FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Buzau - Steaua 0 - 1 (0 - 1)

«123457»
mircea_1005.05.2009 17:31

stie careva primul 11? :rolleyes:

andrey_ptm_steaua05.05.2009 17:38

Zapata - Ogararu, Baciu, Ghionea, Ochirosii - Lovin, Bicfalvi - Dayro, Stancu, Toja - Kapetanos.

rezerve: Lungu, Semedo, Litu, Tudose, Plesan, Andrei Ionescu, Mustata

 

 

iar Lovin :chair:

Melku05.05.2009 17:39
Robinson Rufay Zapata05.05.2009 17:42
Zapata - Ogararu, Baciu, Ghionea, Ochirosii - Lovin, Bicfalvi - Dayro, Stancu, Toja - Kapetanos.

rezerve: Lungu, Semedo, Litu, Tudose, Plesan, Andrei Ionescu, Mustata

 

 

iar Lovin :chair:

 

Ce cauta Ochirosii fundas stanga? Este Tudose , este vad ca si Mustata pe banca , de ce tocmai un mijlocas care si asa a jucat putin? A nu se intelege ca am ceva cu Ochirosii ci cu ideile mega-tampite ale lui Lacatus.

mircea_1005.05.2009 17:45

Thiago? suspendat cumva? :unsure:

SzabiStelistu05.05.2009 17:48

bravo Laca!!fundas stanga Ochirosii :)) miscare isteata!

weeezer05.05.2009 17:49

Incredibil, am vazut pe sportlive.ilive.ro perfect si pe Dinamo, si pe Urziceni, iar acum de 10 minute a picat :|

Robinson Rufay Zapata05.05.2009 17:51
Incredibil, am vazut pe sportlive.ilive.ro perfect si pe Dinamo, si pe Urziceni, iar acum de 10 minute a picat :|

 

Pentru ca Steaua e urmarita si nu a mai suportat serverul numarul mare de vizitatori. Inca un semn ca Steaua e cea mai iubita din Romania.

KERATOCONUS05.05.2009 17:51

Stie cineva vreun link in care sa se vada meciul cu sopcast?

Robinson Rufay Zapata05.05.2009 17:52
Stie cineva vreun link in care sa se vada meciul cu sopcast?

 

http://www.rojadirecta.com/

SzabiStelistu05.05.2009 17:52
SteelBoy05.05.2009 18:02

Tiago de ce nu e nici macar rezerva? e suspendat,accidentat?

greenyes05.05.2009 18:03
Tiago de ce nu e nici macar rezerva? e suspendat,accidentat?

 

INCREDIBIL....daca nici una din intrebarile tale nu au raspuns pozitiv atunci ......

radusteaua2305.05.2009 18:05

unde vedeti meciul ca numai pe rai merge dar se vede urat??????

jonibigud05.05.2009 18:07

GOOOOOOOOL

 

 

MALDINI05.05.2009 18:07

1-0:D

 

weeezer05.05.2009 18:07

offside, asta din ce am auzit, ca de vazut nu vad absolut nimic nicaieri

valio05.05.2009 18:07

 

Eu il vad pe Rojadirecta.com insa se vede prost.

cred in steaua mea05.05.2009 18:08

Sa vezi de'acu, toti, ca Steaua plateste arbitri, ca Becali pacpac la butoane...

valentin2day05.05.2009 18:09
unde vedeti meciul ca numai pe rai merge dar se vede urat??????

eu nu vad deloc da si mie linku pls

weeezer05.05.2009 18:09

@valio, unde anume mai exact pe rojadirecta, ca mie nu imi merge nicaieri acolo..

RaMs3s05.05.2009 18:10

" the chanell is offline"

asta scrie ...

deci sa posteze cineva un lnk ceva....sa vedem si noi meciul :banned:

Catalyn0705.05.2009 18:10

mda nu mai merge nicaieri gsp-u. sa le explodeze sediu de ziaristi imputiti X(

psr05.05.2009 18:10

Eu vad aici dar se vede destul de prost.

http://livesport1.net/LS1Ch/LiveSport1Ch3s1.html

Lari05.05.2009 18:13
offside, asta din ce am auzit, ca de vazut nu vad absolut nimic nicaieri

 

A fost un off-side de vreo 3 metri. JENANT!

 

Dar oricum aia stau cu gaozu' in poarta.

 

«123457»