FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Rapid 1 - 2 (0 - 0)

«1345678»
mircea_1015.05.2009 17:14

Zapata - Ogararu, Baciu, Ghionea, Petre Marin - Tiago, Plesan - Szekely, Toja, Semedo - Kapetanos.

 

conform Sport.ro

 

 

 

Nu-mi vine sa cred ca nici acum nu e titularizat Ochirosii :cursing:

redondo15.05.2009 17:18

Ma frate,acest Ochirosii mai are vreo calitate in afara celei ca e tanar? Eu nu vad.

zloty15.05.2009 17:18

Iar Semedo pa stanga?? nu a facut destule meciuri proaste pa postul asta?? ce mai vrea sa vada Laca la el??

CoRsSo15.05.2009 17:18

Pentru Ivan !

mircea_1015.05.2009 17:22
Ma frate,acest Ochirosii mai are vreo calitate in afara celei ca e tanar? Eu nu vad.

 

viteza, da cele mai bune centrari dintre toti jucatorii Stelei si are curajul sa ia actiuni pe cont propriu...cred ca sunt calitati esentiale pentru un mijlocas lateral...

jonibigud15.05.2009 17:58

nu emeciul deocamdata cine stie ce dar imi place publicul. imi pare rau ca nu sunt acolo :(

 

:steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

 

 

jonibigud15.05.2009 18:04

trebuie scos Semedo!!!!

 

 

cred in steaua mea15.05.2009 18:21

Cat ii scoru ? Debea am deschis TV'u si astia arata o data la 30 de minute scoru...

jonibigud15.05.2009 18:27
Cat ii scoru ? Debea am deschis TV'u si astia arata o data la 30 de minute scoru...

 

0-0

White_R15.05.2009 18:27

nu inteleg cum de e asa slab szekely... semedu e praf si pulbere...astia nu au portar si nimeni nu suteaza

jonibigud15.05.2009 18:38

sa-l bage nene pe Dayro in locul idiotului asta de Semedo, macar pe ala nu-l doboara vantu'

 

 

redondo15.05.2009 18:40

Poate un gol deviat,daca nu,0-0.

Robinson Rufay Zapata15.05.2009 18:41
nu inteleg cum de e asa slab szekely... semedu e praf si pulbere...astia nu au portar si nimeni nu suteaza

 

Szekely slab? Vezi cumva alt meci? Culca-te!

 

Hugocopterul15.05.2009 18:45

jucam si noi cat de cat, fata de meciu cu Dinamo e bine. Pacat ca nu am profitat pana sa schimbe portarul...sa vedem repriza a 2 a. Nu stiu daca ati vazut=))Ciorile s-au batut intre ei in tribuna:))2 tipi isi luau pumni=)) f tare!

 

:steag_cruce_invers: Mereu Alaturi De Tine, Ivan!! :steag_cruce_invers:
Joga Bonito15.05.2009 18:47
Zapata - Ogararu, Baciu, Ghionea, Petre Marin - Tiago, Plesan - Szekely, Toja, Semedo - Kapetanos.

 

conform Sport.ro

 

 

 

Nu-mi vine sa cred ca nici acum nu e titularizat Ochirosii :cursing:

 

Cand a fost titularizat Razvan, vreo 10 minute - nu mai tin minte exact in ce meci - a ratat 3 cornere si cam tot atatea centrari. Nu a alergat cu folos si a fost complet inutil.

Daca nu e alba e neagra.

 

Razvan nu mai e fotbalist de cand si-a rupt piciorul la Buzau acum un an. La fel a patit si Dica in iarna aia blestemata.

valentin2day15.05.2009 18:50

Szekely cel mai bun pana acum, se pare ca pauza i-a picat bine.

 

Parca ai nostri nu stiu sa suteze la poarta, se plimba cu ea prin careu. Sa le spuna cineva ca tre sa o bage in poarta.

weeezer15.05.2009 18:51

S'tem (cum era de asteptat, de altfel), vai de p**a noastra.

 

Plus ca mi se pare idiotic sistemul asta de a schimba intruna mijlocasii laterali intre ei, cand pe stanga, cand pe dreapta. Jucatori polivalenti, chipurile. Adica joaca pe toate posturile la fel de praf.

redondo15.05.2009 18:51

Eu sincer n-am deloc emotii ca am putea lua gol.Asta e cel mai slab Rapid din ultimii 15 ani.Echipa de acum 2-3 ani le dadea 2-3 pana la pauza.

CoRsSo15.05.2009 18:56

1-0 rapid. Las-o in mortii ei.

jonibigud15.05.2009 18:56
Marcam repriza asta si castigam. Chestiile astea le simt....

 

marcheaza vrei sa zici

1-0 pentru marfar

White_R15.05.2009 18:56
Szekely slab? Vezi cumva alt meci? Culca-te!

:))))

Robinson Rufay Zapata15.05.2009 18:58

Sa ma kk. Nu imi vine sa cred ce idiotenie de echipa avem.

White_R15.05.2009 19:00

tot grecu

zloty15.05.2009 19:00

Cine altcineva??? :yes:

jonibigud15.05.2009 19:01

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

FORTAAAAAAAAAAAA STEAUAAAAAAAAAAAAAA

 

 

«1345678»