http://www.rojadirecta.com/ustream/Liga-1-Romania
aici, dar se vede foarte prost, plus ca sunt multe ads pe imagine.
LACATUUUUUUUUUUUUS, scoate-l pe Lovin!!!!
Mai bine jucam in 10
Ce penibil, sa joci cu Ochirosii fundas stanga ![]()
Sa inteleg ca voievodul nu l-a dorit pe Tiago pe teren.
se vede, nu foarte bine dar se vede, fara ads, cu rare interuperi
MA PISH PE KKT_UL DE GSP.SA MOARA DE FOAME ZIARISTI P*LII.
MA PISH PE KKT_UL DE GSP.SA MOARA DE FOAME ZIARISTI P*LII.
Am auzit ca la sfarsitul campionatului se inchide
Sper sa fie adevarat !
Mie se pare doar mie sau Buzaul joaca mai bine?
Subscriu la ce a spus @valentin2day
Hai ca in 10 minute incepe fotbalul... pe Pro TV
da asa se aude ![]()
Ogararu e incredibil ![]()
el si Lovin nu au ce cauta pe teren
Incercati si aici:
Gloria are tupeu... ori jucam noi de cacao
Ne tot scuza comentatorii ca "vaaaai, stelistii sunt extrem de afectati, au suferit o trauma, de-aia joaca asa". Hai frate... nu stiu, dar daca suntem asa slabi cu ultima clasata...
Pentru cei care nu vedeti meciul, nu aveti ce pierde. Steaua a dat un gol dintr-un mare offside iar Buzaul a ratat vreo 3 ocazii dintre care doua destul de mari.
Pentru cei care nu vedeti meciul, nu aveti ce pierde. Steaua a dat un gol dintr-un mare offside iar Buzaul a ratat vreo 3 ocazii dintre care doua destul de mari.
subscriu, mai bine nu va uitati...
ªtie cineva alt stream în afarã de ãla cu CH2?
daca tot nu vad meciul macar nu-l vad pe boLovin si nu ma mai evervez
Crede-ma ca nici unu nu a fost mai breaz ca Lovin.
lovine sper sa fii eliminat k sa fim siguri k nu joci cu Dinamo...jukam k o echipa mica numai cu bubuieli in fata...BATETI Dinamo
Si daca tot invitati pe altii sa nu se uite la meci, de ce nu iesiti voi frumusel de pe site? Poate ca unii vor sa se uite la meci, poate ca altii vor sa afle ce s-a intamplat.
Tare mi-ar placea sa aiba Steaua vreo 2-3 ani slabi rau, sa dispareti toti astia care tineti cu echipele la moda...
lovine sper sa fii eliminat k sa fim siguri k nu joci cu Dinamo...jukam k o echipa mica numai cu bubuieli in fata...BATETI Dinamo
Daca o ardem asa cu Dinamo..
Intelegeti atat: Lovin NU ESTE fotbalist. E ca in curtea scolii cand il iei in echipa pe copilu' subnutrit si retard care sta pe margine doar ca sa ai a 3-a echipa.
Inca un meci mediocru.
Bag seama ca suporterii nu exista pt acesti pseudo-fotbalisti...
Joaca numa pt ca asa trebuie,ca sa-si ia salariul.Buzau e cea mai slaba echipa din Liga 1 si 2 de dupa revolutie.Si totusi,cu noi joaca de la egal la egal...
Asta este echipa Steaua de azi.
Asa se intampla cand clubul este pe mana unui infractor care s-a inconjurat doar de veri,nu de profesionisti.
Doamne ce penibil e Lacatus. Vai mama lui.
S-a dat drumu' la stream-u de pe 12tv. Sper doar sã nu-i fi dat drumul, ca curvele, doar cât e pauzã.
Se pare ca ne pastram pentru meciul de vineri cu spurcatii!
p.s 1 iar o sa sara "deontologii" ca arsi dupa ce tusierul n-a ridicat fanionul la golul nostru!
p.s 2 abia astept sa se inchida gesepetv. ![]()