Topic deschis.
Topic deschis.
Adi e pe stop.
taci ma ca ma uit la un film cu chinezi pe prostteve si imi trimite dulcicutza poze secsii cu ea
cu una grande cazzo - sper ca asa se scrie ![]()
Adi e pe stop.
E doar alintat
)
@Adrian ai primit pozele secshi?Sa-mi spui si mie cum sunt =))))))))
Si barbatii plang ???
Si baietii plang". Oare cat de adevarata este aceasta sintagma? Si cum vedeti barbatii care plang? Sunt acestia mai atragatori (avand in vedere sensibilitatea lor) decat ceilalti? Sau sunt considerati slabi si mai putin barbati?
Voi ce credeti?
![]()
eu nu plang. eu doar ma plang. ma plang ca din cauza genunchiului nenorocit si a muschiului intins nu m-am putut duce astazi la antrenament.
Barbatii mari nu plang sunt plin de sange. Atunci cand inimia-i infrange. Si teama invinge!
eu nu plang. eu doar ma plang. ma plang ca din cauza genunchiului nenorocit si a muschiului intins nu m-am putut duce astazi la antrenament.
pe tine toate te dor...ti-am zis ca esti prea alintat..
acum serios,daca barbatii ar avea dureri menstruale ar lua morfina
pe tine toate te dor...ti-am zis ca esti prea alintat..
acum serios,daca barbatii ar avea dureri menstruale ar lua morfina
daca ai avea tur durerile piciorului meu, ai vrea dureri menstruale
Barbatii mari nu plang sunt plin de sange. Atunci cand inimia-i infrange. Si teama invinge!
In pulamea, eu mi-am descarcat sufletul aici si voi vorbiti de menstruatie?! Sa va ***!
daca ai avea tur durerile piciorului meu, ai vrea dureri menstruale
Da ce are piciorul tau asa special?
In pulamea, eu mi-am descarcat sufletul aici si voi vorbiti de menstruatie?! Sa va ***!
gayule!
dulcicutza
a primit la randul lui un picior
gayule!
dulcicutza
a primit la randul lui un picior
un picior si cu un picior...doua picioare...du-te si fa-ti o radiografie
un picior si cu un picior...doua picioare...du-te si fa-ti o radiografie
niemals!
niemals!
cum spui tu
))))))))
Asta se vrea un Lua-te-as la misto 2 ?
Asta se vrea un Lua-te-as la misto 2 ?
Se numeste Lua-le-as la misto.
de fapt e Lua-i-ai la misto
Adriane, imi place frate de tn, numa p-aici umblii. cam gay din partea ta
Se numeste Lua-le-as la misto.
Asa mai merge...
Adriane, imi place frate de tn, numa p-aici umblii. cam gay din partea ta
Frate , Ibisevic mai joaca vreodata?
Adriane, imi place frate de tn, numa p-aici umblii.
tn?
umblii?
mah...prea mult ai stat pe cocalaripunctcom ![]()
cam gay din partea ta
takes one to know one ![]()
tn?umblii?
mah...prea mult ai stat pe cocalaripunctcom
takes one to know one
hahahahhah da acu fara misto...ce cautati pe topicul fetelor?
@ maye
cica a semnat pe inca 4 ani cu Hoffenheim . De revenit nu stiu cand revine, sper ca din sezonul urmator. alta ar fi fost treaba pentru hoffenheim daca juca el.
Vedad Ibisevic started few days ago with the football trainings.
He is still alone, and doing some very easy exercises, nothing special, but the most important, he is coming back sooner then expected.
Aha..deci in iarna intra...