Vrei un ban ca sa afli? ![]()
Vrei un ban ca sa afli? ![]()
Ban-ul se negociaza ca la piata?http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?showtopic=23179
da. e pe bani. care da mai mult, ala castiga
La articolul "Lacatus: "Nu voi schimba tactica, ci primul 11" comentariul cu nr. 49 apartine unia care isi intituleaza anonimatul cu "Alexander" si care isi permite sa arunce cu laturi, dintr-un foc, in doua embleme ale Stelei :
"Lacatus a ajuns sa ma scarbeasca.
Si tiganelul e Nicolita sa nu mai aud."
sunt sigur ca moderatorii au scapat din greseala acest comentariu, de aceea vi-l semnalez, ca sa luati atitudine.
Si io votez ca Tupac Amaru sa devina moderator! ![]()
Mda. Imi racesc gura de pomana. Pune-l si pe Borcea admin pe acest site si ai rezolvat totul.
Si io votez ca Tupac Amaru sa devina moderator!
Eu l-as pune presedinte,am scapa de toti cei 2.500.000 de Banei... ![]()
La articolul "Lacatus: "Nu voi schimba tactica, ci primul 11" comentariul cu nr. 49 apartine unia care isi intituleaza anonimatul cu "Alexander" si care isi permite sa arunce cu laturi, dintr-un foc, in doua embleme ale Stelei :
"Lacatus a ajuns sa ma scarbeasca.
Si tiganelul e Nicolita sa nu mai aud."
sunt sigur ca moderatorii au scapat din greseala acest comentariu, de aceea vi-l semnalez, ca sa luati atitudine.
Cer ban pentru Dan preda pentru ca, in comentariul de mai sus, isi bate joc de Steaua, numindu-l pe tiganel triciclita "emblema a Stelei".
La ce ajuns Steaua in 2010,Banel e foarte potrivit pt a fi emblema ei!...
La articolul "Lacatus: "Nu voi schimba tactica, ci primul 11" comentariul cu nr. 49 apartine unia care isi intituleaza anonimatul cu "Alexander" si care isi permite sa arunce cu laturi, dintr-un foc, in doua embleme ale Stelei :
"Lacatus a ajuns sa ma scarbeasca.
Si tiganelul e Nicolita sa nu mai aud."
sunt sigur ca moderatorii au scapat din greseala acest comentariu, de aceea vi-l semnalez, ca sa luati atitudine.
Nu consider ca cele spuse trebuie sanctionate.
Cer ban pentru Dan preda pentru ca, in comentariul de mai sus, isi bate joc de Steaua, numindu-l pe tiganel triciclita "emblema a Stelei".
Aiurea.
Emblema a Stelei din 2010 poate fi numit Andrei Cian sau Viorel Mazilu, oameni care au refuzat sa lase echipa de handbal cand aceasta statea sa se defiinteze, nu un tigan care nu stie fotbal si care sta la echipa doar pentru ca pupa bine fundul creditorului.
Adriane, fiecare are si se ghideaza in viata dupa un alt sistem de valori. Exista oameni care cred ca Banel e un simbol al Stelei, exista altii care cred ca Ciobi e un simbol al Stelei, etc. D. Preda nu a jignit cu nimic dezvaluindu-ne sistemul lui de valori. Poate ne-a scarbit, poate ne-a facut sa ne facem cruce pe dos, ca papistasii, dar nu ne-a jignit nici pe noi nici pe Steaua.
Nu suntem de acord cu parerile lui, dar asta nu inseamna sa-i cautam pricina din orice.
Axl
M-ai intrebat mai demult ce inseamna "troll". Troll e acel utilizator care scrie prostii pe care nu le argumenteaza, prostii pe care le scrie doar de dragul de a le scrie, pentru a enerva oameni, pentru a porni certuri, etc.
Daca acel baiat ar aduce si niste argumente pentru a arata de ce tiganel triciclita e emblema a Stelei, poate ca as intelege.
Totusi, avand in vedere ca eu nu sunt orb si nici nu am iq-ul unei banane decojite, mi-e greu sa cred ca exista in lumea asta vreun argument pentru justifica plasarea tiganului acolo sus, langa oameni care chiar au facut ceva pentru Steaua.
Nu, Banel nu este, nu a fost si cu siguranta nu va fi niciodata emblema a Stelei. Peste ani, cand stelistii isi vor aminti de el, le vor povesti nepotilor despre cum acel 0 barat ca fotbalist a reusit sa se faca de rusine inscriind 2 autogoluri cat se poate de penibile si cum pupa zilnic dosul celui mai mare rau din istoria Stelei pentru a prinde echipa.
Totusi, avand in vedere ca eu nu sunt orb si nici nu am iq-ul unei banane decojite, mi-e greu sa cred ca exista in lumea asta vreun argument pentru justifica plasarea tiganului acolo sus, langa oameni care chiar au facut ceva pentru Steaua.
Asta pentru ca tu ai alt sistem de valori. Nu apreciezi daruirea, puterea de munca, rezistenta fizica, constanta, toate calitati ale lui Banel. Tu vezi autogolurile, bicicletele, centrarile, legat de fotbal, etnia, pupincurismul, etc., legat de viata non-sportiva.
Pe cand Dan Preda gandeste altfel.
Mazilim un om care ne enrveaza pentru ca gandeste altfel decat noi? Stiu ca mai cochetezi cu istoria. Sunt nenumarate exemple acolo despre intoleranta.
Eu nu cred ca gandeste altfel decat noi. Pentru ca, daca stie fotbal, nu are cum sa il aprecieze pe tiganel triciclitza, pentru ca ala e un antitalent de prima clasa si nu face altceva decat sa aduca jigniri fotbalului. Eu nu cred ca gandeste altfel, eu cred ca e rau intentionat.
mmmmmmmmm....partea intunecata o vad in tine ,tinere Adrian.
Maestre Axl,grija ai tu de tanarul Adrian!....mmmmmm
Forta fie cu voi!
@Adrian tu asta nu intelegi. FIECARE ARE DREPTUL LA O PARERE. Chiar daca nu coincide cu a ta, este o parere. Nu tu ai mereu dreptate cum nici userul x sau y nu are. Invata ma in plm sa mai dai dreptate si altora. Nu esti tu detinatorul adevarului suprem.
Ok Bogdane, ai dreptate. Acum te rog sa scoti banurile si sa stergi toate avertismentele pe care le-au primit utilizatorii care in ultimele zile l-au injurat pe Lacatus pentru ca a facut din nou Steaua de rusine bagandu-se pentru a treia oara argat la cioban.
E parerea lor si trebuie respectata.
Exprimandu-te decent. Asta e diferenta, decenta. Ex: Ultramoro. S-a exprimat decent ca nu-l sustine, ca e dezamagit si nu a patit nimic.
Alt exemplu: tu cu Ilie Dumitrescu.
Sunt PRO Adrian! Are dreptate...VOI CHIAR NU VA DATI SEAMA CA Nicolita A ALERGAT DE RUPEA PAMANTU PANA SI-A SCOS FAMILIA DIN IMPAS? Acuma le-a facut vila, au si apartament fiecare si il doare in fund de acum...il mai pupa pe cioban in cur si ii mai da cate un miel de Pasti, il mai sterge un pic de c***t si ii da si un porc de Craciun si tot asa. DOMNUL Marius Lacatus...CHIAR este o EMBLEMA A Stelei. El acuma se murdareste ca vine iar sa il suporte pe ciobanul asta prost...EU NU VA INTELEG!!! CUM PUTETI SA-I DATI DREPTATE ASA ZISULUI CREDITOR, cand el e doar un oier cu o clasa mai putin decat are trenul? El de abia stie sa vorbeasca nici nu il mai pun sa scrie sau sa citeasca...ca e un CIOBAN care trebuie infundat in PUSCARIE!
VINDE, PLEACA, MORI!
Si ei s-au exprimat decent. Doar ca au zis ca Lacatus e sclav. Sclav, din cate stiu eu, nu e injuratura in limba romana. Daca eu fac o propozitie "Stapanul si-a batut sclavul." nu inseamna ca trebuie sa ai peste 18 ani ca sa o citesti.
Au zis ca Lacatus suge? Nu.
Au zis ca Lacatus are alte orientari sexuale? Nu.
Au zis doar ceea ce vede toata lumea dar unora le e rusine sa recunoasca.
Cand te intorci a treia oara ca sa pupi mana care te palmuieste in continuu, e clar ce fel de om esti.
Care e diferenta intre ce au zis ei si laudele lui Dan preda la adresa jegului?
Diferenta e ca ceea ce au zis ei e adevarat pe cand Dan preda nu face altceva decat sa minta, fara sa injure, jignind doar pe cei care au ochi sa vada si destul creier in cap ca sa isi poata da seama de ceea ce face creditorul cu Steaua.
Moderatorii au decis ceva, ramane cum au stabilit ei. Ce atata vorba?
@Adriane tu ai zis ca e sclav. SI n-ai patit nimic da? esti un explu pentru asta.
RobYnho, e in curs de rezolvare. Pana luam o decizie poti da ignore.
Bai sunteti culmea... faceti offtopic si la sugestii si reclamatii ![]()