MoWeed, Ronnie mai avea +10% si el a iscat scandalul.
Restul: topicul se redeschide, insa postati cu cap. O dati in offtopic, atacuri la Joga Bonito si rafuieli personale, mergeti pe urma lui Ronnie! Dau +10% pe loc!
MoWeed, Ronnie mai avea +10% si el a iscat scandalul.
Restul: topicul se redeschide, insa postati cu cap. O dati in offtopic, atacuri la Joga Bonito si rafuieli personale, mergeti pe urma lui Ronnie! Dau +10% pe loc!
10% + 10% = 20%, nu 30%
Scandalul l-ai pornit tu, nu el.
Alte nemultumiri:
1. De ce a luat drvladyk ban? Fiind unul care nu era recidivist puteai macar sa ii stergi postarile si sa iei masurile care se impuneau maine, daca el continua in aceeasi linie de comportament. Omul poate era nervos si pe buna masura. Cand totul a pornit de la provocarile aduse lui si altul a fost scos tap isasitor, cred si eu.
2. De ce au primit amandoi suspendarea contului si nu restrictionarea dreptului de a posta? Eu nu imi amintesc sa fi primit suspendarea contului decat cei care primeau permanent.
10% + 10% = 20%, nu 30%
Scandalul l-ai pornit tu, nu el.
+10% + 20% sanctiunea de azi (l-am sanctionat in doua randuri). Eu sunt la butoane, eu iau deciziile.
Doi la mana, drvladyk a mai avut in trecut iesiri. I s-a explicat sa nu mai posteze pe topic si sa agite spiritele, n-a inteles, pa.
In legatura cu suspendarea, o sa ma uit sa remediez.
LE: rezolvat. Amandoi au acces restrictionat pret de 7 zile.
+10 trolling pe topicul de nemultumiri
Eu am facut trolling? Ca te-am intrebat de ce-ai sters topicul respectiv si de ce jignesti asa usor alti colegi de forum?
Apropo, fiind la prima abatere, nu era frumos sa primesc un mesaj privat sa incetez cu trollingul ala sau offtopic, ce-o fi fost?
Nu asa era faza?
Fiind prea multi sanctionati am uitat sa-ti dau +10% (e trecut doar topicul). Deci teoretic, n-am gresit. Se remediaza acum.
Multumesc, dar raspunde-mi la asta.
Apropo, fiind la prima abatere, nu era frumos sa primesc un mesaj privat sa incetez cu trollingul ala sau offtopic, ce-o fi fost?Nu asa era faza?
Acum imi dai mesaj privat, iti bati joc de mine?
Bine, hai sa o spun altfel.
Nemultumirea mea este ca si Adrian a primit ban. Din exterior pare a fi o misiune pentru tine, de a bana cat mai multi "incomozi" Vreau sa stiu de ce a primit ban pentru o singura postare off-topic(in afara de celelalte pentru care deja primise sanctiune).
N-ai pentru ce. Sunt singur si am fost sufocat. Trebuie sa ma intelegi si pe mine.
MoWeed: mesaj sters + 10% pentru offtopic. Hai, inca putin. Ai impresia ca ma joc?
Nemultumirea mea este ca am primit sanctiune pentru ca am postat o nemultumire.
Mah Joga....eu pe topicul de nemultumiri iau 10% pentru ca te-am criticat de ce ai inchis alt topic?
Daca ai un raspuns argumentat, nu primesti. Daca insisti si trollezi, te alegi cu +10%.
Vad ca te faci ca nu vezi, raspunde-mi si mie la asta, barem atat bun simt ai.
Apropo, fiind la prima abatere, nu era frumos sa primesc un mesaj privat sa incetez cu trollingul ala sau offtopic, ce-o fi fost?Nu asa era faza?
Bine, hai sa o spun altfel.
Nemultumirea mea este ca si Adrian a primit ban. Din exterior pare a fi o misiune pentru tine, de a bana cat mai multi "incomozi" Vreau sa stiu de ce a primit ban pentru o singura postare off-topic(in afara de celelalte pentru care deja primise sanctiune).
Nu inteleg ce vrei sa zici. Reformuleaza.
Adrian a postat off-topic din nou si si-a anticipat sanctiunea.
Vad ca te faci ca nu vezi, raspunde-mi si mie la asta, barem atat bun simt ai.
N-ai pentru ce. Sunt singur si am fost sufocat. Trebuie sa ma intelegi si pe mine.
Acum cateva minute ti-am dat sanctiunea. Sper ca ai primit PM, am selectat optiunea...
Eu n-am primit PM
esti recidivist si cam si nesimtit, consideri ca meriti sa primesti? JB
Mie imi pare ca moderezi dupa ureche.
In regulament scrie clar ca la prima abatere se avertizeaza user-ul printr-un PM,ori daca am inteles eu bine,la red&blue tu ai sarit etapa asta.Daca vrei sa te arati ca esti unul corect si impartial atunci fa treburile asa cum trebuiesc facute.
Motivul cu ''sunt singur si nu fac fata'' nu-si are rostul......nu te grabeste nimeni,ia-o metodic...unul cate unul!
ai inteles gresit, red a primit intre timp PM cu sanctiunea. JB
mariusmihet:
In Internet slang, a troll is someone who posts inflammatory,[2] extraneous, or off-topic messages in an online community, such as a forum, chat room, or blog, with the primary intent of provoking readers into an emotional response[3] or of otherwise disrupting normal on-topic discussion.
troll = substantivul
trolling = verbul
Am inteles punctul tau de vedere. Te mai repeti o data esti sanctionat pentru trolling. Ai priceput?
Acum cateva minute ti-am dat sanctiunea. Sper ca ai primit PM, am selectat optiunea...
Eu altceva te-am intrebat.
Fiind la prima abatere, n-am mai avut nici o sanctiune pana acum, nu era normal sa primesc un mesaj privat in care sa mi se spuna sa incetez cu offtopicul?
Nu sa fiu avertizat din prima. Asa mi se parea corect.
Iar tu imi trimiti acum mesaj ca sunt avertizat 10%....
Da-o naibii, am ajuns a sa fiu considerat troll? Incredibil...
Multumesc frumos!
Red, nu esti troll, esti mentally challenged.
Topic inchis.
Revenind, i-am dat lui Azzido mesaj sa-mi scoata accesul de la moderare. Nu mai moderez nici daca vine cineva cu 1000 de euro pe masa.
Unii pe langa ca sunt prosti, mai sunt si nesimtit, pare-se, combinatie letala.
Condoleante celui care ma va urma. ![]()
Nemultumirea mea este pentru altii, mai sus de Joga. Deci rog individul respectiv sa nu stearga postarea sau sa nu se chinuie sa-mi raspunda pentru ca ma doare in cot de ce are el de zis.
Individul sus numit are un comportament absolut tiranic. Pot sa inteleg virulenta lui in raport cu mine sau cu drvladyk, dar de aici pana la a-l face "mentally challenged" pe red&blue_boy, un om extrem de civilizat care nici macar odata nu a folosit termenul de oaie sau nu si-a jignit un interlocutor este cale lunga.
Nici daca se mai naste de 2 ori, individul asta nu va ajunge la civilizatia si respectul care-l caractrerizeaza pe red.
Cer rectificarea sanctiunilor lui red. Cat despre celelalte sanctiuni, nu ma intereseaza. Poate eu sau drvladyk le meritam, dar omul asta e fost intotdeauna civilizat, chiar si atunci cand era injurat de catre toronto
PS: Joga, pai daca e asa da-mi banul ala acum, cat mai poti. Vezi ca te-am jignit in topicul sanctiunilor mele. Nu ezita! Doar, te rog, nu sterge si postarea mea. Sa vada lumea ca am luat banul meritat!
Hai mai JB, ce naiba? Fa-ti tua culpa pentru tot trollingul pe care l-ai facut aici inainte sa fii mod.
Poate sa fie civilizat pana lesina. Daca nu-l duce capul sa inteleaga doua fraze simple sa se lase de forumuri.
@MoWeed, de ce sa te banez, fratioare? Cand te pot pune pe umar si sa rad de tine. Ca un ghici ce...
Hai mai JB, ce naiba? Fa-ti tua culpa pentru tot trollingul pe care l-ai facut aici inainte sa fii mod.
Intr-adevar, sunt naiv. Am vrut sa schimb ceva si sa fie ok pentru site. Singur nu reusesti in nici un domeiu, oricat de inimos esti. E greu sa razbati cu masa de semiretardati care-ti vrea capul.
Pentru ca, spre deosebire de altii care au luat ban azi, eu chiar am jignit.
Eu n-as putea sa rad de tine. Esti prea insignifiant pentru mine. E ca si cum as rade de un animal de casa...
Poate sa fie civilizat pana lesina. Daca nu-l duce capul sa inteleaga doua fraze simple sa se lase de forumuri.
Hai sa vedem cate postari am eu pe topicul asta cu nemultumirile si cate ai tu. In cate postari jignesc eu pe cineva si in cate tu. In aproape 4 ani pe site si n-am avut probleme mai cu nimeni, iar acum vi sa ma faci tu troll pentru ca te-am intrebat ceva.
Si n-ai procedat corect cu privire la asta, dupa regulament. De asta ai si ocolit raspunsul.
Si acum imi spui ca nu ma duce capul?
Nu ti-e rusine putin?
Red, nu esti troll, esti mentally challenged.
Ok, iti multumesc frumos pentru asta. Pe langa faptul ca n-ai raspuns la ce te-am intrebat, stiind ca ai gresit, ma mai si jignesti de doua ori. Da-ti si tie avertizare.
Cu tot respectul pentru multi oameni de-aici, ne mai auzim cu alte ocazii. La revedere !