FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Coltul Fetelor :) V 2.1

«12345611»
Adrian01.06.2009 16:34

Topic deschis.

Stanici01.06.2009 17:37

Adi e pe stop.

Adrian01.06.2009 17:38

taci ma ca ma uit la un film cu chinezi pe prostteve si imi trimite dulcicutza poze secsii cu ea

S.S.Lazio01.06.2009 17:42

cu una grande cazzo - sper ca asa se scrie :))

dulcicutza01.06.2009 17:45
Adi e pe stop.

E doar alintat :)))

@Adrian ai primit pozele secshi?Sa-mi spui si mie cum sunt =))))))))

ninutza01.06.2009 18:21

Si barbatii plang ???

 

Si baietii plang". Oare cat de adevarata este aceasta sintagma? Si cum vedeti barbatii care plang? Sunt acestia mai atragatori (avand in vedere sensibilitatea lor) decat ceilalti? Sau sunt considerati slabi si mai putin barbati?

Voi ce credeti?

:D

Adrian01.06.2009 18:23

eu nu plang. eu doar ma plang. ma plang ca din cauza genunchiului nenorocit si a muschiului intins nu m-am putut duce astazi la antrenament.

Ronnie01.06.2009 18:25

Barbatii mari nu plang sunt plin de sange. Atunci cand inimia-i infrange. Si teama invinge!

dulcicutza01.06.2009 18:26
eu nu plang. eu doar ma plang. ma plang ca din cauza genunchiului nenorocit si a muschiului intins nu m-am putut duce astazi la antrenament.

pe tine toate te dor...ti-am zis ca esti prea alintat..

 

acum serios,daca barbatii ar avea dureri menstruale ar lua morfina

 

Adrian01.06.2009 18:27
pe tine toate te dor...ti-am zis ca esti prea alintat..

 

acum serios,daca barbatii ar avea dureri menstruale ar lua morfina

 

 

daca ai avea tur durerile piciorului meu, ai vrea dureri menstruale

Ronnie01.06.2009 18:31
Barbatii mari nu plang sunt plin de sange. Atunci cand inimia-i infrange. Si teama invinge!

 

In pulamea, eu mi-am descarcat sufletul aici si voi vorbiti de menstruatie?! Sa va ***!

dulcicutza01.06.2009 18:32
daca ai avea tur durerile piciorului meu, ai vrea dureri menstruale

Da ce are piciorul tau asa special?

Adrian01.06.2009 18:38
In pulamea, eu mi-am descarcat sufletul aici si voi vorbiti de menstruatie?! Sa va ***!

 

gayule!

 

 

dulcicutza

 

a primit la randul lui un picior

dulcicutza01.06.2009 18:41
gayule!

 

 

dulcicutza

 

a primit la randul lui un picior

un picior si cu un picior...doua picioare...du-te si fa-ti o radiografie

Adrian01.06.2009 18:42
un picior si cu un picior...doua picioare...du-te si fa-ti o radiografie

 

niemals!

dulcicutza01.06.2009 18:49
niemals!

cum spui tu :))))))))))

maye01.06.2009 18:56

Asta se vrea un Lua-te-as la misto 2 ?

Adrian01.06.2009 18:57
Asta se vrea un Lua-te-as la misto 2 ?

 

 

Se numeste Lua-le-as la misto.

dulcicutza01.06.2009 19:03

de fapt e Lua-i-ai la misto

gio_stgloria01.06.2009 19:05

Adriane, imi place frate de tn, numa p-aici umblii. cam gay din partea ta

maye01.06.2009 19:06
Se numeste Lua-le-as la misto.

Asa mai merge...

 

Adriane, imi place frate de tn, numa p-aici umblii. cam gay din partea ta

Frate , Ibisevic mai joaca vreodata?

Adrian01.06.2009 19:12
Adriane, imi place frate de tn, numa p-aici umblii.

 

 

tn?

umblii?

mah...prea mult ai stat pe cocalaripunctcom :D

 

cam gay din partea ta

 

 

takes one to know one :D

dulcicutza01.06.2009 19:15
tn?

umblii?

mah...prea mult ai stat pe cocalaripunctcom :D

 

 

 

 

takes one to know one :D

hahahahhah da acu fara misto...ce cautati pe topicul fetelor?

gio_stgloria01.06.2009 19:15

@ maye

cica a semnat pe inca 4 ani cu Hoffenheim . De revenit nu stiu cand revine, sper ca din sezonul urmator. alta ar fi fost treaba pentru hoffenheim daca juca el.

 

 

Vedad Ibisevic started few days ago with the football trainings.

 

He is still alone, and doing some very easy exercises, nothing special, but the most important, he is coming back sooner then expected.

 

maye01.06.2009 19:37

Aha..deci in iarna intra...

«12345611»