FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Coltul Fetelor :) V 2.1

«1234511»
Marius31.05.2009 22:16

da ma dulci, cauta si el pe cineva sa-l scarpine acolo, din fericire pentru mine imi plac fetele ;)

dulcicutza31.05.2009 22:31

e bine atunci :)

Adrian31.05.2009 22:33

m-am lovit iar la picior cand am iesit in oras...o sa inchid topicul

dulcicutza31.05.2009 22:42

unde te-ai lovit?La laba?

Adrian31.05.2009 22:43

genunchi si cvadriceps :|

 

perverso....

 

sau mai bine zis

 

pervers-o!

 

ca sa inteleaga si cocalarii care trec pe aici in cautare de fofoloanca

dulcicutza31.05.2009 22:47

Pe cuvant ca m-am referit la laba(scuzati cacofonia :))) piciorului...

DelPiero1001.06.2009 09:16
da ma dulci, cauta si el pe cineva sa-l scarpine acolo, din fericire pentru mine imi plac fetele ;)

Si ele nu te plac sau cum?Trebuie sa fie un motiv pentru care l-ai ales pe Tarky... :unsure:

Stanici01.06.2009 10:26
m-am lovit iar la picior cand am iesit in oras...o sa inchid topicul

 

 

Ba, daca e coltul pizdelor, nu tre' sa te comporti si tu neaparat ca o ****. Zici ca esti bocitoare in plm.

Adrian01.06.2009 10:27
Ba, daca e coltul pizdelor, nu tre' sa te comporti si tu neaparat ca o ****. Zici ca esti bocitoare in plm.

 

:((....:D

 

unde ai fost mah aseara?:D

 

NU aai venit sa sarbatoresti :D

Marius01.06.2009 10:57
Si ele nu te plac sau cum?Trebuie sa fie un motiv pentru care l-ai ales pe Tarky... :unsure:

 

Nu ma pampalaule, nu am probleme cu fetele... in schimb, observ ca tu ramai giocco di mano :D

dulcicutza01.06.2009 11:03
Ba, daca e coltul pizdelor, nu tre' sa te comporti si tu neaparat ca o ****. Zici ca esti bocitoare in plm.

hahaha buna asta :))))))))))

Marius01.06.2009 11:11
ninutza01.06.2009 11:22

<H3 class="post-title entry-title"><A href="http://roxp.blogspot.com/2009/05/cele-13-diferente-dintre-barbati-si.html">Cele 13 diferente dintre barbati si femei </H3>In mod mai mult decat evident, exista invariabil diferente intre femei si barbati. Va prezentam doar 13 dintre acestea....

 

*1. Numele:*

 

Daca Ana, Maria, Cristina si Andreea se intalnesc la o cafea, ele vor dialoga, spunandu-si Ana, Maria, Cristina si Andreea.

 

Daca Radu, Mihai, George si Marius ies la o bere, vor dialoga spunandu-si (afectuos): "Grasule", "Prostule", "Testosule", "Cap" sau "Mosule".

 

*2. Achitarea notei de plata:*

 

Cand se primeste nota de plata, Radu, Mihai, George si Marius vor plati fiecare cate 10 lei, chiar daca nota este de 25 lei. Niciunul nu va avea marunt si niciunul nu va recunoaste ca ar dori rest…

 

Cand femeile primesc nota, scot imediat calculatorul din geanta.

 

*3. Banii:*

 

Un barbat va plati 20 lei pentru ceva ce valoreaza doar 10 lei, insa ii este necesar.

 

O femeie va plati 10 lei pentru ceva ce valoreaza 20 lei si nu ii este necesar, dar este la reducere.

 

*4. Baia si lucrurile personale:*

 

Un barbat are 5 obiecte in baie: o periuta de dinti, pasta de ras, aparatul de ras, un sapun si un prosop luat de la hotel.

 

Numarul mediu aproximativ al obiectelor din baia unei femei este de 337. Pe majoritatea acestor obiecte un barbat nu este capabil sa le identifice.

 

*5. Argumente si discutii:*

 

Femeia are intotdeauna ultimul cuvant, in orice fel de conflict.

 

Orice ar avea de spus un barbat dupa aceea, este doar inceputul unei noi discutii.

 

*6. Pisicile:*

 

Femeile iubesc pisicile.

 

Barbatii afirma ca iubesc pisicile, insa le alunga imediat ce femeia nu mai este de fata.

 

*7. Viitorul:*

 

O femeie isi face griji cu privire la viitor pana cand se casatoreste.

 

Un barbat nu isi face niciodata griji referitoare la viitor, pana cand se casatoreste.

 

*8. Succesul:*

 

Un barbat realizat este acela care produce mai mult decat poate cheltui sotia sa.

 

O femeie realizata este aceea care poate gasi un astfel de barbat.

 

*9. Mariajul:*

 

O femeie se casatoreste cu un barbat, sperand ca acesta sa se schimbe, insa el nu o va face.

 

Un barbat se casatoreste cu o femeie, sperand ca aceasta sa nu se schimbe, insa ea o va face.

 

*10. Vestimentatia ingrijita:*

 

O femeie este ingrijita cand merge la cumparaturi, cand uda plantele, arunca gunoiul, raspunde la telefon, citeste o carte sau un mail etc.

 

Un barbat va fi aranjat cu ocazia unei nunti sau a unei inmormantari.

 

*11. Natural:*

 

Barbatii se trezesc la fel de atragatori ca atunci cand s-au culcat.

 

Femeile, cumva, se "deterioreaza" in timpul noptii.

 

*12. Familia:*

 

Ah, copiii... O femeie stie totul despre copiii ei. Stie la ce ora este programarea la dentist, cunoaste relatiile lor sentimentale si anturajul, mancarea preferata, temerile ascunse, sperantele si visele.

 

Un barbat are o vaga idee ca in aceeasi casa exista niste omuleti mici.

 

*13. Concluzia:*

 

Un barbat puternic are in spate o femeie si mai puternica...

 

 

dulcicutza01.06.2009 11:22
http://www.hi5.com/friend/p185544496--sabryna_cristea--html

super tipa :)

 

ahahahha super ninutza nu le stiam pe astea :)...app de *5 prietenul meu are intotdeauna ultimul cuvant in relatie "Da iubito"

DelPiero1001.06.2009 11:30
Nu ma pampalaule, nu am probleme cu fetele... in schimb, observ ca tu ramai giocco di mano :D

Un mare vafan'cullo pentru tine Marus. :finger::D

4_ever_steaua01.06.2009 12:05

cat de gay!aici sunt mai multi baieti decat fete=>ca unii sunt foarte perversi,iar altii doar gay

Stanici01.06.2009 13:09

Pulamea, daca nu sunt femei moderatoare, ce sa facem?! Sa va lasam coltul in pace si sa uneltiti?!! Noo, nu se face asa ceva!

Dragoshel01.06.2009 13:21

a fost forever dar n-am mai dat de ea de ceva mai mult timp...

dulcicutza01.06.2009 13:25

eh si daca sunteti 20 de baieti si noi doar 3-4 tot nu ne puteti face fata :))))))))

korynna01.06.2009 13:34

Alde Stanici and Co. ..... Pisdelor! :bananadance: :laugh:

Stanici01.06.2009 13:59

Corino, te tai de pe lista de Craciun. Si aveam de gand sa fac rost de otrava de-aia de palinca...

Ionutz8601.06.2009 14:53

Yuhuuuuuuuuuu...de cand astept o pagina pentru ghei :))

korynna01.06.2009 15:15

@stanici

 

Ce mah, numai tu stii cine aduce palinca aia? :P

dulcicutza01.06.2009 15:15

bai ia gata cu palinca ca mi-e pofta :))

Adrian01.06.2009 16:20

Topic Inchis!

«1234511»