Ti-am dat eu sanctiuni atunci. Greseala mea a fost ca am uitat sa-ti dau mesaj privat, desi ti-am spus pe acest topic ca ti-am dat sanctiunile. Si nu era pe un ton glumet.
In fine, regulamentul spune ceva si este greseala mea faptul ca nu l-am respectat. In loc sa zici mersi ca, pentru ca nu ti-am dat PM, am ales sa stergem 2 sanctiuni reale pe care le primisei, mai faci si pe afectatul.
Apropo, pentru ce ai zis in postarea respecitva eu iti dadeam ban direct. Era complet regulamentar. axl ti-a dat 10%. Chiar vrei sa trec peste decizia lui?
