FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gloria Buzau - Steaua 0 - 1 (0 - 1)

«12347»
pytycrys04.05.2009 17:28

1-4

Ca sa imi iasa pariurile.

Robinson Rufay Zapata04.05.2009 17:35
1-4

Ca sa imi iasa pariurile.

 

Atunci eu zic 0-8 . Sa vezi ce imi iese acum la pariuri :D

redondo04.05.2009 17:39

Lasa ba ca pun eu 1x si atunci sigur bate Steaua.

Ionutz8604.05.2009 17:59
Lasa ba ca pun eu 1x si atunci sigur bate Steaua.

 

 

Macar pune 2 mil pe bilet..sa simti ceva :))

SzabiStelistu04.05.2009 19:23

4-1 a zis si Becali :)) daca va fi asa...atunci goluri(Dayro,Toja2x,Kapetanos/Nicolita(daca joaca))

red&blue_boy05.05.2009 08:00

Cel mai important e sa batem,sa nu ne mai incurcam iar cu astia mici.Sper la un 2-0,cine marcheaza nu conteaza.

 

 

marcko05.05.2009 10:49

salutare!

din pacate autocarul echipei a fost atacat iar pawel este la spital

 

speram sa fie totul ok si sa castigam

 

M*** dinam0!

Melku05.05.2009 10:58

Nu avem voie sa pierdem, sper sa nu ne dam cu tesla undeva dupa ce am mai urcat in clasament. Si in cazul unei infrangeri, sper sa nu fie atat de jenanti incat sa afirme ca au fost afectati de incidentul cu Golanski.

dangeor05.05.2009 11:00
Si in cazul unei infrangeri, sper sa nu fie atat de jenanti incat sa afirme ca au fost afectati de incidentul cu Golanski.

 

In cazul unei infrangeri eu nu mai sper nimic :(

SzabiStelistu05.05.2009 11:21

la puscarie!!cu dinamovistii la puscarie!!!cu Borcea in frunte!!la puscariiiiiieeeeee!!cu Dinamo la puscariiieee!!saracul pawel ...sper sa-si revina repede,si sper ca meciul nu va fi amanat!!mai veniti in Ghencea cainilor!!sa vedem cat de tupeisti veti fi!!

Stanici05.05.2009 11:31
mai veniti in Ghencea cainilor!!sa vedem cat de tupeisti veti fi!!

 

 

Stii care ar fi faza tare? Sa vina javrele in Ghencea si "huliganii, drogatii, analfabetii, scarbele, scursurile" din peluze sa ii lase in pace, sa-si dea cateii in petec. Sa le tina piept "adevaratii stelisti" iubitori de branzeturi ovine. Ar fi ceva, no?

fredysteaua05.05.2009 12:28

asta inseamna razboi ! mare prostie au facut !

AndyTytanBoys05.05.2009 12:35
salutare!

din pacate autocarul echipei a fost atacat iar pawel este la spital

 

speram sa fie totul ok si sa castigam

 

M*** dinam0!

 

au zic ca pawel o sa fie ok dar va sta pana in seara asta la spital si nu va juca.

 

bijoux_bz05.05.2009 13:11

nu trebuie sa se amane meciul, Argaseala e praf. trebuie sa jucam si sa gastigam, sa ne apropiem de Dinamo, daca ii batem in meciu direct si javrele nu castiga la galati ne putem apropia la 4 sau 5 puncte .

AndyTytanBoys05.05.2009 13:29

e minutu 36 si conduc javrele cu 1-0 da nu e tarziu penru un egal.M*** JAVRE

Si eu sunt de parere ca nu trebuie amanat meciul,tre sa luam 3 puncte si gata

daniel_1005.05.2009 13:36

V.Alexandru: "Nu se pune problema ca meciul Stelei sã fie amânat!" asa a declarat deci meciu se va juca si sper intru-n rezultat bun 2-1 pentru Steaua

Melku05.05.2009 14:17

Sa puneti si voi link-uri va rog, ultima oara am cam avut probleme in a gasi un site unde sa vad ok meciul. :kisstogether:

alexx rosu-albastru05.05.2009 15:20
Hai Steaua :hai_steaua::hai_steaua:
crysty1405.05.2009 15:23

:laugh: Special pentru melku care ne intreaba mereu de link

 

www.free-hdtv.go.ro

Melku05.05.2009 15:42
:laugh: Special pentru melku care ne intreaba mereu de link

 

www.free-hdtv.go.ro

 

Mersi, mersi :rolleyes: Tocmai site-ul asta nu a mers la ultimul meci :naughty:

crysty1405.05.2009 15:45

Mie mi s-a intrerupt din minutul 75...in fine mi se pare ca se vede cel mai bine...mai era...rai-TV.info parca.

 

 

 

Stie cineva daca pot comanda bilete la Steaua-Dinamo de pe net?

Multumesc

SzabiStelistu05.05.2009 15:49
http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=37631&part=sports poti sa te uiti si aici...mie imi merge perfect,orice meci ar fi :)sau cursa de motociclism....m-am uitat aici la meciul cu gaz metan,si a mers perfect si atunci :) hai Steaua!! :steag_cruce_invers:
Melku05.05.2009 16:31

@ SzabiStelistu

 

Mersi, revin cu feedback :thumbup:

andrey_ptm_steaua05.05.2009 16:45
One-Man Show05.05.2009 17:12
Sa puneti si voi link-uri va rog, ultima oara am cam avut probleme in a gasi un site unde sa vad ok meciul. :kisstogether:

 

 

 

http://www.sportlive.ilive.ro/TV/gsp_tv.html

«12347»