FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Coltul Fetelor :) V 2.1

«12311»
dulcicutza31.05.2009 12:33

Si cum pe aici sunt numai baieti(barbati)amabili si carcotasi m-am gandit sa facem un topic numai pt noi ,fetele,unde sa-i barfim tot pe barbati evident,si unde sa mai glumim si noi...

Si poate vor posta si celelate domnisoare care nu au facut-o pana acum din rusine sau mai stiu eu ce motive :)

 

Incep eu cu ceva dragalas si extrem de comic :

Curs pentru barbati: CUM SA DEVII LA FEL CA INTELIGENT CA O FEMEIE

 

 

Obiectiv pedagogic: Cursul trebuie sa permita barbatilor sa-si trezeasca aceea parte a creierului pe care o ignora

Program: sunt propuse 4 module, din care unul obligatoriu.

 

MODULUL 1: CURS OBLIGATORIU (Numar de ore necesare)

1. Cum sa inveti sa traiesti fara mamica (2000 ore)

2. Nevasta-mea nu e maica-mea (1000 ore)

3. In fiecare luna ii dau salariul nevestei (550 ore)

4. Cum sa intelegi ca fotbalul nu e un sport, iar Ronaldo e un cretin (500 ore)

 

MODULUL 2: VIATA IN 2

1. Cum sa ai copii fara sa fii gelos (50 ore)

2. Ma opresc sa spun prostii atunci cind sotiei ii vin in vizita prietenele (500 ore)

3. Cum sa inving sindromul telecomandei (350 ore)

4. Nu-mi fac nevoile pe alaturi (100 ore) (exemplificare cu video)

5. Cum sa-mi satisfac nevasta inainte ca ea sa se prefaca (2500 ore)

6. Cum sa ma duc pina la masina de spalat fara sa ma pierd (500 ore)

7. Cum sa supravietuiesc unei gripe fara sa agonizez (200 ore)

 

MODULUL 3: RELAXARE

1. Calcatul rufelor in 2 etape (1 camasa in mai putin de 2 ore: cazuri practice)

2. Cum sa digeri fara sa ragai, spaland vasele in acelasi timp (cazuri practice)

3. Curatenia saptamanala ... o activitate familiala si valorizanta

4. Cum sa tii minte zilele in care se arunca gunoiul

 

MODULUL 4: CURS DE BUCATARIE

Nivelul 1 (incepator): Aparatele menajere: ON= porneste: OFF=se opreste

Nivelul 2 (avansat): Prima supa in plic fara sa se prinda. Cazuri practice: Fierberea apei inainte de introducerea spaghetelor.

Le reseau pansant31.05.2009 13:28

Nu stiu de ce dar daca nu va puneti si poze; topicul asta o sa moara; asa ca de acum inainte cine vrea sa posteze (fata evident) trebuie sa puna o poza plus cateva detalii cum ar fi:

-de cand s-a despartit de fostul prieten

-marimea sanilor

-pozitiile preferate

dee31.05.2009 13:31

o sa moara daca va mai bagati voi in seama si pe topicul asta, exclusiv pentru fete.

@Trestia_ganditoare: "trebuie sa ... " nu exista in dictionarul unei fete, cuvantul potrivit era " daca are chef sa ..."! :)

@dulcicutza: parca mergeau mai multe module cu astia :-)))

dulcicutza31.05.2009 13:31

:)))))))) nu se putea sa nu zica un baiat ceva ..pune tu poze ca eu am pus

LE:asa dee fii rea :)

rezistenta_ultras31.05.2009 13:38

coltul fetelor o sa se transforme in scurt timp in razboiul sexelor.

Adrian31.05.2009 13:41

ma doare piciorul drept foarte tare....cred ca o sa inchid acest topic.

dee31.05.2009 13:41

ma indoiesc, razboiul a avut dintotdeauna un castigator: ea, femeia :) Mai degraba in "100 de motive pentru care este mai bine sa fii femeie decat barbat", asta ca o replica la celalalt topic, pe care au aberat in voie toti barbateii.

bodanelu31.05.2009 13:44

bla bla bla...

dee31.05.2009 13:47

"100 de motive pentru care este mai bine sa fii femeie decat barbat"

 

1. detinem al 6-lea simt, cel care le lipseste barbatilor cu desavarsire.

Adrian31.05.2009 13:49
"100 de motive pentru care este mai bine sa fii femeie decat barbat"

 

1. detinem al 6-lea simt, cel care le lipseste barbatilor cu desavarsire.

 

simtul p*l*i?

DelPiero1031.05.2009 13:56
simtul p*l*i?

Hahahaha.Genial!=)) Eu cred ca acesta va fi unul din topicurile 'fierbtinti' ale forumului...

Fane31.05.2009 13:58

noi n-avem ciclu` :thumbup:

Adrian31.05.2009 13:59
Hahahaha.Genial!=)) Eu cred ca acesta va fi unul din topicurile 'fierbtinti' ale forumului...

 

 

nu stiu...inca ma doare foarte tare cvadricepsul si genunchiul de la piciorul drept....cred totusi ca o sa inchid acest topic...

DelPiero1031.05.2009 14:02

Da' Marus la ce categorie intra?Baietii sau fete?Sau amandoua? :unsure:

Le reseau pansant31.05.2009 14:06
nu stiu...inca ma doare foarte tare cvadricepsul si genunchiul de la piciorul drept....cred totusi ca o sa inchid acest topic...

sa nu te puna dreaq sa-l inchizii, dar daca prin absurd se va intampla o sa propun ostracizarea ta

Fane31.05.2009 14:08

@delpiero

aici e de Mrus.

Adrian31.05.2009 14:16
sa nu te puna dreaq sa-l inchizii, dar daca prin absurd se va intampla o sa propun ostracizarea ta

 

1. nu stiu ce inseamna ostracizare

2. o sa il inchid.

3. il las deschis doar daca fetele pun poze cu ele aici. altfel nu ii vad rostul. doar offtopic si offtopic...

dulcicutza31.05.2009 14:23
ma indoiesc, razboiul a avut dintotdeauna un castigator: ea, femeia :) Mai degraba in "100 de motive pentru care este mai bine sa fii femeie decat barbat", asta ca o replica la celalalt topic, pe care au aberat in voie toti barbateii.

S-a stiut intotdeauna ca in spatele unui barbat puternic se afla o femeie...iar cei ce nu recunosc probabil nu au intalnit inca o femeie adevarata.......

Mai topicul nu trebuie sa se transforme in razboi,doar in distractie :)

Cum face baie o femeie

Scoate hainele si le pune in cosul de rufe.

Desparte hainele albe de colorate. Isi pune halatul si se duce la baie.

Se uita in oglinda sa vada daca s-a-ngrasat. Intra in cada.

Cauta buretele, se freaca cu el pe fata, pe spate si pe maini. Se clabuceste pe cap cu un sampon de mere cu miere (83 de vitamine) si se clateste bine. Tipa ca o leoaica cand sotul deschide apa rece la bucatarie si presiunea scade la robinetul din baie. Isi mai spumeaza inca odata parul cu un sampon de piersici cu morcovi (56 de vitamine) si se clateste bine. Isi aplica un balsam de palnte si-l tine 10 minute.

Se spala cu apa de fata pe baza de grapefruit si castraveti, timp de 10 minute. Isi face masaj cu crema cu extrat de nuci si capsuni.

Se rade la subrat, pe picioare, inghinal, dispar mustata si sprancenele.

Iese din baie, se sterge bine bine si se acopera cu un prosop urias. Curata parul cazut cu hartie higienica. Se uita in oglinda sa vada daca are cosuri si le inlatura cu grija. Se intoarce in dormitor intr-un halat de baie lung si se imbraca timp de trei ore.

 

Cum face baie un barbat

Scoate toate hainele de pe el si le lasa pe jos in dormitor.

Merge in pielea goala pana la baie.

Daca o intalneste pe nevasta-sa pe drum, ii arata penisul ca si cand ar fi un mare premiu, facand ca un elefant.

Se uita in oglinda la pectorali si la cat de mare e penisul lui.

Se scarpina la oua si-si miroase degetele dupa aia. Intra in cada si din toti buretii nu alege nici unul. Se spala si lasa par pe sapun. Rade zgomotos de la vantul rupator pe care tocmai l-a tras. Face clabuc in cap cu primul sampon pe care-l gaseste. Face pipi in cada.

Iese din cada si se sterge doar partial. Se acopera la brau cu un prosop mic.

O ia inspre dormitor si in drum lasa: presul din baie ud, podeaua uda, cada plina de par si jeg, lumina aprinsa. In drum spre dormitor, daca o vede pe nevasta-sa, ii arata din nou penisul si intra in camera.

Arunca prosopul ud pe pat,acolo unde ramane toata ziua, si se-mbraca cu primele haine pe care le gaseste.

MoWeed31.05.2009 14:47
simtul p*l*i?

Genial :D

 

Bah nu inchide topicul. Daca vrei poze cu femei sunt sigur ca Fane poate sa puna poze cum punea odinioara pe un alt topic de succes

Adrian31.05.2009 15:06
Genial :D

 

Bah nu inchide topicul. Daca vrei poze cu femei sunt sigur ca Fane poate sa puna poze cum punea odinioara pe un alt topic de succes

 

Da' ma doare picioru'... :((

axl31.05.2009 15:12

Ce plm se intampla aici?

Adrian31.05.2009 15:16
Ce plm se intampla aici?

 

 

vezi ce se intampla daca iti lasi sectiunea nesupravegheata?!

dee31.05.2009 15:38
Da' ma doare picioru'... :( (

 

e a treia oara cand repeti faza asta. Fii barbat si nu te mai lamenta atata, doar am inteles cu totii ce te doare :-) baga-te naibii in pat, pune-ti o compresa cu apa rece si o sa-ti treaca, iar maine iti faci o ecografie daca durerea persista. Nu o sa mai poti bate corect pasul de defilare :rolleyes:

Adrian31.05.2009 16:00

cum se tot baga dee in seama...incredibil...

 

Ce sa ii faci!? daca nu are prieten...

john_8631.05.2009 16:03

Locul femeii in societatea moderna. :))

http://cocalari.com/wp-content/uploads/2009/05/la-jug.jpg

@Dee, aia e radiografie, ecografia e pentru organe.

 

LE : http://cocalari.com/wp-content/uploads/2009/05/11.jpg

«12311»