FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nemultumiri Cu Privire La Activitatea Staffului

«13839404142141»
Lari28.09.2010 17:27

Vrei un ban ca sa afli? :crazy:

Azzido29.09.2010 08:51
Ban-ul se negociaza ca la piata? :hmmm:http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=23179

da. e pe bani. care da mai mult, ala castiga

Dan Preda29.09.2010 19:55

La articolul "Lacatus: "Nu voi schimba tactica, ci primul 11" comentariul cu nr. 49 apartine unia care isi intituleaza anonimatul cu "Alexander" si care isi permite sa arunce cu laturi, dintr-un foc, in doua embleme ale Stelei :

 

"Lacatus a ajuns sa ma scarbeasca.

Si tiganelul e Nicolita sa nu mai aud."

 

sunt sigur ca moderatorii au scapat din greseala acest comentariu, de aceea vi-l semnalez, ca sa luati atitudine.

Lari29.09.2010 20:11

Si io votez ca Tupac Amaru sa devina moderator! :punk:

Dan Preda29.09.2010 20:21

Mda. Imi racesc gura de pomana. Pune-l si pe Borcea admin pe acest site si ai rezolvat totul.

danimarcu29.09.2010 20:31
Si io votez ca Tupac Amaru sa devina moderator! :punk:

 

Eu l-as pune presedinte,am scapa de toti cei 2.500.000 de Banei... :)

Adrian29.09.2010 20:46
La articolul "Lacatus: "Nu voi schimba tactica, ci primul 11" comentariul cu nr. 49 apartine unia care isi intituleaza anonimatul cu "Alexander" si care isi permite sa arunce cu laturi, dintr-un foc, in doua embleme ale Stelei :

 

"Lacatus a ajuns sa ma scarbeasca.

Si tiganelul e Nicolita sa nu mai aud."

 

sunt sigur ca moderatorii au scapat din greseala acest comentariu, de aceea vi-l semnalez, ca sa luati atitudine.

 

 

Cer ban pentru Dan preda pentru ca, in comentariul de mai sus, isi bate joc de Steaua, numindu-l pe tiganel triciclita "emblema a Stelei".

danimarcu29.09.2010 21:04

La ce ajuns Steaua in 2010,Banel e foarte potrivit pt a fi emblema ei!...

axl29.09.2010 21:05
La articolul "Lacatus: "Nu voi schimba tactica, ci primul 11" comentariul cu nr. 49 apartine unia care isi intituleaza anonimatul cu "Alexander" si care isi permite sa arunce cu laturi, dintr-un foc, in doua embleme ale Stelei :

 

"Lacatus a ajuns sa ma scarbeasca.

Si tiganelul e Nicolita sa nu mai aud."

 

sunt sigur ca moderatorii au scapat din greseala acest comentariu, de aceea vi-l semnalez, ca sa luati atitudine.

Nu consider ca cele spuse trebuie sanctionate.

 

Cer ban pentru Dan preda pentru ca, in comentariul de mai sus, isi bate joc de Steaua, numindu-l pe tiganel triciclita "emblema a Stelei".

Aiurea.

Adrian29.09.2010 21:09

Emblema a Stelei din 2010 poate fi numit Andrei Cian sau Viorel Mazilu, oameni care au refuzat sa lase echipa de handbal cand aceasta statea sa se defiinteze, nu un tigan care nu stie fotbal si care sta la echipa doar pentru ca pupa bine fundul creditorului.

axl29.09.2010 21:12

Adriane, fiecare are si se ghideaza in viata dupa un alt sistem de valori. Exista oameni care cred ca Banel e un simbol al Stelei, exista altii care cred ca Ciobi e un simbol al Stelei, etc. D. Preda nu a jignit cu nimic dezvaluindu-ne sistemul lui de valori. Poate ne-a scarbit, poate ne-a facut sa ne facem cruce pe dos, ca papistasii, dar nu ne-a jignit nici pe noi nici pe Steaua.

Nu suntem de acord cu parerile lui, dar asta nu inseamna sa-i cautam pricina din orice.

Adrian29.09.2010 21:18

Axl

 

M-ai intrebat mai demult ce inseamna "troll". Troll e acel utilizator care scrie prostii pe care nu le argumenteaza, prostii pe care le scrie doar de dragul de a le scrie, pentru a enerva oameni, pentru a porni certuri, etc.

Daca acel baiat ar aduce si niste argumente pentru a arata de ce tiganel triciclita e emblema a Stelei, poate ca as intelege.

 

Totusi, avand in vedere ca eu nu sunt orb si nici nu am iq-ul unei banane decojite, mi-e greu sa cred ca exista in lumea asta vreun argument pentru justifica plasarea tiganului acolo sus, langa oameni care chiar au facut ceva pentru Steaua.

 

Nu, Banel nu este, nu a fost si cu siguranta nu va fi niciodata emblema a Stelei. Peste ani, cand stelistii isi vor aminti de el, le vor povesti nepotilor despre cum acel 0 barat ca fotbalist a reusit sa se faca de rusine inscriind 2 autogoluri cat se poate de penibile si cum pupa zilnic dosul celui mai mare rau din istoria Stelei pentru a prinde echipa.

axl29.09.2010 21:27
Totusi, avand in vedere ca eu nu sunt orb si nici nu am iq-ul unei banane decojite, mi-e greu sa cred ca exista in lumea asta vreun argument pentru justifica plasarea tiganului acolo sus, langa oameni care chiar au facut ceva pentru Steaua.

Asta pentru ca tu ai alt sistem de valori. Nu apreciezi daruirea, puterea de munca, rezistenta fizica, constanta, toate calitati ale lui Banel. Tu vezi autogolurile, bicicletele, centrarile, legat de fotbal, etnia, pupincurismul, etc., legat de viata non-sportiva.

Pe cand Dan Preda gandeste altfel.

Mazilim un om care ne enrveaza pentru ca gandeste altfel decat noi? Stiu ca mai cochetezi cu istoria. Sunt nenumarate exemple acolo despre intoleranta.

Adrian29.09.2010 22:33

Eu nu cred ca gandeste altfel decat noi. Pentru ca, daca stie fotbal, nu are cum sa il aprecieze pe tiganel triciclitza, pentru ca ala e un antitalent de prima clasa si nu face altceva decat sa aduca jigniri fotbalului. Eu nu cred ca gandeste altfel, eu cred ca e rau intentionat.

vlad30.09.2010 04:13

mmmmmmmmm....partea intunecata o vad in tine ,tinere Adrian.

Maestre Axl,grija ai tu de tanarul Adrian!....mmmmmm

Forta fie cu voi!

Bogdan30.09.2010 14:52

@Adrian tu asta nu intelegi. FIECARE ARE DREPTUL LA O PARERE. Chiar daca nu coincide cu a ta, este o parere. Nu tu ai mereu dreptate cum nici userul x sau y nu are. Invata ma in plm sa mai dai dreptate si altora. Nu esti tu detinatorul adevarului suprem.

Adrian30.09.2010 15:26

Ok Bogdane, ai dreptate. Acum te rog sa scoti banurile si sa stergi toate avertismentele pe care le-au primit utilizatorii care in ultimele zile l-au injurat pe Lacatus pentru ca a facut din nou Steaua de rusine bagandu-se pentru a treia oara argat la cioban.

E parerea lor si trebuie respectata.

Bogdan30.09.2010 15:47

Exprimandu-te decent. Asta e diferenta, decenta. Ex: Ultramoro. S-a exprimat decent ca nu-l sustine, ca e dezamagit si nu a patit nimic.

Alt exemplu: tu cu Ilie Dumitrescu.

Omdrem30.09.2010 15:58

Sunt PRO Adrian! Are dreptate...VOI CHIAR NU VA DATI SEAMA CA Nicolita A ALERGAT DE RUPEA PAMANTU PANA SI-A SCOS FAMILIA DIN IMPAS? Acuma le-a facut vila, au si apartament fiecare si il doare in fund de acum...il mai pupa pe cioban in cur si ii mai da cate un miel de Pasti, il mai sterge un pic de c***t si ii da si un porc de Craciun si tot asa. DOMNUL Marius Lacatus...CHIAR este o EMBLEMA A Stelei. El acuma se murdareste ca vine iar sa il suporte pe ciobanul asta prost...EU NU VA INTELEG!!! CUM PUTETI SA-I DATI DREPTATE ASA ZISULUI CREDITOR, cand el e doar un oier cu o clasa mai putin decat are trenul? El de abia stie sa vorbeasca nici nu il mai pun sa scrie sau sa citeasca...ca e un CIOBAN care trebuie infundat in PUSCARIE!

 

 

 

 

VINDE, PLEACA, MORI!

Adrian30.09.2010 16:33

Si ei s-au exprimat decent. Doar ca au zis ca Lacatus e sclav. Sclav, din cate stiu eu, nu e injuratura in limba romana. Daca eu fac o propozitie "Stapanul si-a batut sclavul." nu inseamna ca trebuie sa ai peste 18 ani ca sa o citesti.

Au zis ca Lacatus suge? Nu.

Au zis ca Lacatus are alte orientari sexuale? Nu.

Au zis doar ceea ce vede toata lumea dar unora le e rusine sa recunoasca.

Cand te intorci a treia oara ca sa pupi mana care te palmuieste in continuu, e clar ce fel de om esti.

 

Care e diferenta intre ce au zis ei si laudele lui Dan preda la adresa jegului?

Diferenta e ca ceea ce au zis ei e adevarat pe cand Dan preda nu face altceva decat sa minta, fara sa injure, jignind doar pe cei care au ochi sa vada si destul creier in cap ca sa isi poata da seama de ceea ce face creditorul cu Steaua.

Ronnie30.09.2010 16:56

Moderatorii au decis ceva, ramane cum au stabilit ei. Ce atata vorba?

Bogdan30.09.2010 21:22

@Adriane tu ai zis ca e sclav. SI n-ai patit nimic da? esti un explu pentru asta.

RobYnho02.10.2010 17:10

Am si eu o nelamurire.

 

Comentariile jignitoare de pe profilul contului sunt sanctionabile ?

 

 

1.png

 

E a 2-a in decurs de 3 zile. Pe prima am sters-o.

Stiu ca pe stelist.ro se luau masuri in asemenea cazuri.

 

Multumesc pentru eventualele lamuriri.

axl02.10.2010 17:14

RobYnho, e in curs de rezolvare. Pana luam o decizie poti da ignore.

Daniel-Ionut03.10.2010 11:26

Bai sunteti culmea... faceti offtopic si la sugestii si reclamatii :huh:

«13839404142141»