e frumos s-o refuzi. 7. Daca incerci sa arati bine, probabil ai pe altcineva. Daca nu, esti neingrijit. 8. Daca ii aduci flori, urmaresti ceva. Daca nu ii aduci, esti nerecunoascator. 9. Daca esti mandru de realizarile tale, esti un egoist. Daca nu, esti total lipsit de ambitie. 10. Daca are o durere de cap, trebuie sa se odihneasca. Daca ai o durere de cap, n-o mai iubesti.

 

ca sa stiti si voi nu de alta :)))))

Vezi cine incepe?Nu ne m'ai starni...si sa nu te miri de ce acest topic este transformat intr-un razboi al sexelor...de altfel,un razboi prostesc. ;)

bodanelu03.06.2009 10:23
si uite asa au stricat coltul fetelor ,inca o data, "porcii de barbati"... :ce_oameni: aici trebuia sa se discute despre lucruri gen:farduri, vestimentatie,zodii,telenovele,etc. :laugh: ))))

cratita? spalat? calcat? curatenie?

Joga Bonito03.06.2009 11:15

Primul si ultimul mesaj care'l scriu in topicul asta.

ninutza03.06.2009 11:28
cratita? spalat? calcat? curatenie?

 

 

nu!!! vb despre cat de "draguti" sunt barbatii!

Fane03.06.2009 11:35

La cratita cu voi :D

alina_mihaela03.06.2009 11:43

moama ....m am enervat !!!! e coltul fetelor !!! sunteti femei si yo nu stiu ???? distrati-va si voi cu aspiratorul , sacosa in drum spre piatza ...si in timpul liber ....platiti intretinerea :ce_oameni:

bodanelu03.06.2009 11:47
nu!!! vb despre cat de "draguti" sunt barbatii!

mai "dragute" sunt muierile...

 

La cratita cu voi :D

si a zis-o un om batran. Si eu zic sa-l ascultati.

 

moama ....m am enervat !!!! e coltul fetelor !!! sunteti femei si yo nu stiu ???? distrati-va si voi cu aspiratorul , sacosa in drum spre piatza ...si in timpul liber ....platiti intretinerea :ce_oameni:

Hopa, cum apar ele.. cum se ajuta una pe alta...

Fanele... te-a cam atacat!

Fane03.06.2009 11:53
moama ....m am enervat !!!! e coltul fetelor !!! sunteti femei si yo nu stiu ???? distrati-va si voi cu aspiratorul , sacosa in drum spre piatza ...si in timpul liber ....platiti intretinerea :ce_oameni:

 

Hai mai subtire Alino cu "intretinerea" :drunk: ... celelalte stiu despre cum se plateste ???

alina_mihaela03.06.2009 11:59

nu stiu daca celelalte au habar cum se plateste ...puteam sa va trimit la cratitza in timpul liber :naughty: dar na ....am zis k mai aveti nevoie si de-o " intretinere " :rolleyes:

ninutza03.06.2009 12:04
nu stiu daca celelalte au habar cum se plateste ...puteam sa va trimit la cratitza in timpul liber :naughty: dar na ....am zis k mai aveti nevoie si de-o " intretinere " :rolleyes:

 

 

sau poate vor sa fie femei de tot intreaba cum sta treaba cu calcatul,curatenia.... daca cu "intretinerea" nu se descurca!!!!

DelPiero1003.06.2009 12:07

Ce rele sunteti voi...of,of.Un razboi al sexelor absurd,pe care VOI il intretineti.Propun inchiderea acestui topic. ;)

ninutza03.06.2009 12:14
Ce rele sunteti voi...of,of.Un razboi al sexelor absurd,pe care VOI il intretineti.Propun inchiderea acestui topic. ;)

 

 

noi? rele? neah, pai nu noi am inceput....asta se vroia a fii un colt al fetelor....

axl03.06.2009 12:40
Primul si ultimul mesaj care'l scriu in topicul asta.

De ce mai Joga? Esti nesigur pe sexualitatea ta si nu vrei sa cazi in ispita dantelei roz?

Azzidutza03.06.2009 12:42
.Propun inchiderea acestui topic. ;)

 

subscriu...cel mai oribil topic de pe intreg siteul :crazy:

Ronnie03.06.2009 13:02

Care mai posteaza de-acum incolo pe acest topic e o piz..!

dulcicutza03.06.2009 14:59
noi? rele? neah, pai nu noi am inceput....asta se vroia a fii un colt al fetelor....

Total de acord :))

wtf03.06.2009 19:57

subscriu...cel mai oribil topic de pe intreg siteul :crazy:

 

ESTETI gay? :|:P

 

 

Adrian03.06.2009 20:01

Ce-mi plac astia care nu au nici o treaba cu Steaua dar se inregistreaza numai pentru forum...

 

ma doare picioru'...pot sa ii banez?!

dulcicutza03.06.2009 20:17

pai cine te opreste?

micutZu' Deni03.06.2009 20:28
pai cine te opreste?

 

Ba vedeti ca prostiiile de le scrieti voi aici apar pe prima pagina a siteului .... nuj ce citeam io ceva de 62- ne vrem clubu inapoi , si vad ceva de laba !!! Am vut sa dau click , da s-a schimbat acolo postu a urmat unu a lu Jderu :D

dulcicutza03.06.2009 21:04

Si te-ai gandit sa intri si tu poate-i site de matrimoniale :)) un id o maslina o atentie....not :))

«15678911»