FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Buzau - Steaua 0 - 1 (0 - 1)

«1234567»
One-Man Show05.05.2009 18:13
http://rai-TV.info/gsptv.php aici se vede, dar prost rau.. **** RCS RDS ca n-au acoperire in N capitalei.. de parca as sta prin muntii apuseni in pm!!!!!
valio05.05.2009 18:14

 

http://www.rojadirecta.com/ustream/Liga-1-Romania

 

aici, dar se vede foarte prost, plus ca sunt multe ads pe imagine.

jonibigud05.05.2009 18:14

LACATUUUUUUUUUUUUS, scoate-l pe Lovin!!!!

Mai bine jucam in 10

 

 

Melku05.05.2009 18:16

Ce penibil, sa joci cu Ochirosii fundas stanga :ce_oameni:

Sa inteleg ca voievodul nu l-a dorit pe Tiago pe teren.

 

http://www.free-hdtv.go.ro/

 

se vede, nu foarte bine dar se vede, fara ads, cu rare interuperi

valentin2day05.05.2009 18:22

MA PISH PE KKT_UL DE GSP.SA MOARA DE FOAME ZIARISTI P*LII.

cred in steaua mea05.05.2009 18:23
MA PISH PE KKT_UL DE GSP.SA MOARA DE FOAME ZIARISTI P*LII.

 

Am auzit ca la sfarsitul campionatului se inchide :drunk: Sper sa fie adevarat !

valio05.05.2009 18:24

 

Mie se pare doar mie sau Buzaul joaca mai bine?

Subscriu la ce a spus @valentin2day

weeezer05.05.2009 18:25

Hai ca in 10 minute incepe fotbalul... pe Pro TV

radusteaua2305.05.2009 18:25

da asa se aude :death:

jonibigud05.05.2009 18:26

Ogararu e incredibil :(

el si Lovin nu au ce cauta pe teren

 

 

fiara705.05.2009 18:26

Incercati si aici:

http://www.12tv.ro/

Kittutza05.05.2009 18:26

Gloria are tupeu... ori jucam noi de cacao :)) Ne tot scuza comentatorii ca "vaaaai, stelistii sunt extrem de afectati, au suferit o trauma, de-aia joaca asa". Hai frate... nu stiu, dar daca suntem asa slabi cu ultima clasata...

valio05.05.2009 18:27

 

Pentru cei care nu vedeti meciul, nu aveti ce pierde. Steaua a dat un gol dintr-un mare offside iar Buzaul a ratat vreo 3 ocazii dintre care doua destul de mari.

jonibigud05.05.2009 18:29
Pentru cei care nu vedeti meciul, nu aveti ce pierde. Steaua a dat un gol dintr-un mare offside iar Buzaul a ratat vreo 3 ocazii dintre care doua destul de mari.

 

 

subscriu, mai bine nu va uitati...

1on05.05.2009 18:29

ªtie cineva alt stream în afarã de ãla cu CH2?

valentin2day05.05.2009 18:33

daca tot nu vad meciul macar nu-l vad pe boLovin si nu ma mai evervez

valio05.05.2009 18:37

 

Crede-ma ca nici unu nu a fost mai breaz ca Lovin.

gabinho05.05.2009 18:38

Meciul se vede foarte bine aici:

 

http://www.sportlive.ilive.ro/TV/gsp_tv2.html

 

:steag_cruce_invers:

andrey_ptm_steaua05.05.2009 18:39

lovine sper sa fii eliminat k sa fim siguri k nu joci cu Dinamo...jukam k o echipa mica numai cu bubuieli in fata...BATETI Dinamo

Lari05.05.2009 18:41

Si daca tot invitati pe altii sa nu se uite la meci, de ce nu iesiti voi frumusel de pe site? Poate ca unii vor sa se uite la meci, poate ca altii vor sa afle ce s-a intamplat.

 

Tare mi-ar placea sa aiba Steaua vreo 2-3 ani slabi rau, sa dispareti toti astia care tineti cu echipele la moda...

One-Man Show05.05.2009 18:41
lovine sper sa fii eliminat k sa fim siguri k nu joci cu Dinamo...jukam k o echipa mica numai cu bubuieli in fata...BATETI Dinamo

 

Daca o ardem asa cu Dinamo.. :chair: Intelegeti atat: Lovin NU ESTE fotbalist. E ca in curtea scolii cand il iei in echipa pe copilu' subnutrit si retard care sta pe margine doar ca sa ai a 3-a echipa.

danimarcu05.05.2009 18:41

Inca un meci mediocru.

Bag seama ca suporterii nu exista pt acesti pseudo-fotbalisti...

Joaca numa pt ca asa trebuie,ca sa-si ia salariul.Buzau e cea mai slaba echipa din Liga 1 si 2 de dupa revolutie.Si totusi,cu noi joaca de la egal la egal...

Asta este echipa Steaua de azi.

Asa se intampla cand clubul este pe mana unui infractor care s-a inconjurat doar de veri,nu de profesionisti.

CoRsSo05.05.2009 18:42

Doamne ce penibil e Lacatus. Vai mama lui.

1on05.05.2009 18:45

S-a dat drumu' la stream-u de pe 12tv. Sper doar sã nu-i fi dat drumul, ca curvele, doar cât e pauzã.

KERATOCONUS05.05.2009 18:45

Se pare ca ne pastram pentru meciul de vineri cu spurcatii!

 

p.s 1 iar o sa sara "deontologii" ca arsi dupa ce tusierul n-a ridicat fanionul la golul nostru!

 

p.s 2 abia astept sa se inchida gesepetv. :thumbup:

«1234567»