FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Buzau - Steaua 0 - 1 (0 - 1)

«134567»
Melku05.05.2009 18:47

Arsenal 0-2 Man U, lasati meciul cu gloria :))))))) super gol Ronaldo

Allyylla05.05.2009 18:48

Asta e meci sau e un circ ieftin? Nu pot sa concep un asemenea joc slab (ar trebui sa fiu obisnuita cu asta... dar totusi ), hai sa zicem ca sunt menajati pentru meciul cu Dinamo :| dar nici chiar in halul asta. 8-| Ogararu greseste 2 din 3 pase. Lovin sub ori ce critica:|... ca sa nu mai vorbesc de restul.

Plus povestea cu offside-ul :x ce bine ne pica inaintea meciului cu Dinamo, daca batem javrele il auzim plangand pe Borcea ca platiram arbitrii 8-| patetic:)

Kittutza05.05.2009 18:48

Ooooh da, sa scapam odata de jegsepe, ca sezonul asta ne-a disperat.

Daniel-Ionut05.05.2009 18:49
Am auzit ca la sfarsitul campionatului se inchide :drunk: Sper sa fie adevarat !

 

Pai degeaba se inchide GSP-ul, ca o sa apara Digi Sport, si acest post o sa il prinda tot aia care prindeau acum GSPTV :huh:

Deci e un fel de n-ar mai fi :cursing:

Cat despre meci...

Gol norocos, din offside... nu jucam nimic... sper doar sa castigam cele 3 puncte...

Le reseau pansant05.05.2009 18:50

bai fratilor comentati si voi altceva decat m*uie gsp si Lovin, am citit ultimele 3 pagini si nu am inteles nici cat e scorul, parca ati fi dreaq de la gsp ca numai la aia pe sait ma uit cate o juma de ora sa vad clasamentul si rezultatele etapei si abia dau de ele ascunse printre femei goale.

1on05.05.2009 18:53

scorul e 1-0 pentru Steaua. a marcat Bogdan Stancu

 

Pai degeaba se inchide GSP-ul, ca o sa apara Digi Sport, si acest post o sa il prinda tot aia care prindeau acum GSPTV huh.gif

Deci e un fel de n-ar mai fi cursing.gif

Nu chiar. Prin presã se zice cã digi vrea sã vândã primele opțiuni și sã pãstreze pentru ei ce rãmâne. Cam cu a fãcut telesportul înainte

Kittutza05.05.2009 19:09

Vaaaai Lovin, era sa ne uimesti :))

Lari05.05.2009 19:11

Iar reactia comentatorilor a fost epocala: "Se vede ca Lovin este, totusi, fotbalist!" :punk:

valio05.05.2009 19:11

 

A fost greu sa dea gol din pozitia aia, oricum executia a fost interesanta. Pentru cei care nu vad meciul Buzaul a lasat-o mai moale si se poate spune ca Steaua incepe sa puna stapanire pe joc.

Lari05.05.2009 19:13

N-ai decat sa faci ce vrei, doar ca ma vor enerva intotdeauna reactii precum: "Nu va uitati la meci!"

 

In rest, poti spune orice-ti trece prin cap.

 

Faptul ca tii cu Steaua de-o viata nu-ti da niciun drept sa spui altor stelisti sa nu se uite la meciul cu echipa lor preferata.

zloty05.05.2009 19:13

Intra Mihaitaaa :clap: si totusi Lovin ramane :chair:

Kittutza05.05.2009 19:15

Si Plesan si Lovin in teren... cea mai groaznica seara :| Pentru mine.

danimarcu05.05.2009 19:16

Sa ne asteptam sa fim egalati pe final?... :hmmm:

jonibigud05.05.2009 19:17
N-ai decat sa faci ce vrei, doar ca ma vor enerva intotdeauna reactii precum: "Nu va uitati la meci!"

 

In rest, poti spune orice-ti trece prin cap.

 

Faptul ca tii cu Steaua de-o viata nu-ti da niciun drept sa spui altor stelisti sa nu se uite la meciul cu echipa lor preferata.

 

puiule, nu le interzic eu nimic nici nu le-am spus sa nu se uite ci ca mai bine nu se uita ;)

isi fac sange rau si nu e bine :)

danut chiorean05.05.2009 19:19
Si Plesan si Lovin in teren... cea mai groaznica seara :| Pentru mine.

 

Plesaaan? Acu' si-a gasit Lacatus sa-l introduca?

 

 

Hai, fratilor, mai ziceti cum merge jocul!!!

Kittutza05.05.2009 19:20

Nu te speria, se rupe repede :))

jonibigud05.05.2009 19:21
Plesaaan? Acu' si-a gasit Lacatus sa-l introduca?

 

 

Hai, fratilor, mai ziceti cum merge jocul!!!

 

 

s-a mai stins Buzaul, parca se simte ceva in plus la Steaua, gresim mult insa la finalizare... :(

valio05.05.2009 19:23
Hai, fratilor, mai ziceti cum merge jocul!!!

 

Pai Steaua se face ca ataca si Buzaul rateaza ocazii.

 

Kittutza05.05.2009 19:23

Dayro Morenoooooooo... incearca :)) Imagineaza-ti si tu...

danut chiorean05.05.2009 19:27

Sunteti nebuni??? Semedo, Plesan si Lovin simultan, in echipa? Aaahhh.....

1on05.05.2009 19:27
Iar reactia comentatorilor a fost epocala: "Se vede ca Lovin este, totusi, fotbalist!" :punk:

 

Dicționar explicativ

FOTBALÍ//ST ~stã (~ști, ~ste) m. și f. Sportiv care practicã fotbalul. /fotbal + suf. ~

 

 

 

Respectã definiția din DEX...

jonibigud05.05.2009 19:28

mda, tragem de timp cu Buzaul...noroc ca astia (buzoienii) sunt complet idioti, dau pe langa minge din 16m

 

 

Lari05.05.2009 19:28

Bai, ce dor imi e de jocul compact al echipei lui Zenga, Protasov, Olaroiu...

 

Acum, indiferent de unde se joaca faza, parca aia-s mai multi, parca gasesc mai usor culoare, parca sunt grupati mai bine...

 

Si pe Lacatus il doare sufletul ca e contestat... Ce mila mi-e de el! :wall:

john_8605.05.2009 19:32

Lovin e cel mai huiduit jucator de la Steaua pentru ca plesan a fost accidentat. :yes:

jonibigud05.05.2009 19:32

LOL? l-a scos pe Kapetanos!!! acum??? nuuuuuuuuuu

 

 

«134567»